Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

zna¹ kako ka¾u "once you go black you can't go back!" ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

s.i.m.a

Citat: Andreja poslato 04 Decembar, 2015, 14:14
Ja tra¾io ¹efu da probam Sprintera, nije hteo da mi da, zapravo, mislim da ga niko i nije vozio sem njega, taj kombi mu je feti¹ :D

Od Volvo Trucks-a kao i uvek, do jaja reklama  8)

! No longer available

ne znam da li ste primetili da je reklama snimana kod nas, kod pancevackog mosta :)

UFF

Citat: bigbad86 poslato 04 Decembar, 2015, 19:57
jedino mi se ne svidja DSG menjac al naviko bi se ja brzo :P

mozes li da mi objasnis sta to ikako moze da ti se ne svidja kod dsg menjaca?

Hohštapler

...to ni meni nikad neæe biti jasno.. kad neko ka¾e ne voli automatski menjaè. .. (95% ga nikad nije imao).. za sve sem za vo¾nju po stazi i kad si Sebastian Loeb automatski menjaè je bolji.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Decembar, 2015, 23:59
...to ni meni nikad neæe biti jasno.. kad neko ka¾e ne voli automatski menjaè. .. (95% ga nikad nije imao).. za sve sem za vo¾nju po stazi i kad si Sebastian Loeb automatski menjaè je bolji.

meni svi kazu u fazonu mlad si, vozis par godina i hoces automatika, ili kao ja sam u tvojim godinama vozio biciklu...
a druga strana prica ma manuelni je majka, drz ne daj...

vozio sam svasta od kola, stvarno svasta ali jednom sam na duze malo vozio skoro novu E klasu automatika... i mislim da me niko nece ubediti da mlatim levom nogom kao slepac po kolima

freepartyman

Zasto se u automobilima od preko 50000 eura ne nalaze manuelni menjaci, mozda samo u klot opremi. Toliko.. Vozio sam pre neki dan ovakvu skodu ,hoce cale da kupi, odusevljen sam.
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6685018/skoda-octavia-20tdi-dsg-navi
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Ma sve je to ok, znam i ja da je automatik bolji a jos bolja vozila sa sa DSG/ klik klak tip trok sistemima za sekvencijalno menjanje. Al nama obicnoj raji, manual zakon. Nit sedim po nekim guzvama da da imam nesto mnogo da kvacilam nit mi je tesko. Videcemo kad omatorim. I kad sam bio klinac sam rekao da nikad nista drugo sem copera ne bi vozio, pa sad pevam drugu pesmu...

bigbad86

Bas me zanima dal ce ti DSG menjaci raditi za 10-15-20 godina ko provereni manualci...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags


pittatore

Neznam za Skodu ali recimo Passat b7 ako hoces najjacu verziju dizela duzmes nemozes paliju dobiti vec dsg.
Ista stvar sa b8, treba za par dana da mi stigne 190ks i dsg nemre drugacije.

monsterbnt

Retardirano da boli okolinu....

! No longer available

Smrt SVIMA!!!!

srbac


castor

68i put otprilike...
It's the ride that matters, not the bike…

Darko


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

goranvojska

Citat: PECA BMW poslato 05 Decembar, 2015, 14:23
Citat: monsterbnt poslato 05 Decembar, 2015, 12:50
Retardirano da boli okolinu....



Strasno !
u prevodu dezurna starleta ili prostitutka za potrebe stranke.

monsterbnt

Ali ruzne je ko pas... a i debela... Vulinovci su bas ocajni ako ovo moraju da jebu...
Smrt SVIMA!!!!