Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Mene je sramota samo zato ¹to sam roðen u istom gradu gde i ona! Ne znam kako nije nju???
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

Citat: makinjo poslato 14 Mart, 2016, 20:44
https://www.youtube.com/watch?v=m9ZRfMXErYw#t=81.573979

ovo je posao, da te èuknu od pozadi na motoru. Samo sam ja baksuz roðen u Srbiji i dobijem samo dva soma...

Hohštapler

Citat: mrle poslato 15 Mart, 2016, 09:34
Citat: makinjo poslato 14 Mart, 2016, 20:44
https://www.youtube.com/watch?v=m9ZRfMXErYw#t=81.573979

ovo je posao, da te èuknu od pozadi na motoru. Samo sam ja baksuz roðen u Srbiji i dobijem samo dva soma...

Èega dva soma? Na¹ih ili evropskih dukata?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


Hohštapler

Citat: mrle poslato 15 Mart, 2016, 10:14
evropskih :)

©to bi reko ©on Koneri: "noj©" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: makinjo poslato 15 Mart, 2016, 03:37
Pa ne znam bas za koju lovu bi otisao u neki americki zatvor sa svim onim meksikancima i crncima :D
Citat: eclipse4 poslato 15 Mart, 2016, 06:06
ovo je bilo u europi :)

Dobro, ispraviæe se èovek. Sve albanci i francuski crnci :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverinjak II

Ni¹ta ljubav ,samo bol !  Shinya Kimura

! No longer available

makinjo

Citat: penzos poslato 15 Mart, 2016, 09:24
Mene je sramota samo zato ¹to sam roðen u istom gradu gde i ona! Ne znam kako nije nju???
! No longer available
Ovo nisam hteo da postavim da ne bi pridavao znacaj ovoj glupaci. Inace pogledao sam minut snimka cim je progovorila dobila je mute :(

@mareskin
Bravo brate . Ne bi se obradovao ni jednim ni drugim :D

Serpente

Ali Sandra Meduza,Sandra Afrika,Neka Ajfon,ja ne znam ko im smislja imena jbt
Be the change you want to see in the world!

penzos

Ma brate i ja sam se dvoumio dali ovo da postavim iz istih razloga! Dali je moguæe da su pojedina deca toliko oti¹la van koloseka??? Ovo je toliko zabrinjavajuæe stanje da nemam reèi! Pa kako je sa tom "pameæu" uop¹te stigla do srednje ¹kole??? Kako roditelji gledaju na njene ¾ivotne stavove? DNO!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

¾ena mi radi u osnovnoj ¹koli. Sva deca do petog razreda prolaze , a da ne znaju da èitaju i pi¹u. Onda nastaje problem u petom, ali se ispegla, tako da ima dece koja imaju po 12 godina, a ne umeju da napi¹u dve izdiktirane reèenice.
Po¹to se dru¾im sa jo¹ nekim kolegama, sledi ist aprièa, jo¹ u nekim ¹kolama je izrièito zabranjeno da se deci diktira. Mo¾e nastavnik da pripremi èas, da sve od¹tampa, a da oni zalepe u sveske.

Ivicat

Kako sad to kada cujem od prijatelja cija deca idu u 1. 2. razred, da moraju sa decom da rade svaki dan jer je program mnogo zahtevan itd. Ne kazem da izmisljas, nego mi cudno.

mrle

ovaj najstairij +1 od moje 2+1 dece koje imam je sada sedmi razred, odlièan je, pro¹li smo sve od prvog do sada... imao 2 iz matematike na polugodi¹tu, jednom nije seo da mu poka¾em. Sada mu poka¾em dva puta po pola sata, osnovno i dobije pet. Bistar je, ali i ono ¹to tra¾e je sme¹no.

Kao mator konj upi¹em specijalitièke studije elektrotehnike, dam sve u roku, svaki ispit skoro iz prve. Dam sve kolokvijume ve¾be ba¹ iz prve. od mene prepisivali sve¾i studenti koji u kontinuitetu studiraju. Degradirali su obrazovanje uop¹te.

mareskin

Citat: mrle poslato 15 Mart, 2016, 13:01
ovaj najstairij +1 od moje 2+1 dece koje imam je sada sedmi razred, odlièan je, pro¹li smo sve od prvog do sada... imao 2 iz matematike na polugodi¹tu, jednom nije seo da mu poka¾em. Sada mu poka¾em dva puta po pola sata, osnovno i dobije pet. Bistar je, ali i ono ¹to tra¾e je sme¹no.

Kao mator konj upi¹em specijalitièke studije elektrotehnike, dam sve u roku, svaki ispit skoro iz prve. Dam sve kolokvijume ve¾be ba¹ iz prve. od mene prepisivali sve¾i studenti koji u kontinuitetu studiraju. Degradirali su obrazovanje uop¹te.

©tancuju se diplome i zvanja bez ikakvog znanja :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zverinjak II


makinjo


freepartyman

Najlepsi naked trenutno na trzistu..Jedino sto nije za vislje vozace,deluje mali motor
I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

A ni za debele :D :D

VR 46

De nadjose ovog djembelog da testira,pokrivio sve 'zbice' na tockovima  [rofl]
Twist of wrist!

monsterbnt

Kad u srbiji trazis posao tako sto se javis na konkurs...

! No longer available
Smrt SVIMA!!!!