Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Sada ja ne razumem, po tvom prvom komentaru o pristalicama Vucica, ja kapiram da je tvoj ugao gledanja, "svaka reklama je dobra pa makar bilo i losa" i da mislis da kacenje njega u bilo kom kontekstu donosi vise stete nego koristi, u sta se ne slazemo, ali dobro.. A ovaj zadnji komentar, koliko sam skapirao se odnosi da uopste politika na forumu nema mesto pa otuda tvoj protest. U sta se opet ne slazem, jer je i to deo nasih zivota... Neko to shvata olako i ne obazire se, a nekoga pogadja na drugaciji nacin... Mozda pokrece negativu, ali je opet vid informacije za koje ljudi treba da budu upoznati... Naravno, ko zeli da vidi.. Ovo se sve dsava nama, mi smo pod direktnim uticajem svega sto politicka scena donese i iznese.. Moramo malo da povedemo racuna, zabijajuci glavu u pesak smo i doveli nas u ovu situaciju gde smo. To najbolje govori izlaznost na proslim izborima, kao i njihovim rezultatima...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

moj ugao gledanja je da mi je vucic gadan kao licnost i ne volim da ga vidim a isto tako razumem da je nekom ovde sa foruma mio. kacenje vucica u kontekstu podsmevanja sa bacanjem pegle sigurno ne lezi ni nekoj pristalici njegovoj a bogami ni meni da budem iskren, zato sto, opet ponavljam, ne volim da ga vidim. podsmevanje nije resenje problema, ljudi sami znaju kako se osecaju i tako ce glasati. ako zele promene izacice na glasanje ako ne onda nece ili ce glasati za iste.



zasto je bitno sta je vucic nekada pricao? nije bitno.


ono sto je bitno je kako sada i u ovom trenutku (mislim na njegov mandat) vodi drzavu i to treba da bude jedino merilo za to da li treba glasati za njega ili ne.

bigbad86

MA vuk dlaku menja...

freepartyman

Upravo to..ali cud nikada. Nas narod iznova pokazuje da je glup ko ku*rac i ogranicen ko balkon..A i da ima pamcenje zlatne ribice. Zato bi slicne snimke pustao 24 sata dnevno da imam neku televiziju da se narod podseti demagogije i seruckanja od strane diletanta. Nazalost to nije moguce jer je doticni uveo medijski mrak u Srbiju. Zato je internet jedino mesto,ali treba i tu da zavlada mrakcina jer je nekima muka da ga vide... Sledeci izbori ce i najverovatnije potvrditi crvenu tezu sa pocetka posta..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

losmi

Lepo otvorite temu ili podforum politika ili kako vec, i tamo kacite do mile volje te gluposti i ostalo, kao i za sve sto postoji odredjeno mesto na forumu. A ne svukuda da trujete sa ovim...

Hohštapler

e ovako...
ko od sad okaèi bilo kakav klip o AV, ili izborima,  ili bilo cemu ¹to ima veze sa politikom - sijem minus...
auuu jblO vas vi¹e. .. ¹ta god da otvorim vi drvite o govnetu... pun mi kurac vi¹e!!


Off je po¾eljan,  ali o:
pièkama
hrani i piæu
muzici

ako se neko zajebe mo¾e da lane i koju o motorima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi


makinjo

Ja cim vidim da je postavljen neki klip sa AV ili slicnim mu kolegama samo preskocim.
Tako i sa ovim postovima vezanim za plolitiku.
Ne zadrzavam se ni da lupim minus 😁😁😁

eclipse4

ma ko mu jebe mater pickoustasku nedajem nikom minus (ako postavi klip gde se pljuje po njemu :) :) :)  )

PECA BMW

Ko ne zna kako se lemi (letuje) moze videti na ovom klipu pose 1:00

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2016, 13:11
Ko ne zna kako se lemi (letuje) moze videti na ovom klipu pose 1:00

! No longer available

Da li se ovaj zajebava ili stvarno lemi kao ¹to vari? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

ovaj pojma nema.... I diode na naizmenicnu 220?!?!?
Te ultra jake obicno rade na 30-35v jednosmerne jer je 10 komada vezano u red, pa 10 redova paralelno.....
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 19 Mart, 2016, 13:45
ovaj pojma nema.... I diode na naizmenicnu 220?!?!?
Te ultra jake obicno rade na 30-35v jednosmerne jer je 10 komada vezano u red, pa 10 redova paralelno.....

Pi¹e u opisu da ga je prevario prodavac po¹to mu je rekao da radi na 240V UK :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

trebalo bi coveka uputiti na neku instituciju radi pomoci  [rofl]

monsterbnt

Citat: mareskin poslato 19 Mart, 2016, 14:18
Pi¹e u opisu da ga je prevario prodavac po¹to mu je rekao da radi na 240V UK :D

Glupost je zaista neunistiva...
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Pa mnoge LED sijalice rade na 220V zato sto u sebi imaju neku vrstu transformatora, ali ja to ovde ne  vidim...

Joker

Citat: redshadow poslato 19 Mart, 2016, 00:21
moj ugao gledanja je da mi je vucic gadan kao licnost i ne volim da ga vidim a isto tako razumem da je nekom ovde sa foruma mio. kacenje vucica u kontekstu podsmevanja sa bacanjem pegle sigurno ne lezi ni nekoj pristalici njegovoj a bogami ni meni da budem iskren, zato sto, opet ponavljam, ne volim da ga vidim. podsmevanje nije resenje problema, ljudi sami znaju kako se osecaju i tako ce glasati. ako zele promene izacice na glasanje ako ne onda nece ili ce glasati za iste.



zasto je bitno sta je vucic nekada pricao? nije bitno.


ono sto je bitno je kako sada i u ovom trenutku (mislim na njegov mandat) vodi drzavu i to treba da bude jedino merilo za to da li treba glasati za njega ili ne.

Vidis, problem je sto to nije jedino merilo... Ljudi su povodljivi, pogotovo ljudi koji zive van gradove, van drugih medija osim RTSa i PINKa.. Njima se servira prica koja je savrsena, koja je "bolji put", iskoriscavaju se na taj nacin. Pogledaj sta oni rade, ciganima placaju da glasaju za njih, 1000 dinara kupuju taj jedan glas, ljude zarobljavaju sa "uslugama", ucenjuju sa radnim mestima i jos mnogo stvari koje se ne vide. Mediji su toliko pod njihovom kontrolom da je postalo nemoguce da se neki drugi glas probije, da ljudima da podjednaku sansu da vide i odluce u svoje ime.. Ali vama je to preterivanje, zato sto pokusavamo da neke stvari pokazemo u pravom svetlu, jer nam je muka da se tako bitna pitanja resavaju na nacin na koji se resavaju.. Jadno je to.. Posto vidim da mi ti ili ko vec daje minuse za ovo sto pisem, ti nastavi, opet kazem, to je tvoj izbor ili ako nisi ti, izvini, vec taj neka nastavi, a ja cu da nastavim da radim onako kako mislim da treba.. Jer upravo ono zabijanje u pesak glavom je ovo, "nemoj da smarate sa Vucicem i politikom"..

Naravno, nemoj da pomislis da se ja nesto drkam na tebe, mi pijemo pice uvek, kao drugari.. To znas..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

TEEfqd

Citat: Joker poslato 19 Mart, 2016, 21:06
Citat: redshadow poslato 19 Mart, 2016, 00:21
moj ugao gledanja je da mi je vucic gadan kao licnost i ne volim da ga vidim a isto tako razumem da je nekom ovde sa foruma mio. kacenje vucica u kontekstu podsmevanja sa bacanjem pegle sigurno ne lezi ni nekoj pristalici njegovoj a bogami ni meni da budem iskren, zato sto, opet ponavljam, ne volim da ga vidim. podsmevanje nije resenje problema, ljudi sami znaju kako se osecaju i tako ce glasati. ako zele promene izacice na glasanje ako ne onda nece ili ce glasati za iste.



zasto je bitno sta je vucic nekada pricao? nije bitno.


ono sto je bitno je kako sada i u ovom trenutku (mislim na njegov mandat) vodi drzavu i to treba da bude jedino merilo za to da li treba glasati za njega ili ne.

Vidis, problem je sto to nije jedino merilo... Ljudi su povodljivi, pogotovo ljudi koji zive van gradove, van drugih medija osim RTSa i PINKa.. Njima se servira prica koja je savrsena, koja je "bolji put", iskoriscavaju se na taj nacin. Pogledaj sta oni rade, ciganima placaju da glasaju za njih, 1000 dinara kupuju taj jedan glas, ljude zarobljavaju sa "uslugama", ucenjuju sa radnim mestima i jos mnogo stvari koje se ne vide. Mediji su toliko pod njihovom kontrolom da je postalo nemoguce da se neki drugi glas probije, da ljudima da podjednaku sansu da vide i odluce u svoje ime.. Ali vama je to preterivanje, zato sto pokusavamo da neke stvari pokazemo u pravom svetlu, jer nam je muka da se tako bitna pitanja resavaju na nacin na koji se resavaju.. Jadno je to.. Posto vidim da mi ti ili ko vec daje minuse za ovo sto pisem, ti nastavi, opet kazem, to je tvoj izbor ili ako nisi ti, izvini, vec taj neka nastavi, a ja cu da nastavim da radim onako kako mislim da treba.. Jer upravo ono zabijanje u pesak glavom je ovo, "nemoj da smarate sa Vucicem i politikom"..

Naravno, nemoj da pomislis da se ja nesto drkam na tebe, mi pijemo pice uvek, kao drugari.. To znas..
nista licno naravno, vodimo diskusiju ovde. slazem se da kontrolom medija manipulisu do te mere da je to bezobrazno ali ni to nije bitno. samo krenes od sebe i pogledas kako zivis i do koje mere te koci u zivotu vladajuca stranka. za to ti ne treba neki klip ili televizor. ja necu da gledam TV i da slusam dobro je dobro je i kao da se slozim sa tim a u stvari mi nije dobro. najbolje ces da saznas kako se zivi tako sto ces jednostavno da zivis, odes u prodavnicu i ti vec imas dodira sa cenama, stanes na pumpu, kroz pricu sa ljudima o njihovom poslu van tvoje branse, svakodnevnom zivotu jednostavno. kome je TV merilo dal mu je dobro tom ces tesko da objasnis kako se zivi a jos teze da ne glasa za vucica.
i opet kazem, najmanje je bitno to sto je vucic pricao pre 10-15 godina, jer svaki politicar menja pricu vremenom, to je normalno, nije on nista vece govno zbog te stvari od ostalih. ono sto je bitno je to sta je napravio dok je njegova stranka na vlasti. otvorio sam temu da ne mracimo ostale pa ako vas ne mrzi da se prebacimo tamo

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,21247.msg700796.html#msg700796

OKi


penzos

Nije za one sa izra¾enom empatijom ka ljubimcima.
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion