Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Boban_m poslato 07 Oktobar, 2015, 19:17
I Afrika i Bliski istok su preplavljeni Tojotama, i to nije od juce. Voze se sve generacije Hi Luxa, njih cini mi se najvise i ima.

jedan lik ovde je imao toyotu land cruiser prado, imala rezervoar blizu 200 litara... kad sipa na pumpi pumpadzija izneveruje

Ivan1979


Zverinjak II


®or¾ GTI

Dal je realno ovo

ЯЭВОЛУТИОН

teziste je toliko nazad da ide sam na zadnji na gas....vozac samo mora da gasom i zadnjom balansira.....jedino sto ostali moraju da se drze ko smrt za babu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citat: idanijel poslato 07 Oktobar, 2015, 14:56
znaju sta valja ! No longer available

jao pazi sta postavljas ovo je rat u siriji  to moras da postavis u temi o ratu u siriji.....budi obazriv gde sta postavljas!!!  [panic] [panic]

clutch&brake

Kada veæ potencira¹..Nigde nisi Putinu èestitao rodjendan danas. Jesi upalio sveæu? Pomolio se za njega? Za zdravlje i sreæu?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Putinu?sta sam ja s putinom da bih mu cestitao rodjendan? Nit imam njegov fon nit adresu.....nit smo drugari a ni poznanici.....a realno trenutno je poslednji na svetu kome bih cestitao rodjendan.....

A i bio bih pun fora sta da mu pisem ko i tema o Siriji

[cheers]

clutch&brake

Za¹to te vredja tema o Siriji i to ¹to sam ti otvorio temu za Ukrajnu? Mnogim ljudima smeta ¹to gde mo¾e¹ kaèi¹ tenkove,otkinute glave,Tita i ostala sranja. Drugi æute ja jbg ne i to me x puta u ¾ivotu ko¹talo. Ovo je "kao" moto forum(kao zato ¹to se najmanje o motorima pi¹e) al dru¾e ja bi da se smejem i zezan a ne da mi neko truje mozak rativima politikom i ostalim sranjima. I dok god budes potencirao u svakon temi o tim sranjima ja æu u kontru. Pa dokle god da traje. Ni¹ta lièno ali je tako
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

Zasto mislis da.me vredja?ni jednog momenta to nisam rekao....jedino mi nije bilo tada jasno zasto neki smesan klip koji je recimo bio vojnog karaktera mora biti postavljen u temu "rat u ukrajini"...ostalo mi je sve bilo sasvim ok.kakva je razlika imedju tenka i krave ako je ovo motoforum?trebali bi pisati samo o motorima i nista vise.....zar ne?gde si video "otkinutu glavu" da sam ja postavio van mesta gde pripada?ako je tebi brate tito sranje meni nije...razumem pricu da je neko od tvojih bio na golom otoku ali to ne znaci da mora ceo svet da mrzi tita,tako?ovo je koliko ja kapiram javni forum a ne privatizovan u kome sme da se pise samo sto odredjenim ljudima odgovara....

Nema sta da te kosta ja nista ne naplacujem a nit placam,tako da sto se naplate tice miran si  [cheers]

A sto se smejanja i zezanja tice uglavnom smo svi tu zbog toga zar ne?ako ti bilo sta na forumu smeta onda zaobidjes,ja tako radim.nemas razlog da se nerviras.

A ako hoces da teras kontru onda je to inat,covek kome nesto smeta je ok ali covek koji kaze da tera kontru onda je to vec inat,ja tako kapiram....nego da ne raspisujem roman...feel free i kontrijaj druze koliko god ti je volja,nakontriraces se....do kraja vasione i nazad....gde god budes video moj post,za mene ces ostati isti onaj nanja s pocetka kad sam dosao na forum...totalno ok lik.....

[cheers] [cheers]

castor

Citat: njanja poslato 08 Oktobar, 2015, 00:46
Za¹to te vredja tema o Siriji i to ¹to sam ti otvorio temu za Ukrajnu? Mnogim ljudima smeta ¹to gde mo¾e¹ kaèi¹ tenkove,otkinute glave,Tita i ostala sranja. Drugi æute ja jbg ne i to me x puta u ¾ivotu ko¹talo. Ovo je "kao" moto forum(kao zato ¹to se najmanje o motorima pi¹e) al dru¾e ja bi da se smejem i zezan a ne da mi neko truje mozak rativima politikom i ostalim sranjima. I dok god budes potencirao u svakon temi o tim sranjima ja æu u kontru. Pa dokle god da traje. Ni¹ta lièno ali je tako

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 16.05.2012. @ 22:55:11
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: njanja poslato 08 Oktobar, 2015, 00:46
Za¹to te vredja tema o Siriji i to ¹to sam ti otvorio temu za Ukrajnu? Mnogim ljudima smeta ¹to gde mo¾e¹ kaèi¹ tenkove,otkinute glave,Tita i ostala sranja. Drugi æute ja jbg ne i to me x puta u ¾ivotu ko¹talo. Ovo je "kao" moto forum(kao zato ¹to se najmanje o motorima pi¹e) al dru¾e ja bi da se smejem i zezan a ne da mi neko truje mozak rativima politikom i ostalim sranjima. I dok god budes potencirao u svakon temi o tim sranjima ja æu u kontru. Pa dokle god da traje. Ni¹ta lièno ali je tako

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 16.05.2012. @ 22:55:11

monsterbnt

Imate temu za bullshit... Da ne kazem preterano serete...

Na vam za kaznu glupi video sa zivotinjama...

! No longer available

Smrt SVIMA!!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bucko

Citat: eclipse4 poslato 07 Oktobar, 2015, 23:29
Citat: idanijel poslato 07 Oktobar, 2015, 14:56
znaju sta valja ! No longer available

jao pazi sta postavljas ovo je rat u siriji  to moras da postavis u temi o ratu u siriji.....budi obazriv gde sta postavljas!!!  [panic] [panic]
Zaboravili da ga razbrendiraju

! No longer available
! No longer available

bucko

#16455

bucko


Darko


upali covek lamba iz "onako"  ....  eeee , to nikad ne bi moglo da se desi npr stilu  ;)

https://www.facebook.com/video.php?v=1198907746789534

Biker-Boy

Citat: Darko poslato 08 Oktobar, 2015, 18:27

upali covek lamba iz "onako"  ....  eeee , to nikad ne bi moglo da se desi npr stilu  ;)

https://www.facebook.com/video.php?v=1198907746789534
e ovo se zove burnout :D
I feel the need..... the need for speed !!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion