Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


mrle

+++++++

sve sa¾eto u 15 minuta.

Andreja

Sjajno sve, zasmetalo mi je ¹to mnogo forsira pravoslavlje i ¹to je "problem" to ¹to su komunalci (da ne bude zabune, kenja mi se od njih) istetovirani, ispade i ja lo¹ èovek ¹to imam dve ¹are...

Te¾ak video, surovo di¾e svest. Sad bih se raspisao al neæu da userem temu a i ne le¾i mi se u æuzi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Mene je impresionirao, u dahu sam odgledao od pocetka do kraja i neverovatno koliko je maltene u rec sve realno(na zalost), a bas je malo takvih snimka, mozda je ovaj i jedini... kenjaju mnogi izokola po sat vremena o jednoj stvari a ovde sve sazeto u 15min sto rece mrle :) Tako da sam morao da ga podelim s 'porodicom' hahaha a za cuzu me bas zabole... ionako sam vec god dana na ivici da zaglavim tamo, jos i u srednjoj su me zajebavali svi redom da pazim da mi ne ispadne slucajno sapun, ako i ispadne da se nikako ne saginjem ;D

Hohštapler

...¹ta,  krao si tre¹nje?  radio domaæi u ¹kolskoj svesci?  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Februar, 2016, 22:48
...¹ta,  krao si tre¹nje?  radio domaæi u ¹kolskoj svesci?  ;)

Jbmte pljunuo sam jogurt na tastaturu, jeo rol firsle i zagrcnuo se kad mi otvorilo [rofl] Ma posle onog sranja s kolima :D

Serpente

previse je u fazonu boga,druga stvar koja nema veze s'vezom je papa u srbiji? da se samo MAAAALO vise oko tog pitanja raspitao ne bi stavljao u video taj deo :) no dobro,u vecini stvari je u pravu :)
Be the change you want to see in the world!

monsterbnt

Jednu stvar je pogresio... Da ne smeju zgrade generalstaba da se ruse.... Upravo traje rusenje, citiram ''Rugla beograda koje samo predstavlja opasnost za gradjane'' kraj citata....
Ne treba narod da se podseca ko nas je bombardovao posto su nam oni sad najbolji drugari....
Smrt SVIMA!!!!

Andreja

Te zgrade su trebale da ostanu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

Kako bre da ostanu... A sta ako neki nato vojnik prodje pored njih i potrese se.... Treba onda jos i da im se izvinjavamo i da mu placamo lecenje...
Smrt SVIMA!!!!

VR 46

Twist of wrist!

Glava Dole



Plus :D Bas extra klip, a i ulja ima, samo mu jos fale letvice i da bude kompletan :D

Ivicat

Citat: Andreja poslato 24 Februar, 2016, 22:05
Sjajno sve, zasmetalo mi je ¹to mnogo forsira pravoslavlje...

Znam da mnogi ovde nece da se sloze, ali moje je misljenje da je covek objasnio:

CitatНаша култура је култура села, док еј наша урбана кутура, у целини и по дубини, увозна и стога је не разумемо, али је баш зато, следимо хипнотички. Чак и кад се увиди да је ово што живимо заправо лудило, ми опет хоћемо да то лудило реформишемо на грађански начин – поправљањем демократије. Да се она може поправити, најпре би је поправили тамо где је настала – на Западу. Од та посла нема ништа.

Да ствар буде црња и гора, највећи реформатори, поправљачи вере, српства и породице долазе из редова провинцијских вуковаца и градских лењиваца и згубидана који, сасвим грађански и протестантски, мисле да баш њима историја на уво шапуће своје најдубље тајне. Искорењени људи, суштински ослобођени вере, традиције и обичаја, порасли по комунистичким и грађанским кућама, дохватили су се нације и то има само два могућа излаза: или ће, сасвим грађански, идеологију трампити за материјалне вредности, или ће до краја олупати нацију, којој нису потребне реформе, него одмор од њих.
http://milanmilenkovic.com/2016/02/22/ja-protestant/


On topic:

! No longer available

Dukags


Dukags


mkt


eclipse4


penzos

Kada nekome naselje izaðe i na yt, ljudi se bune, ali ne kontaju da zabrana saobraæaja va¾i i za bicikliste, koji su takoðe uèesnici u saobraæaju!
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

OKi

Citat: Ivicat poslato 25 Februar, 2016, 13:09
Citat: Andreja poslato 24 Februar, 2016, 22:05
Sjajno sve, zasmetalo mi je ¹to mnogo forsira pravoslavlje...

Znam da mnogi ovde nece da se sloze, ali moje je misljenje da je covek objasnio:

CitatНаша култура је култура села, док еј наша урбана кутура, у целини и по дубини, увозна и стога је не разумемо, али је баш зато, следимо хипнотички. Чак и кад се увиди да је ово што живимо заправо лудило, ми опет хоћемо да то лудило реформишемо на грађански начин – поправљањем демократије. Да се она може поправити, најпре би је поправили тамо где је настала – на Западу. Од та посла нема ништа.

Да ствар буде црња и гора, највећи реформатори, поправљачи вере, српства и породице долазе из редова провинцијских вуковаца и градских лењиваца и згубидана који, сасвим грађански и протестантски, мисле да баш њима историја на уво шапуће своје најдубље тајне. Искорењени људи, суштински ослобођени вере, традиције и обичаја, порасли по комунистичким и грађанским кућама, дохватили су се нације и то има само два могућа излаза: или ће, сасвим грађански, идеологију трампити за материјалне вредности, или ће до краја олупати нацију, којој нису потребне реформе, него одмор од њих.
http://milanmilenkovic.com/2016/02/22/ja-protestant/
Sla¾em se sa tobom 100%. Redovno pratim emisije Milana Milenkoviæa na internet radiu >> Snaga Naroda<<   [dobarpost] [thumb_up] [thumb_up]