Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

ajde bre u kurac.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: penzos poslato 20 Mart, 2016, 18:29
Nije za one sa izra¾enom empatijom ka ljubimcima.
! No longer available

Prvo, koji bolestan um ubaci kuèe kod zmije i onda to snima??? Znaèi, tuko bi ga gajtanom dok ne crkne!
Drugo, ovo stvarno nisi morao da nam kaèi¹ da vidimo..

Minus nije od mene.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Pa sto mu dade kucence govnar jedan...

TEEfqd


lvl1

Citat: redshadow poslato 20 Mart, 2016, 22:41
! No longer available


ovako se love fazani

Al ga je marno,mnogo mi nadrkana prica kad furas svog sokola.

eclipse4

to je fazanka...zabranjeno ih je ubijati.....bar kod nas....

Andreja

Na temu RCV-a, pre bih uzeo D16RR za te novce a kapiram da je dosta jeftiniji. Nekako mi je egzotièniji a i sekta¹ sam :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: penzos poslato 20 Mart, 2016, 18:29
Nije za one sa izra¾enom empatijom ka ljubimcima.
! No longer available

To je kada u bioloski lanac ishrane bolestan um umesa prste, izmedju dve vrste koje nemaju prakticno nikakve sanse da se sretnu u prirodi, kako bi zadovoljio svoje sadisticke strasti, i izazvao reakciju okoline.
Sta je sledece, baciti bebu tigrovima, ili majku krokodilima i snimiti za youtube ?
Treba ubiti govno i baciti na djubriste, da ne truje jos malo vise ovaj svet, koji je ionako otisao u kurac.

makinjo


Darko

bolesno

PS - ali , zbog cega dadoste coveku toliko minusa zbog jebenog video klipa , nije mi jasno ...  pa nije penzos dao kucu toj zmiji jbg .. 

na kraju , i ovaj fazan je pojedEN  od sokola , pa nista 

monsterbnt

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 13:12
bolesno

PS - ali , zbog cega dadoste coveku toliko minusa zbog jebenog video klipa , nije mi jasno ...  pa nije penzos dao kucu toj zmiji jbg .. 

na kraju , i ovaj fazan je pojedEN  od sokola , pa nista 

Evo ti odgovor

Citat: Hattrick poslato 21 Mart, 2016, 06:10
To je kada u bioloski lanac ishrane bolestan um umesa prste, izmedju dve vrste koje nemaju prakticno nikakve sanse da se sretnu u prirodi, kako bi zadovoljio svoje sadisticke strasti, i izazvao reakciju okoline.
Sta je sledece, baciti bebu tigrovima, ili majku krokodilima i snimiti za youtube ?
Treba ubiti govno i baciti na djubriste, da ne truje jos malo vise ovaj svet, koji je ionako otisao u kurac.

Citat: Hattrick poslato 21 Mart, 2016, 06:10

Nije za one sa izra¾enom empatijom ka ljubimcima.


Ocigledno nas ima mnogo sa izrazenom empatijom prema kucnim ljubimcima, i dovoljno nas smatra da samo postavljanje i odusevljavanje takvim klipom krije bolestan um...
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

Citat: Darko poslato 21 Mart, 2016, 13:12
bolesno

PS - ali , zbog cega dadoste coveku toliko minusa zbog jebenog video klipa , nije mi jasno ...  pa nije penzos dao kucu toj zmiji jbg .. 

na kraju , i ovaj fazan je pojedEN  od sokola , pa nista 

ja sam dao minus ne zato sto imam protiv njega nesto cak naprotiv ali brate klip je odvratan. jebo bi mater ovom sto je snimao. ja bi njega progutao. govnar jedan mamu mu jebem smrdljivu u picku sa neopranim kurcem 2 meseca
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

a ovaj Hattrick je citirao a u citatu se pojavljuje opet klip.....ja sam opet prosao kroz traumu...sad cu mu dati minus na citat   ;D ;D

salu na stranu....ne podrzavam ovakve stvari nikako iskreno,cak ni uffove zeceve.....meni totalno poremeceno...one pacove pa nekako i ajd...

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 21 Mart, 2016, 17:48
a ovaj Hattrick je citirao a u citatu se pojavljuje opet klip.....ja sam opet prosao kroz traumu...sad cu mu dati minus na citat   ;D ;D

salu na stranu....ne podrzavam ovakve stvari nikako iskreno,cak ni uffove zeceve.....meni totalno poremeceno...one pacove pa nekako i ajd...

zato sto je cudno da gledas kako reptil jede sisara. da sabija nekog tamo gustera gledao bi bez gadosti. i ja nisam neki fan zmija iskreno

Hattrick

Naravno da niko nije lud, pa da ne zna da predatori jedu druge zivoinje, sisare, pa ponekad cak i pripadnike iste vrste. Ovo je normalna reakcija zmije, ista bi bila reakcija i medveda, lava, aligatora, ajkule, sve je to priroda. Hraniti ih njihovom izvornom hranom nema nista sokantno u sebi. Ali staviti mladunca rasnog kucnog ljubimca, koji u prirodi uopste ne postoji ni u tom obliku, niti na podnebljima gde zivi ovaj predator, kako bi ga predator ubio, i pricinio zadovoljstvo snimatelju tim ubistvom, je u najmanju ruku bolesno. To me podseca na onu japanku koja se obukla u sado mazo lateks, pa probila neke macice svojom stiklom kroz usta, rasporla ih stiklom, razvukla im creva po patosu, i na kraju od njih napravila bukvalno mleveno meso gazeci ih. I to kao nju seksualno uzbudjuje.
To su ozbiljni mentalni poremecaji.

Darko

ma aman , znam , volim i ja kucne ljubimce i dzukce , i imam ih ...
ali mi je ok da se coveku sa 3,4 minusa da do znanja da je klip bez veze , ali vi jbg  ajd drz 11 komada i ban ...

bez veze ..

ili sto istrosis 3 sekunde da kliknes minus  , istrosi jos 5 sekundi pa mu kazi u pp da izbrise klip itd itd ...

Hohštapler

Citat: Hattrick poslato 21 Mart, 2016, 18:55
Naravno da niko nije lud, pa da ne zna da predatori jedu druge zivoinje, sisare, pa ponekad cak i pripadnike iste vrste. Ovo je normalna reakcija zmije, ista bi bila reakcija i medveda, lava, aligatora, ajkule, sve je to priroda. Hraniti ih njihovom izvornom hranom nema nista sokantno u sebi. Ali staviti mladunca rasnog kucnog ljubimca, koji u prirodi uopste ne postoji ni u tom obliku, niti na podnebljima gde zivi ovaj predator, kako bi ga predator ubio, i pricinio zadovoljstvo snimatelju tim ubistvom, je u najmanju ruku bolesno. To me podseca na onu japanku koja se obukla u sado mazo lateks, pa probila neke macice svojom stiklom kroz usta, rasporla ih stiklom, razvukla im creva po patosu, i na kraju od njih napravila bukvalno mleveno meso gazeci ih. I to kao nju seksualno uzbudjuje.
To su ozbiljni mentalni poremecaji.

Kanap. Jer metak je luksuz.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

kosta92

A sta ako kornjaca pojede macku !? :D :P
! No longer available
Sam biras kako zivis ! :)