Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi


viper

Ekstra ☺
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


eclipse4


Bishke

You should do one thing every day that scares you

Flavius Valerius Aurelius


eclipse4

kako li ti sine Zlatko nalazis ove klipove??? i jos ih odgledas do kraja  ;D ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

Opet neki BMW ogledni dodatak za шемшир?
http://youtu.be/VdPGT1j4QN0?t=13

Hohštapler

Tvrdim, nisu ga dovoljno tukli.
Ako æe¹ veæ da se tuèe¹ tuci se kako treba. Kad nekog samo jednom dangne¹, onda mu samo udari¹ po sujeti, i mo¾e da eskalira u jo¹ veæi problem, daje¹ mu prilku da uzme ¹rafciger, no¾, pi¹tolj....
meðutim, kad veæ krene¹, i napao je, onda je moj savet svima da ga "usere¹" tako da kad pomisli na tebe noge mu klecnu, onda ga nauèi¹ da nikad vi¹e nikom ne kenja. Trebao je da sedi u bolnici nedelju dana sa vilicom vezanom ¾icom, da ga hrane na slamku i da razmi¹lja o svojim postupcima ("¹to mi je to trebalo da se kurèim")
Batine su lekovita stvar. Mnogi su se tako izleèili od kretenizma.
! No longer available

edit;
Znam za vi¹e njih koji su glumili mangupe dok ih prvi put nisu usrali. Imao sam druga u srednjoj, metar i jagoda, teratana-najjaèi sam fazon, kad god smo izlazili on je pravio sranja, napije se pa se zakaèi sa jo¹ nekim debilom.. i svaki put dobije po tabmuri ali on udari pa bude, mislio da je jak..
Dok jednom nismo iza¹li u NSu, i posle grada oti¹li da jedemo, nas 7ca iz razreda, i on opet pijan u pljeskari krenuo da kenja nekom deèku koji je do¹ao sa ribom, deèko gledao svoja posla pogledao ga nije, mi ga smirivali, d¾aba... Jedno 10 minuta smo poku¹avali da ga odvratimo, smirivali, d¾aba... uporan.  i onda ovaj na¹ magarac krenuo da se zaleæe i udario prvi...  namerno smo svi stojali sa strane i gledali kako ga ovaj deèko lju¹ti !!! Mislio je da æemo da ga branimo, a nama svima pun kurac bio da svaki put kad izaðe sa nama imamo istu prièu.  Odrao ga lik! Arkada na ¹ivenje, nos puko, i par rebra nagnjeèio... Naduven bio danima. Mislim, popio je par sjajnih udaraca i posle ga je deèkonja ¹utno 3-5 puta  u glavu, full golmanski degan¾ dok je bio na podu... Okrenuo se ka nama, i izvinuo, rekao ne¹to u fazonu "jbg momci videli ste da nisam hteo" mi klimnuli glavama...  
Od tad, nije se kurèio...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

J
Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 21:31
Opet neki BMW ogledni dodatak za шемшир?
http://youtu.be/VdPGT1j4QN0?t=13
[ludak] [facepalm]
Ja ne ¾elim nikad u ¾ivotu da imam ovakvu kacigu... niti da telefoniram dok vozim. I ovako mi pun kurac mobilnog...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 21:54
J
Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 21:31
Opet neki BMW ogledni dodatak za шемшир?
http://youtu.be/VdPGT1j4QN0?t=13
[ludak] [facepalm]
Ja ne ¾elim nikad u ¾ivotu da imam ovakvu kacigu... niti da telefoniram dok vozim. I ovako mi pun kurac mobilnog...
stvarno preteruju sa tim haj tek sranjima, hoce da uniste uzivanciju voznje motora, nista im nije sveto :D
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 21:54
J
Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 21:31
Opet neki BMW ogledni dodatak za шемшир?
http://youtu.be/VdPGT1j4QN0?t=13
[ludak] [facepalm]
Ja ne ¾elim nikad u ¾ivotu da imam ovakvu kacigu... niti da telefoniram dok vozim. I ovako mi pun kurac mobilnog...
Zamisli vozis 150 u nekoj dugackoj krivini, koncentracija 100% i zazvoni ti telefon... U GLAVI.

makinjo

Mislim da bi se i Rossi prosuo :D

UFF

Citat: bigbad86 poslato 11 Januar, 2016, 22:18
Citat: Ho¹tapler poslato 11 Januar, 2016, 21:54
J
Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 21:31
Opet neki BMW ogledni dodatak za шемшир?
http://youtu.be/VdPGT1j4QN0?t=13
[ludak] [facepalm]
Ja ne ¾elim nikad u ¾ivotu da imam ovakvu kacigu... niti da telefoniram dok vozim. I ovako mi pun kurac mobilnog...
Zamisli vozis 150 u nekoj dugackoj krivini, koncentracija 100% i zazvoni ti telefon... U GLAVI.

desava mi se redovno
iskuliras
ili kazes answer

pa onda swerujes onoh ko te povao :D
jbg nekad je veoma vazno da se javis jer ocekujes bitan poziv a lepo vreme je i vozi ti se i nemas pojma kad ce poziv da dodje...

balcan girl

ti si ubedljivo najbolji kad zoves :D ajd sto se ja gubim pa zovem i kukam al kad ti pozoves i kazes ne znam gde sam, mrak je i jure me kuèiæi i plus mi je hladno i pijan sam to je ubedljivooo najboljeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Je,ko kad sam te ja zvao nit ja tebe nesto razumem nit ti mene.

Andreja

Ovo je sjajno. Obratite pa¾nju na bio razgradivu unutra¹nju gumèiki :)

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: balcan girl poslato 12 Januar, 2016, 02:56
ti si ubedljivo najbolji kad zoves :D ajd sto se ja gubim pa zovem i kukam al kad ti pozoves i kazes ne znam gde sam, mrak je i jure me kuèiæi i plus mi je hladno i pijan sam to je ubedljivooo najboljeeee :D :D :D

[rofl] nisam bio pijan bre
sjebala mi se navigacija, motor na rezervi, ni pumpe, ni naselja na vidiku, oprema letnja a pao mrak i zahladnelo opasno, obukao sam kisno odelo ali ne pomaze haladno i dalje, stao sam da pozovem a dzukele se iz sume zaletele na mene jbt, sidjem sa motora da im jebem kevu sa racing sidi-em u vugla, oni pobegnu, vratim se oni opet hoce da me ujedu za nogu.. ni ne secam se tacno gde bese, negde od prokuplja ka nisu ali preko zitoradja, da me sad pitas koji sam qrac trazio tamo ne bi znao da ti kazem  [neampojma]