Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 14:48
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:36

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

https://www.facebook.com/dejan.vuletic.984/videos/1667138486899134/?pnref=story
Pa idi u svoj Aleksandrovac iz nase vukojebine i ne vracaj se..Dosao covek iz selendre u metropolu i kao cudi se cemu?Guzvama u saobracaju?? Koja je poenta klipa,osim sto udara na niske strasti ljudi iz unutrasnjosti. Ako ti je ovaj covek kralj kao sto kazes zasto si ti Darko dosao u Beograd da zivis?

jesi se primio , jesi , a ?   [samoubistvo]

Aleks Cross

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:29
Citat: Andreja poslato 17 Oktobar, 2015, 01:28
Citat: Darko poslato 16 Oktobar, 2015, 20:21
Nesto slicno ima Aidin brat , u Sarajevu .. Nuda 900 ... Kako to ide , auuuuu




Jedino ¹to je slièno (isto) je to da oba imaju dva toèka i oba se zovu Husqvarna :) Svakako su opasne prangije i jedan i drugi.


dobro naucnice , naravno da nisu ISTI , ali sam napisao "nesto slicno"  .. naravno da je razlika 200 kubika i 30ak konja ... mislio sam na tip motora , namenu i to , kad sam komentarisao ... svakako firma Husqvarna  nije tako cesta i ne vozi je vecina bajkera pa mi to daje slobodu da iskomentarisem "slican" model ...

ali , svakako mi je drago da ovaj forum ima takve clanove kao ti , koji vrsno poznaju svaki model svake marke motora "u sraf" .. znaci , evo , izvinjavam se sto sam se drznuo da uporedim nudu 900 i 701-icu , pa izvoli , objasni nam razlike u ogibljenju , kocnicama , precniku diskova , momentovanju svakog srafa i sve sto ide usput , rado cu saslusati i nauciti nesto novo

Os´da ti ja objasnim razliku? A i za srafove moras da kazes tacno sta te interesuje.  [ljubav]

mkt

isto kao i onaj crnogorac sto je rekao da mu se ne svidja Beograd jer je velika guzva
samo vi idite, lepo je nama u guzvi

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 15:09
Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 14:48
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:36

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

https://www.facebook.com/dejan.vuletic.984/videos/1667138486899134/?pnref=story
Pa idi u svoj Aleksandrovac iz nase vukojebine i ne vracaj se..Dosao covek iz selendre u metropolu i kao cudi se cemu?Guzvama u saobracaju?? Koja je poenta klipa,osim sto udara na niske strasti ljudi iz unutrasnjosti. Ako ti je ovaj covek kralj kao sto kazes zasto si ti Darko dosao u Beograd da zivis?

jesi se primio , jesi , a ?   [samoubistvo]
Sta bio si sarkastican? Klanjas se ovakvim mediokritetima,i mislis da su kraljevi. Zasto si u Beogradu ako se slazes sa cikom iz video klipa?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

Alo rodjeni , stavio sam smajli kralja , jer mi je kralj sto se iscudjava guzvi ...
Imamo isto misljenje prema liku , ne znam sto si se primio bez veze...
Kao i do sada , kad god je na nekom video klipu neki majmun , obicno stavimo smajli kralja, jer je debil... Sta me napinjes koji kurac bez veze kao da jebem li ga sta ...

Evo , bas cu tebi da kazem zasto sam dosao u Bg , haha... I ti si 20 km od centra , Beogradjaninu

Darko

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,19950.400.html

Evo , samo jos da se upises ovde u temi , na mapi , pa moze da pocne merenje , ko je veci Beogradjanin

Hahahahahah

freepartyman

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28


Evo , bas cu tebi da kazem zasto sam dosao u Bg , haha... I ti si 20 km od centra , Beogradjaninu
Sad si i maliciozan sa ovim Beogradjaninu. Ko prica o centru? I kakvo je to merilo..ko gde zivi..Sta u centru su veci Beogradjani. To je prica malogradjana iz provincije,koji su navikli da u svom mestu zive u centru..a tamo je ceo grad centar. Iz tog razloga je i centar pun dodjosa, Neimar naprimer crna gora u malom. Nemam nista protiv i treba ljudi da dolaze,Beograd je i metropola zbog toga.  Ali kad dodjes trebas da se prilagodis Beogradu a ne on tebi.   
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 14:36

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

https://www.facebook.com/dejan.vuletic.984/videos/1667138486899134/?pnref=story

ne bih dao mir,tisinu i zdrav zivot u svom selu ni za 3000 beograda ma koji beograd ni za 5000 dubaija .....nit bih ziveo u gradu ( bilo koji grad) za neznam koje pare!

Darko

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



Ko prica o centru? I kakvo je to merilo..ko gde zivi..Sta u centru su veci Beogradjani.

Pa eno , uff , revolucija i lazic ga mere ... Ko je blizi centru a ko je u picki materini ...

A i ti si odreagovao na klip , onako , bas bas ...

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



To je prica malogradjana iz provincije,koji su navikli da u svom mestu zive u centru..a tamo je ceo grad centar


Auuuuu , sta vam rek'ooooo 

;)

eclipse4

ne osecam se prozvanim jer je napisao "a tamo je ceo grad centar" a ja sam sa sela  [rofl] [rofl]   :P

freepartyman

 
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:57
Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



Ko prica o centru? I kakvo je to merilo..ko gde zivi..Sta u centru su veci Beogradjani.

Pa eno , uff , revolucija i lazic ga mere ... Ko je blizi centru a ko je u picki materini ...

A i ti si odreagovao na klip , onako , bas bas ...

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



To je prica malogradjana iz provincije,koji su navikli da u svom mestu zive u centru..a tamo je ceo grad centar


Auuuuu , sta vam rek'ooooo  

;)
Nisam ja nista nikome rekao,nemoj da uvlacis druge clanove u raspravu,klinacki je ;) A ovi minusi me ne cude jer vecina ljudi na forumu koji su iz unutrasnjosti ce po difoltu da mi udare minus jer misle da sam ih negde prozvao a nisam.. Prozvao sam debile kao sto je onaj lik sa snimka..Eclipse4 i ne treba da se osecas prozvan jer nisam imao nameru da prozivam nekoga ko zivi na selu,svako ima svoj nacin zivljenja,ko voli brz zivot zivece u gradu ko voli mirniji zivece u mirnom mestu..Ja ne bih mogao da zivim u malom mestu jer sam odrastao u Beogradu i navikao sam na brz zivot,kao i na razna desavanja, koncerte,pozoriste,izlozbe..itd..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 19:09
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:57
Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



Ko prica o centru? I kakvo je to merilo..ko gde zivi..Sta u centru su veci Beogradjani.

Pa eno , uff , revolucija i lazic ga mere ... Ko je blizi centru a ko je u picki materini ...

A i ti si odreagovao na klip , onako , bas bas ...

Citat: freepartyman poslato 17 Oktobar, 2015, 17:52
Citat: Darko poslato 17 Oktobar, 2015, 17:28



To je prica malogradjana iz provincije,koji su navikli da u svom mestu zive u centru..a tamo je ceo grad centar


Auuuuu , sta vam rek'ooooo  

;)
..Eclipse4 i ne treba da se osecas prozvan jer nisam imao nameru da prozivam nekoga ko zivi na selu,svako ima svoj nacin zivljenja,ko voli brz zivot zivece u gradu ko voli mirniji zivece u mirnom mestu..Ja ne bih mogao da zivim u malom mestu jer sam odrastao u Beogradu i navikao sam na brz zivot,kao i na razna desavanja, koncerte,pozoriste,izlozbe..itd..

brat,moj je komentar bio saljive prirode,nemam potrebe da se osecam prozvanim ;)

a za drugi deo odgovora,obicno ko god dodje iz beograda,nisa,subotice itd kod mene na selo.....svi proklinju grad....neznam zasto,al to je koliko sam ukapirao kao neki sto ti kazes default ;)
cude se kako nema guzve,saobracaj,cist vazduh,mir,tisina,ne pluta komsijsko govno iznad glave,laganica ceo dan.....i gotovo uvek pitaju "a sta se to cuje" a ja im kazem "e,to je slavuj" ;)

freepartyman

 Pa ja zivim u kraju u Beogradu gde u dvoristu imam sove i veverice. Ja volim tu kombinaciju da je mirniji kraj, a da mogu da skoknem do centra kad je neko dogadjanje. Mada ti je to prica kao sa nasim gastosima dodju ovde svi pljuju Nemacku a niko se ne vraca u Srbiju. Tako i oni pljuju Bg a ne pada im na pamet da se isele.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko


eclipse4

sta je bre ovo svi ste se modernizovali u picku mater ;)

freepartyman

Moras da probas ,nije lose ahahahahah
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

vec mi nekoliko dana toliko los internet da je uzas,ko dial-up...

nadjoh ovaj sajt,moze li ko da testira da li radi sve besplatno i bez problema....mozda nekom posluzi za motogp,filmove itd...


http://www.filmon.com/tv/live