Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

#17380
...neam pojma i meni se sviðaju, ali malo kad je produ¾ena ne previ¹e..

mora diskretno da bude uraðena jedini uslov..

ovako npr:

http://i.imgur.com/F1BzR4g.jpg

ili maksimalno ovako:

http://i.imgur.com/U8dmTmn.jpg


jbga, ukusi, ko i za sve...

penzos

Ovo je drag prerada koja se koristi kod trka ubrzanja, da ga ne baci na leða i pru¾i maksimum snage na toèku. Ali prvi put vidim na motoru od 600ccm. Mnogo novaca ali malo znanja i ukusa. Oni ¹iljci na trokutu i viziru su  [ludak] , boca za azot ne stoji pod uglom pod kojim bi trebalo, sic ko da sam ja tapacirao ali mrtav pijan i vezanih oèiju, blinkavac pod dupetom neæu ni da komentari¹em. Oèigledan poku¹aj produ¾etka polnog organèiæa!  [povracanje]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Flavius Valerius Aurelius

Citat: njanja poslato 22 Januar, 2016, 12:03
ja koliko sam video Amerikacnci seku vene za ovakim viljskama.
Ганери их обожавају иако им је бескорисно и могу да се виде било где.
Остали их стављају због трка на 1/4 миље.
А овај? Нит је ганер, нит иде на трке...

Citat: penzos poslato 22 Januar, 2016, 12:15
Ovo je drag prerada ... Oèigledan poku¹aj produ¾etka polnog organèiæa!  Povracanje green
Управо то. Погледај и његове остале клипове. Нема везе с драгстером. Звучнике ставио уместо седиште. Ви'ш да је у "брате значи" фазону...

clutch&brake

meni licno su odvratne ali isto tako postujem tudjem ukuse. Slazem se sa tvojim navedenim samo sto jbga covek voli... Isto kao sto revolucija voli da ga prima.... ja ne volim pedere generalno ali njemu ne zameram na izboru.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Joker

Brate, daj to sranje ovamo da se proba!

! No longer available
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Flavius Valerius Aurelius

Какви ликови, могли су да купе у Вашингтон, ближе им ...

Dukags


monsterbnt

Id u qrac.... bes mi sve ako ovo ne bi probo pa da bar znam zasto sam se izlomio...
Smrt SVIMA!!!!

VR 46

Twist of wrist!

UFF

sve manje vise ok osim onog slucaja na kraju
ima slicnih vise komada, puko me adrenalin samo dok sam gledao
prosto da ne znas sta da radis, da li da si srecan sto si dobro odreagovao, pustio kocnice i ostao ziv ili da se vratis da mu se najebes keve jer jesi isao brze ali nema sanse da ovaj nije mogao da vidi, da je uopste gledao

Darko

to sam bas i ja hteo da prokomentarisem ... svakodnevnica sve osim ovog na kraju ... na ove prve se i ne obazirem vise , normalno je  ;)

Jefta

Citat: VR 46 poslato 22 Januar, 2016, 22:32
! No longer available
Dosta puta sam vozio kroz Sloveniju i po Sloveniji, i imam samo pozitivna iskustva. Generalno nije mi se desavalo ovo sto se tebi dogadjalo, ili mozda jeste, ali sam kao i Darko oguglao na to. Uglavnom pozitivna iskustva i mnogo veca obazrivost vozaca kola na motorcikliste.

Hohštapler

auu brate ovo na kraju je bilo èupavo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

Citat: monsterbnt poslato 22 Januar, 2016, 21:40
Id u qrac.... bes mi sve ako ovo ne bi probo pa da bar znam zasto sam se izlomio...
pa vi to isto samo nizbrdo

Flavius Valerius Aurelius

Јадничко, кад крене некуд, нема појма који ће пре ...
! No longer available

Баци поглед на остале клипове, каже да има 12 комада...

penzos

Pa ovaj lepo vozi R1, ali svako kenjanje-sam je kriv! Prilazi raskrsnici sa 135km/h. Ogranièenje je 50-60 km/h. To je 37.5 m/s! Vozaè auta, koji je mo¾da i gledao, nije mogao ba¹ da ga vidi, ili je bilo kasno kada ga je uoèio. Nije da ne radim sve ovo kao i on (mada sam manje ve¹t i verovatno dosta sporiji) ali na sve to mo¾e¹ raèunati kada sedne¹ na motor. ©ta, ono, vozim R1 i svi da se sklanjaju i paze na mene, a ja æu da se pona¹am kao da sam na stazi?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andreja

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 23 Januar, 2016, 09:14
Јадничко, кад крене некуд, нема појма који ће пре ...
Баци поглед на остале клипове, каже да има 12 комада...

Pet i po godina na forumu i moja prva i jedina zahvalnica u temi od skoro 900 strana, samo æu to reæi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Flavius Valerius Aurelius

#17397
Бем ти сунце ...
! No longer available

! No longer available

Zverinjak II


beli-nsr