Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

umesto da je skrenuo desno on navrno gas ko besan, a ovom liku treba 5 minuta da izvadi prangiju i da pripuca vazi sto bi pogodio

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Aussweis

Citat: freepartyman poslato 15 Januar, 2016, 15:30
Stedi prednju  gumu
! No longer available

Meni vise izgledalo da je hteo da pristedi agregat na kraju  ;D pretpostavljam da je crvena lampica koja se upalila indikacija za ulje  ;D
Sve ima cenu ili čast!

freepartyman

Nastavio bi jos da se nije upalila..dA to je lampica za engine oil
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

kretenski...
Recept za ubiti agregat.
A kako lepo radi... od svih rednih 4 taj mi ima najlep¹i zvuk, samo zato ¹to lièi na V4 :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Glava Dole


VR 46

Citat: freepartyman poslato 15 Januar, 2016, 15:30
Stedi prednju  gumu
! No longer available
Jos jedan entuzijasta bez retrovizora,okrece se kao idiot  [doh]
A sto se tice tockiranja,svaka mu cast,mene nikada to nije privlacilo,em mozes da izlomis ledja,em sjebes motor (ako padnes) a ako ne padnes opet sjebes agregat kao sto kaze andrej  [neampojma]
Twist of wrist!

Glava Dole

Mene jeste privlacilo ono cisto da naucim, sa nabudzenim skuterima je islo lepo a ova krmaca bez suvozaca vrlo tesko, uspem da ga dignem kad ga bas jako cimnem al to je ono na jadite jade nekad i onda nmg da ga odrzim :D A nzm dal ona lampica signalizira pritisak ili nivo, ako je za pritisak to ga unistava momentalno, sekunde su u pitanju, dobro da ga odma spustio pa se sve ponovo podmazalo al lako je moglo i da ne bude tako, da okrene lezaj i sl

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Milos96 poslato 15 Januar, 2016, 21:32
A nzm dal ona lampica signalizira pritisak ili nivo, ako je za pritisak to ga unistava momentalno
Pali se oil level senzor. Reaguje kad se naglo promeni nivo ulja u karteru. Mada to ce neko od mehanicara odavde znati bolje da li mu skodi i koliko. Verovatno se pali s razlogom, ipak je to trkalica a ne dvotakni za divljanje...

Flavius Valerius Aurelius


Glava Dole

Ako signalizira nivo kao kod mene onda moze ali i ne mora da bude opasno a ako signalizira pritisak onda je sigurno opasno, to sam hteo da kazem :)

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Milos96 poslato 15 Januar, 2016, 22:48
Ako signalizira nivo kao kod mene onda moze ali i ne mora da bude opasno a ako signalizira pritisak onda je sigurno opasno, to sam hteo da kazem :)
Ovde to ameri zovu engine oil starvation. Ne zvuci mi bas dobro, zato verovao ti ili ne moj motor NIKAD nisam digao na zadnji jer jbg, zato sluze iznajmljeni .... :D
Ne drzi me za rec ali valjda ulje "pobegne" od pumpe i teras na suvo ILI jednostavno ulje ne dolazi u kontakt s senzorom, jbg, sledeci put cu da slusam kad mi objasnjavaju :(
Znam da pojedinci zveknu pola litre preko jer vise voze na zadnji no na oba a nisam bas siguran da je to mnogo pametno ...
Pre ili kasnije ce odgovoriti neko s plavim slovima na to pitanje, nadam se...

Andreja

Suvi karter keva, mo¾e¹ da toèkira¹ sve dok ima¹ goriva u rezervoaru (XT rullllllz :D :D )
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zverinjak II

Dana¹nji sreæni dobitnik je da vidimo ko.... ?

! No longer available

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

OKi


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Zverinjak II


PECA BMW

Siroti migranti u nemackoj , da skupimo neku pomoc za njih  [djavo]

ziv nisam da su nesto ovako krenuli da rade po Srbiji , izgleda da se kod nas zadrzali ovi pitomi . Jos prave demonstracije i vicu kako ne valja nemacka demokratija kazu nemci rasisti . ( pazi nemci rasisti  [rofl] )


https://www.facebook.com/retainyourfreedom/videos/953278304707204/?fref=nf

nazalost nema snimka na Tubetu ..

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !