Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2016, 01:33
Bem mu mater mogao je nize da puca,ako je bas hteo da ga ubije sto mu glavu nije naciljao....ovo je mucenje...
Citat: Hoštapler poslato 06 Februar, 2016, 01:35
i ovo je ubistvo. Neopravdana upotreba sile. I za ovo će sad leži debelu robiju...
Posro se sebi u život,   zbog čega,  motora? Jebo motor...

A možda ovaj nije trebao da ide u krađu?
Jer jednom je jebeš motor, drugi put jebeš kuću, treći put jebeš ušteđevinu, četvrti put jebeš ubiše mi porodicu u toku krađe i tako... dok jebeš ode sve u tri lepe.
Razumem da postoje posledice ovog događaja, ali pošto se generalno i policiji "jebe" da nađe tvoje ukradeno vozilo itd. Šta je rešenje?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

CBRR1


Hohštapler

Sla¾em se, i ja popizdim na samu pomisao da poku¹aju da mi ukradu motor - sve bih pobio!
A onda razmislim ... da li bi ubio èoveka zbog motora?
El vredi toliko ljudski ¾ivot?
Ja ne verujem da bih posle mogao da ¾ivim sa tim... al to sam ja...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 12:00
Sla¾em se, i ja popizdim na samu pomisao da poku¹aju da mi ukradu motor - sve bih pobio!
A onda razmislim ... da li bi ubio èoveka zbog motora?
El vredi toliko ljudski ¾ivot?
Ja ne verujem da bih posle mogao da ¾ivim sa tim... al to sam ja...
Tako je >>afekt<< je jedno i traje par sec. Ali treba ¾iveti posle  [panic]

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 12:00
Sla¾em se, i ja popizdim na samu pomisao da poku¹aju da mi ukradu motor - sve bih pobio!
A onda razmislim ... da li bi ubio èoveka zbog motora?
El vredi toliko ljudski ¾ivot?
Ja ne verujem da bih posle mogao da ¾ivim sa tim... al to sam ja...

Znam ¹ta ka¾e¹, ali on nije mislio o tebi kada je do¹ao u tvoju kuæu. Hoæu da ka¾em da je "mo¾da" krivica i na strani lopova. Ipak ni ti ni ja ne idemo da krademo motore ili bilo ¹ta drugo. U stvari za sebe sam siguran :D
Ne, nemam pojma kako bi reagovao i voleo bi da ne saznam.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bigbad86

Ja se ne slazem da je trebao da puca, ipak je covek vec bezao OD njega, jos mu je pucao u ledja. Jbg u vazduh bi bilo dovoljno, nikad se vise ne bi vratili sigurno...


Hohštapler

Dokumentarac Stivene Fraja, BBC4, o Gej ljudima (zanimljiv film i tema), i onda prièa sa nekim politièarem koji je doneo u St, Peterzburgu o onaj njihov anti-gej zakon, i ¹ta stoji èoveku u kabinenu, iznad njegove glave??
"Kosovo je Srbija"   8)
36:21
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2016, 13:27
Ja se ne slazem da je trebao da puca, ipak je covek vec bezao OD njega, jos mu je pucao u ledja. Jbg u vazduh bi bilo dovoljno, nikad se vise ne bi vratili sigurno...

Da, em u ledja dok je bezao em u kicmu, ako je i preziveo bogalj je za ceo zivot pa mu je 5x bolje da nije... ne branim lopova al ne podrzavam ni ovog... jebes motor ako zbog njega nekog treba da nosis na dusi i nikad vise mirno zaspis...

CBRR1

milose ti nisi kompetentan za ovakve stvari..pa ti places i kada se golub razboli...

Glava Dole


balcan girl

nemam pojma i ja bi pucala i ne bi mi bilo zao, iskreno vam kazem sad, zakon koji se meni svidja iz USA je taj, moju privatnu imovinu i moju porodicu èuvam i taèka, krivica je èisto onog koji je posao u kradju, da nisi isao u kradju bio bi ziv i zdrav i ko ti u sustini jebe mater....p.s. imati pistolj koji poneses da se branis a nisi spreman da ga upotrebis imas dzabe i samo pomazes onome ko ti je usao u stan ili gde vec da te lakse ubije.....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Podrzavam da se pocinioc spakuje u gipsano korito na odredjeno vreme da zapamti, al bas ubistvo ne ako me vec nije napao... samoodbrana ok, al da nekog bas ubijem dok bezi zbog motora i zaprljam savest... jok ako nije nuzda...

balcan girl

a ko tebi garantuje ipak je njih trojica da nece da se vrate i ubiju tebe?? greota je sto ce ovaj da zaradi robiju zbog lopova i to mi je vise zao nego sto ce ovaj i ako pretekne da bude biljka, to je vec njegov problem...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Flavius Valerius Aurelius

#17554
Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2016, 15:48
zakon koji se meni svidja iz USA je taj, moju privatnu imovinu i moju porodicu èuvam i taèka

Није то тако као што приказују на тв...
Закон у Америци налаже да је кривично дело кад се пуца човеку у леђа. Ако је преступник без оружја, исте висине или нижи, веровала или не, чак и ако је на метар испред тебе у твојој кући окренут леђима а употребиш оружје - за то се иде у затвор, СЕМ ако те напада онда се примењује castle law, познатији као Make My Day Law. У неким државама се то зове Justifiable Use of Deadly Force или Stand Your Ground Law.

Кад је питању самоодбрана с оружјем, скривено (или није) оружје, убедљиво најбољa државa je Џорџа, па тек онда Аризона, Монтана, Аљаска, Вермонт, Кинтаки и Вајоминг.
Тексас је једна од најгорих а најбоља је само у филмовима.

Слажем се 100% кад кажеш да ће да заглави због лопова ...

balcan girl

cool, al kako aljaska nije najbolja :D sto kao tamo ce u onoj divljini nekog da traze? boli ga kurac bas :D gde je taj? nemamo pojma, pojeo ga medved :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: mareskin poslato 06 Februar, 2016, 11:51
Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2016, 01:33
Bem mu mater mogao je nize da puca,ako je bas hteo da ga ubije sto mu glavu nije naciljao....ovo je mucenje...
Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 01:35
i ovo je ubistvo. Neopravdana upotreba sile. I za ovo æe sad le¾i debelu robiju...
Posro se sebi u ¾ivot,   zbog èega,  motora? Jebo motor...

A mo¾da ovaj nije trebao da ide u kraðu?
Jer jednom je jebe¹ motor, drugi put jebe¹ kuæu, treæi put jebe¹ u¹teðevinu, èetvrti put jebe¹ ubi¹e mi porodicu u toku kraðe i tako... dok jebe¹ ode sve u tri lepe.
Razumem da postoje posledice ovog dogaðaja, ali po¹to se generalno i policiji "jebe" da naðe tvoje ukradeno vozilo itd. ©ta je re¹enje?

mare care...da mi je upao u kucu gde su mi deca.....veruj mi ne bi prezao da ga ujedem za vrat i ispijem mu krv u zameni za dozivotnu....bitno da znam da mi deca nicu povredjena,nego da es posle pitam "zasto nisam nesto ucinio" ali u ovoj situaciji,izresetao bih mu noge (ako tamo zakon dozvoljava ubistvo),mislim da bih mu ceo sarzer sasuo u oba kolena i laktove ako treba...ali da ga ubijem to ne bih uradio.....

ne treba samo mesati upad u kucu dok mi porodica spava i kradja motora s ulice ili iz garaze,dvorista...nije bitno odakle...

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2016, 15:53
a ko tebi garantuje ipak je njih trojica da nece da se vrate i ubiju tebe??

ali po nekoj logici sad mogu da se vrate dvojica da ga ubiju...ili je mozda trebao da ih juri i ubije i njih kako se niko od njih 3 ne bi vratio vise nazad.....ali cekaj....sta ako imaju bracu?sestre?majke?oceve?kumove?......ma treba satrati to u korenu  [rofl]  [clapp]

goranvojska

neki ljudi su zivi SAMO zahvaljujuci tome sto postoji APSANA.
a sta je to griza savesti?ja ne poznajem tu kategoriju osecanja prema krimosima i ostalom bagrom.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2016, 17:27
Citat: mareskin poslato 06 Februar, 2016, 11:51
Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2016, 01:33
Bem mu mater mogao je nize da puca,ako je bas hteo da ga ubije sto mu glavu nije naciljao....ovo je mucenje...
Citat: Ho¹tapler poslato 06 Februar, 2016, 01:35
i ovo je ubistvo. Neopravdana upotreba sile. I za ovo æe sad le¾i debelu robiju...
Posro se sebi u ¾ivot,   zbog èega,  motora? Jebo motor...

A mo¾da ovaj nije trebao da ide u kraðu?
Jer jednom je jebe¹ motor, drugi put jebe¹ kuæu, treæi put jebe¹ u¹teðevinu, èetvrti put jebe¹ ubi¹e mi porodicu u toku kraðe i tako... dok jebe¹ ode sve u tri lepe.
Razumem da postoje posledice ovog dogaðaja, ali po¹to se generalno i policiji "jebe" da naðe tvoje ukradeno vozilo itd. ©ta je re¹enje?

mare care...da mi je upao u kucu gde su mi deca.....veruj mi ne bi prezao da ga ujedem za vrat i ispijem mu krv u zameni za dozivotnu....bitno da znam da mi deca nicu povredjena,nego da es posle pitam "zasto nisam nesto ucinio" ali u ovoj situaciji,izresetao bih mu noge (ako tamo zakon dozvoljava ubistvo),mislim da bih mu ceo sarzer sasuo u oba kolena i laktove ako treba...ali da ga ubijem to ne bih uradio.....

ne treba samo mesati upad u kucu dok mi porodica spava i kradja motora s ulice ili iz garaze,dvorista...nije bitno odakle...

Jasno je meni da je on upucao lopova u leða dok je be¾ao. I to ne opravdavam, samo sam rekao da se ovo ne bi desilo da nije krenuo u kraðu. I reagovao sam na to da "jebe¹ motor". Taj neko je svesno re¹io da krene u pljaèku. Nisam ga ja naterao da to uradi. On je do¹ao u moje dvori¹te.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu