Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 43 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Grof


UFF

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:29
objasni nam razlike u ogibljenju , kocnicama , precniku diskova , momentovanju svakog srafa i sve sto ide usput , rado cu saslusati i nauciti nesto novo

Citat: Mil@n poslato 14 Oktobar, 2015, 20:38
Citat: Darko poslato 14 Oktobar, 2015, 08:59
Odcementiraj Z750 i zacementiraj z1000 ... Poprilicna razlika u izgledu u korist iljadarke...
kao na primer...

Citat: Darko poslato 14 Oktobar, 2015, 21:43
Na primer  www.google.rs pa kucaj i pogledaj

idi na google pa nadji sam razliku u ogibljenju i u svemu sto te interesuje  [rofl]

Darko

Grofe , sjebo si se sad... Ja sam na prethodnoj strani stavio klip ... Sad ce free da ti se iznakr¹i sve po spisku ;)

Grof

e do kurtza ... nisam video da je veæ bilo... lik me je slatko nasmejao....a sad mi je glupo ¹to sam okaèio jer nisam video da je bilo... mrzim kada se dupliraju klipovi :(

Darko

Hahaha , i mene nasmejao debilcic , ali dobih po picki oma .... Ne daju Beogradzani da se sprdas sa prestonicom ;)

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Zverinjak II


mkt



Andreja

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:29
Citat: Andreja poslato 17 Oktobar, 2015, 01:28
Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2015, 20:21
Nesto slicno ima Aidin brat , u Sarajevu .. Nuda 900 ... Kako to ide , auuuuu




Jedino ¹to je slièno (isto) je to da oba imaju dva toèka i oba se zovu Husqvarna :) Svakako su opasne prangije i jedan i drugi.


dobro naucnice , naravno da nisu ISTI , ali sam napisao "nesto slicno"  .. naravno da je razlika 200 kubika i 30ak konja ... mislio sam na tip motora , namenu i to , kad sam komentarisao ... svakako firma Husqvarna  nije tako cesta i ne vozi je vecina bajkera pa mi to daje slobodu da iskomentarisem "slican" model ...

ali , svakako mi je drago da ovaj forum ima takve clanove kao ti , koji vrsno poznaju svaki model svake marke motora "u sraf" .. znaci , evo , izvinjavam se sto sam se drznuo da uporedim nudu 900 i 701-icu , pa izvoli , objasni nam razlike u ogibljenju , kocnicama , precniku diskova , momentovanju svakog srafa i sve sto ide usput , rado cu saslusati i nauciti nesto novo

Neæu uop¹te da diskutujem o motorima sa tobom, tebi je bitno da je lep, da se poka¾e¹ i to je to, al' ajde, napraviæu izuzetak sad i poslednji put po¹to su na¹a poimanja motora dva sveta...

Ba¹ tip i namena koje si pomenuo su potpuno razlièite stvari kod ovih motora. Èovek kome su slièni Huskvarna 900 koja je vi¹e supernejked (sa malo manje konja), kao ¹to su FZ1, CB1000R, Z1000 i drkalica 701 koja je klasièni supermoto (dodu¹e malo te¾i od 450tki) NEMA POJMA o motorima, ni u teoriji ni u praksi. Ne moram da znam na koliko se koji ¹raf koliko dote¾e da bih imao oèi i neku logiku...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko


Zverinjak II


eclipse4

Citat: Andreja poslato 19 Oktobar, 2015, 16:25
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:29
Citat: Andreja poslato 17 Oktobar, 2015, 01:28
Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2015, 20:21
Nesto slicno ima Aidin brat , u Sarajevu .. Nuda 900 ... Kako to ide , auuuuu




Jedino ¹to je slièno (isto) je to da oba imaju dva toèka i oba se zovu Husqvarna :) Svakako su opasne prangije i jedan i drugi.


dobro naucnice , naravno da nisu ISTI , ali sam napisao "nesto slicno"  .. naravno da je razlika 200 kubika i 30ak konja ... mislio sam na tip motora , namenu i to , kad sam komentarisao ... svakako firma Husqvarna  nije tako cesta i ne vozi je vecina bajkera pa mi to daje slobodu da iskomentarisem "slican" model ...

ali , svakako mi je drago da ovaj forum ima takve clanove kao ti , koji vrsno poznaju svaki model svake marke motora "u sraf" .. znaci , evo , izvinjavam se sto sam se drznuo da uporedim nudu 900 i 701-icu , pa izvoli , objasni nam razlike u ogibljenju , kocnicama , precniku diskova , momentovanju svakog srafa i sve sto ide usput , rado cu saslusati i nauciti nesto novo

Neæu uop¹te da diskutujem o motorima sa tobom, tebi je bitno da je lep, da se poka¾e¹ i to je to, al' ajde, napraviæu izuzetak sad i poslednji put po¹to su na¹a poimanja motora dva sveta...

Ba¹ tip i namena koje si pomenuo su potpuno razlièite stvari kod ovih motora. Èovek kome su slièni Huskvarna 900 koja je vi¹e supernejked (sa malo manje konja), kao ¹to su FZ1, CB1000R, Z1000 i drkalica 701 koja je klasièni supermoto (dodu¹e malo te¾i od 450tki) NEMA POJMA o motorima, ni u teoriji ni u praksi. Ne moram da znam na koliko se koji ¹raf koliko dote¾e da bih imao oèi i neku logiku...

vas dvojica ste ko ja i moja zena....ja znam da popravim usisivac i mogao bih od 100 ponudjenih u radnji da odaberem naj naj lepsi....ona nema blage veze da ga popravi ako se pokvari ali zato od 100 ume da kupi bas najbolji za posao u kuci ....   ;D

tako i vi sa vasim srafovima i lepotama  [rofl]

mozda se jednog dana i smuvate   [ljubav]

freepartyman

Citat: Andreja poslato 19 Oktobar, 2015, 16:25
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:29
Citat: Andreja poslato 17 Oktobar, 2015, 01:28
Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2015, 20:21
Nesto slicno ima Aidin brat , u Sarajevu .. Nuda 900 ... Kako to ide , auuuuu




Jedino ¹to je slièno (isto) je to da oba imaju dva toèka i oba se zovu Husqvarna :) Svakako su opasne prangije i jedan i drugi.


dobro naucnice , naravno da nisu ISTI , ali sam napisao "nesto slicno"  .. naravno da je razlika 200 kubika i 30ak konja ... mislio sam na tip motora , namenu i to , kad sam komentarisao ... svakako firma Husqvarna  nije tako cesta i ne vozi je vecina bajkera pa mi to daje slobodu da iskomentarisem "slican" model ...

ali , svakako mi je drago da ovaj forum ima takve clanove kao ti , koji vrsno poznaju svaki model svake marke motora "u sraf" .. znaci , evo , izvinjavam se sto sam se drznuo da uporedim nudu 900 i 701-icu , pa izvoli , objasni nam razlike u ogibljenju , kocnicama , precniku diskova , momentovanju svakog srafa i sve sto ide usput , rado cu saslusati i nauciti nesto novo

Neæu uop¹te da diskutujem o motorima sa tobom, tebi je bitno da je lep
Nije mu bitno, vidis da mu se svidja H2R  ;D  
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Eee , eklipse braticu moj ;)

Menjam ponasanje na forumu iz korena... Ovde samo zajebanciju mozes da pises i to je to , sta god da napises , uvek ima neko ko ce da ti kaze da nemas pojima i da on to zna bolje ...i koji ce meni kurac to u zivotu ?
Napisem nesto oko krvi ili medicine - javi se neko ko kaze da to nije tako i kako on zna bolje ? Vojska , dozvole za pistolje - nemam pojima ... Ozvucenja i te gluposti - i tu ima vranih poznavaoca...

I to je to ...

Pazi ga ovaj !  Znaci , imas nejked , super-nejked , i super moto .
Ajde , majke ti ?!

Jedan se vozi po asfaltu , a drugi po mome kurcu !

"Bitno mi je da je lep" ... Pa jok , treba da se smorim svaki put kad pogledam ili sednem na motor. PA NARAVNO DA MI JE BITNO DA JE LEP !!! Alo !!! Jok, kupicu peglicu zato sto je dobra ali ok , nije lepa. ( au , zaboravih da je pegla vredna jer si je ti zaradio , a nije ti kupio deda ko Borisi )

Ali , generalno me boli paja , necu dalje ucestvovati o raspravi o motorima ...




Andreja

Razumeo si ti mene dobro, ne moram da ti crtam i da ti obja¹njavam ¹ta sam mislio pod "super nejked".

A da, opet nekog levog uzima¹ u usta, kao ¹to neko reèe, jako je sme¹no to... I da, opet menja¹ temu, kakve veze ima moja raspala peglica sa time ¹to prièa¹ u prazno konstantno?

Miæo, i tvoj Tandrket se vozi po asfaltu, jel to znaèi da je slièan 701? :D

Boli te paja a nakrljao si trideset uzviènika i zaboravio da ugasi¹ caps lock a poèeo si i da psuje¹ :D

Nema¹ argumente i opet ka¾em, pona¹a¹ se kao klinac, neko te ispravi, doda ne¹to a ti se ljuti¹ jer si sujetan i arogantan (nijednom nisi ikome rekao da je u pravu), svu si pamet sveta popio... Ma ¹ta i ja sviram, krnem ignore odmah i re¹eno :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

Pa reci cu svakom da je u pravu , kad mi kaze i objasni nesto na normalan nacin, al kad mi izglumis mangupa sa "Jedino ¹to je slièno (isto) je to da oba imaju dva toèka i oba se zovu Husqvarna" , ne da treba da ne kazem da si u prvu , nego treba .... Bolje da ti ne kazem...