Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...a mi ostali svi vozimo po PSu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Februar, 2016, 11:08
Kralj :D
! No longer available
isto ali 10000000000% isto sam ja udes imao... kad sam udario pesaka.... identicno, isto veliko vozilo bilo, isto ovako 10m od pesackog... i jos magarac misli da je u pravu i tuzi me i zove vestaka...
sreca njegova sto nisam bio punoletan a moji nisu hteli da ga tuze.. jebo bih mu mamu jer je drzak


Serpente

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Februar, 2016, 13:03
...a mi ostali svi vozimo po PSu... ;)

Hahaha ne naravno ali bar ja kad pravim prekrsaj,a imao sam iste ovakve situacije i sa kolima i motorom,ne kenjam pesaku :)
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

a gde je ona krenula ispred busa? pa to prvo uèi¹ dete da ne sme da radi!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ZEMZEM

Imao sliènu situaciju pro¹le godine ali bio na skuteru pa nije bilo frke. Prvomajska u Zemunu, samo za razliku od ovog klipa bus ima pro¹irenje za stanicu a ja vozim normalno u slobodnoj traci. Kao i uvek na ovom mestu usporavam na 40/50 pouèen sliènim iskustvima. Vozim uz bus koji stoji kad pojavljuje se glava neke ¾ene i ja je udaram retrovizorom. Pe¹aèki joj max 10m napred a ona krenula da preðe ulicu ispred busa a da nije ni pogledala da li ne¹to ide, gleda u desno i izleæe. Kad sam dreknuo na nju, ne znam ¹ta sam joj sve rekao, okrenuli se ljudi na obe stanice a ¹ofer se krsti i ne veruje kako je istrèala. Da je bio auto ode ona na haubu 100%. Zato kad god prolazim pored busa usporim i ukljuèim sve radare. Narod je danas sluðen, ko zna u kakvim su problemima, odlutali mislima ko zna gde i za èas su tamo gde im nije mesto

Bori¹a

znaci ako ja imam neke licne probleme i zivot mi je tezak treba da iskocim na put iz cista mira i da me neko udari kolima?
to je neko opravdanje??
nikad, ali nikad ne prelazim ulicu van pesackog (jedino ako vidim obe trake da je prazno znaci nigde zive duse)
ja me vozim motor i auto pesackim stazama tako da ne ocekujem njihovo kretanje na mom prostoru osim pesackog
jednog pesaka sam udario i dobio sam na sudu jer je on imao pesacki 20 metara ispred...

bobangsxr

Jos si ti mlad i zelen i boli te patka za sve... sacekaj jos koji godinu pa posle pricaj gde iskaces a gde ne

OKi


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

zVuk

Sorry, this content isn't available right now
The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

lord_oblivion

Meni tako poka¾e za skoro svaki video link na fb   [neampojma]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

OKi


Biker-Boy

evo nasao sam taj isti video na You tube
! No longer available
I feel the need..... the need for speed !!!