Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

treba mu sve oduzeti i podeliti sirotinji
a ako se buni onda u zatvor
ko ga jebe :D

eclipse4


OKi


Andreja

D¾abe sve ako ovaj nije popravio auto na kraju :D

A za ovog Ducatistu, stvarno ima kolekciju za pozavideti ali ja bih crk'o da znam da imam neki motor a da ga nisam nikad upalio... Za ¹ta ga èuvam, da ga nosim u grob? Ili da ga skuplje prodam nekom kolekcionaru koji se prima na te stvari?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 07 Novembar, 2015, 19:51
za ovog Ducatistu, stvarno ima kolekciju za pozavideti ali ja bih crk'o da znam da imam neki motor a da ga nisam nikad upalio... Za ¹ta ga èuvam, da ga nosim u grob? Ili da ga skuplje prodam nekom kolekcionaru koji se prima na te stvari?

...brate,ja da imam ovu kolekciju,verovatno bih imao i novaca da napravim sebi stazu...i onda vikendom pozovem sve manijake da dodju i svako izabere po jednog Dukca i udri po stazi...ludiloooo... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Andreja

Polako, jo¹ malo pa æe staza u Loznici da bude gotova :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bucko

Tako bogatuni èuvaju lovu,prièa nema veze sa motorima.Oèigledno ih nije kupio da ih vozi.
Nema taksi a vremenom samo ide u plus.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

dok sve ne izgori u pozaru

bucko

Bio sam gost kod prijatelja koji ima kucu u Kanu.Odrzavanje i porez su trista soma godisnje,bukvalno je pred bankrotom zbog toga.Zerar Depardje je zbog tih novih nameta odustao od drzavljanstva.Ovaj moj pokusava da proda al ne ide ,povukli se rusi a vreme leti...
Da ima kolekciju skupih kola bolelo bi ga uvo

Hohštapler

Citat: Slaninar poslato 09 Novembar, 2015, 10:15
So true, so true....

! No longer available

Poslo ja sad ¾eni... i ka¾e klip je lo¹.
®ene uvek znaju ¹ta hoæe da jedu ali ne bi htele! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

icatenej

Citat: Andreja poslato 07 Novembar, 2015, 19:51
A za ovog Ducatistu, stvarno ima kolekciju za pozavideti ali ja bih crk'o da znam da imam neki motor a da ga nisam nikad upalio... Za ¹ta ga èuvam, da ga nosim u grob? Ili da ga skuplje prodam nekom kolekcionaru koji se prima na te stvari?

Pojma nemam ko je ovaj ducatista ali èudo da niko nije primetio da èovek ima pun kurac nekih pehara na policama - cenim da je bio neki trkaè (valjda nije osvajao pehare za najbolji paprika¹)... Ako je bio neki trkaè, onda se taj sit navozao svega i svaèega i verovatno da mu je mnogo veæi gu¹t da dr¾i taj neki motor kao skulpturu nego da ga voza. Voli èovek da ima... jbg...


castor

It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

OKi


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Impresivno i kretenski u isto vreme
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.