Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Mozda nije hteo da ukrade? Mozda je gledao kolko je ugraviran ili kolko je presao jer hoce da kupi isti takav? :P

bigbad86


VR 46

Twist of wrist!

balcan girl

moj kum je preziveo udarac u betonsku ogradu motorom sa preko dvesta, pukla je kaciga i njemu lobanja, bio u komi 4 meseca, oporavio se potpuno, jedino sto je ostalo od saobracajke je to sto mu faca nije simetrièna vise, desna strana face mu je spustena za nekih centimetar od èela do brade....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

jebo ti vise ovaj forum posalus se sa nekim i 150hiljada minusa...kao bjb babe ste jbte...ono je bila sala Milose  sala...e da ne zaboravim puvketa meni za minuse,nego ovaj forum oso u kurac zbog pojedinaca...

UFF

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2016, 13:27
Ja se ne slazem da je trebao da puca, ipak je covek vec bezao OD njega, jos mu je pucao u ledja. Jbg u vazduh bi bilo dovoljno, nikad se vise ne bi vratili sigurno...

kako mozes da budes siguran?
npr majku mu jebem on hteo mene da uplasi pucanjem u vazduh aj prodjemo sutra pored gajbe da mu kroz prozor ubacimo kasikaru da mu pokazemo kako je kad nekog plasis

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 12:00
A onda razmislim ... da li bi ubio èoveka zbog motora?
El vredi toliko ljudski ¾ivot?

nisu ubio coveka, ubio si lopova
za primer ostalim, ucinio si dobro delo

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Hohštapler

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2016, 01:21

nisu ubio coveka, ubio si lopova
za primer ostalim, ucinio si dobro delo

...ja samo ka¾em ja ne bih mogao da ¾ivim sa tim....
Motor je parèe metala. Jesam ja te¹ko radio za njega, ali on ima cenu. Stvari koje mo¾e¹ kupiti novcem - ne vrede ni¹ta.
Ovo je neèiji ¾ivot. Kazna za kraðu treba da bude robija, (odsecanje ruke po Du¹anovom zakoniku ako æemo da budemo ekstremni) ali nikako ne smrt...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2016, 01:21
Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2016, 13:27
Ja se ne slazem da je trebao da puca, ipak je covek vec bezao OD njega, jos mu je pucao u ledja. Jbg u vazduh bi bilo dovoljno, nikad se vise ne bi vratili sigurno...

kako mozes da budes siguran?
npr majku mu jebem on hteo mene da uplasi pucanjem u vazduh aj prodjemo sutra pored gajbe da mu kroz prozor ubacimo kasikaru da mu pokazemo kako je kad nekog plasis

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 12:00

Pa na primer ako je ovaj sto je upucan ubrzo izdahnuo, ova dvojica sto su pobegla tek imaju razlog da se vrate u ubiju ovog iz osvete, jos ako ovaj umre cak nema ni ko da ih cinka.

balcan girl

ti si hostapleru srce moje malo i ti si emotivac :D ja nisam ni emotivac ni srce malo ja bi to streljala :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

castor

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2016, 02:24
ti si hostapleru srce moje malo i ti si emotivac :D ja nisam ni emotivac ni srce malo ja bi to streljala :D :D :D

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 16.05.2012. @ 22:55:11
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Februar, 2016, 02:19
Citat: UFF poslato 07 Februar, 2016, 01:21

nisu ubio coveka, ubio si lopova
za primer ostalim, ucinio si dobro delo

...ja samo ka¾em ja ne bih mogao da ¾ivim sa tim....
Motor je parèe metala. Jesam ja te¹ko radio za njega, ali on ima cenu. Stvari koje mo¾e¹ kupiti novcem - ne vrede ni¹ta.
Ovo je neèiji ¾ivot. Kazna za kraðu treba da bude robija, (odsecanje ruke po Du¹anovom zakoniku ako æemo da budemo ekstremni) ali nikako ne smrt...

slazem se

ali zasto mislis da svacij zivot ima vredenost?
tj ima lupam ja, ima svacij, samo necij ne vredi vise od 10 rsd ako i toliko
jedini problem je sto niko ne moze da tu procenu zvanicno izvrsi
ali zato moze da ga upuca  [rofl]

nazovi prirodnom selekcijom, ko te jebe ako hoces da pozivis nemoj da ides da krades motore

castor

Citat: UFF poslato 07 Februar, 2016, 02:29
nazovi prirodnom selekcijom, ko te jebe ako hoces da pozivis nemoj da ides da krades. <--- taèka...

Mala ispravka.
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Cika andrej, ne brini, na tvojoj sam strani [rofl]

balcan girl

bigbad kurac ce da se vrate kad znaju da ce dobiju metak :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2016, 18:56
Mozda nije hteo da ukrade? Mozda je gledao kolko je ugraviran ili kolko je presao jer hoce da kupi isti takav? :P

Glas razuma.  [rofl]

Mada meni se cini da ni ovaj nije bas hteo da ga upuca nego samo da proveri da li mu nisan vuce levo.  :)

mkt

pa realno ova dva majmuna se sigurno nece vratiti  sa bombom  [hello]
realno su ko picke i pobegli i ostavili ortaka da umre  [thumb_down]
najebace vlasnik motora  [neampojma]  ali iz mardelje se vraca kad tad, al sa neba nikad  [djavo]

Flavius Valerius Aurelius


Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 07 Februar, 2016, 02:24
ti si hostapleru srce moje malo i ti si emotivac :D ja nisam ni emotivac ni srce malo ja bi to streljala :D :D :D

Da¹ta sam [andjeo] [andjeo] [andjeo]
Samo tvrdim, i ostali kad bi se na¹li u takvoj situaciji, nisu ni svesni pakla koji te èeka posle, ne sa zakonom, samog sa sobom. Treba poseban tip liènosti koji mo¾e da ¾ivi sa tim da je ubio nekog.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Pobedili smo sinoæ Porugal u malom fudbalu, ali ova majstorija Rikardinja (najbolji igraè na svetu) je za respekt  [clapp]
! No longer available