Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 22 Septembar, 2015, 02:46
! No longer available

Kako je ovo uspeo?
Krenuo u preticanje kamioneta, video da je beli automobil ispred kamioneta dao levi migavac i nabo prednju kocnicu naglo iz straha.

Glava Dole

Ne znam kako ali ja ne mogu prednju da zabodem tako refleksno nikako, uvek pre udaram nego da zabadam kocnicu tj vec i jesam i to 2 puta al proklizao pre udara nisam... valjda zato sto me jednom ortopedi strugali mesec dana(postojala mogucnost id a ostanem bez noge zbog velike infekcije) i dosta mi, lepse mi da udarim motor pa ga posle popravljam uz pivce nego se vucem po doktorima, preslo jednostavno u naviku i ne zabadam ni u najkriticnijim situacijama(a nije da ih nije bilo), ja bi ovde samo zaboo gas i isao sto vise levo i nema problema :D

VR 46

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2015, 02:24
bilo
izvervirao sam se sto ga nije nabo bar jednom kad mu je gurno devojklu i pokusao da ga srusi sa motora dok je on hteo da sidje
dal zbog povrede devojke, dal zbog stete na motoru, boli me qrac zasto udario bih ga samo jednom ali iz sve snage i na pravo mesto i ne verujem da bi bio osudjen za to
Ja sam ovo prvi put sad video,isto bih odreagovao kao ti,parkirao bih motor i bar jednom udario ali kako treba,a opet vidis da je matori debil i da moze da dobije srcku i posle lezis zbog budale...
Twist of wrist!

Radanovic


monsterbnt

Citat: UFF poslato 22 Septembar, 2015, 02:24
bilo
izvervirao sam se sto ga nije nabo bar jednom kad mu je gurno devojklu i pokusao da ga srusi sa motora dok je on hteo da sidje
dal zbog povrede devojke, dal zbog stete na motoru, boli me qrac zasto udario bih ga samo jednom ali iz sve snage i na pravo mesto i ne verujem da bi bio osudjen za to

Lik je odradio najpametnije moguce...
Smrt SVIMA!!!!

pittatore

Jel ovog celavog spicila srcka ili sta?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

castor

Citat: Milos96 poslato 22 Septembar, 2015, 03:06
Ne znam kako ali ja ne mogu prednju da zabodem tako refleksno nikako, uvek pre udaram nego da zabadam kocnicu tj vec i jesam i to 2 puta al proklizao pre udara nisam... valjda zato sto me jednom ortopedi strugali mesec dana(postojala mogucnost id a ostanem bez noge zbog velike infekcije) i dosta mi, lepse mi da udarim motor pa ga posle popravljam uz pivce nego se vucem po doktorima, preslo jednostavno u naviku i ne zabadam ni u najkriticnijim situacijama(a nije da ih nije bilo), ja bi ovde samo zaboo gas i isao sto vise levo i nema problema :D

Ja sam jednom nab'o prednju na 120 i osjetio da toèak proklizava i pustio kao da me zmija ujela i opet stisnuo, ali malo manje i odradio ¹ta je trebalo.

Pret-pro¹li èetvrtak kad je ona ki¹etina padala, vraæam se sa posla, vozim iza nekog Kangoo-a ili tako neke kutije na toèkovima na razmaku od bukvalno 5 metara maksimalno, vozimo se oko 90, kad lik nabada koènicu. Ne znam ni sam kako, ali je ruka krenula da stiska/pu¹ta/stiska/pu¹ta polugu koènice (èitaj samostalno sam glumio ABS) i stadoh na pola metra od kutije. Ni dan danas mi nije jasno kako. Ki¹a, klizavo, ja neurozan, jer kutija neæe da se smakne, ali je tako bilo.
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 22 Septembar, 2015, 19:17
Citat: Milos96 poslato 22 Septembar, 2015, 03:06
Ne znam kako ali ja ne mogu prednju da zabodem tako refleksno nikako, uvek pre udaram nego da zabadam kocnicu tj vec i jesam i to 2 puta al proklizao pre udara nisam... valjda zato sto me jednom ortopedi strugali mesec dana(postojala mogucnost id a ostanem bez noge zbog velike infekcije) i dosta mi, lepse mi da udarim motor pa ga posle popravljam uz pivce nego se vucem po doktorima, preslo jednostavno u naviku i ne zabadam ni u najkriticnijim situacijama(a nije da ih nije bilo), ja bi ovde samo zaboo gas i isao sto vise levo i nema problema :D

Ja sam jednom nab'o prednju na 120 i osjetio da toèak proklizava i pustio kao da me zmija ujela i opet stisnuo, ali malo manje i odradio ¹ta je trebalo.

Pret-pro¹li èetvrtak kad je ona ki¹etina padala, vraæam se sa posla, vozim iza nekog Kangoo-a ili tako neke kutije na toèkovima na razmaku od bukvalno 5 metara maksimalno, vozimo se oko 90, kad lik nabada koènicu. Ne znam ni sam kako, ali je ruka krenula da stiska/pu¹ta/stiska/pu¹ta polugu koènice (èitaj samostalno sam glumio ABS) i stadoh na pola metra od kutije. Ni dan danas mi nije jasno kako. Ki¹a, klizavo, ja neurozan, jer kutija neæe da se smakne, ali je tako bilo.

...Michelin Pilot Road 3 je to bato... ;)

castor

E, da. Ima i toga Boki...
It's the ride that matters, not the bike…

TEEfqd


castor

Som. Eto ¹ta. Pardon. ©tuka. Crna.
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Jok. Pauk u autu

Nego , Castore , jel i ti pocinjes sa bajkama ko Kosta,a? 120, kisa,rucni abs ,kurac,palac,%? Ajde bre..

castor

Jok ja. Ja samo onako kako je bilo… Sam sam sebe iznenadio. Idem, krenem da koèim i umjesto da stisnem koènicu, poène prednji kraj da mi "trza"… Mo¾da jesam lud, ali nisam toliko da ne znam ¹ta je bilo…

EDIT: Izvinjavam se ¹irem auditorijumu na pro¹irenju. 120 je bilo na suvom i tu prièu sam ti èini mi se prièao, tebi i Bokiju. Izletila mi riba na penjanju na Panèevaèki most, a ja odozgo od Bogoslovije sa 120 dolijeæem. Koza naravno pravo sa ukljuèenja u lijevu traku i 40-50 kmh. D¾abe sirena, blicanje, turiranje. Stoka ne gleda i to je to. Ovo je bilo 90 na ki¹i… Razlika je ipak velika.
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Bajka je bajka , sve jedno na vremeske prilike ;) hahahahaha

BOKYBOY

Citat: castor poslato 22 Septembar, 2015, 20:23
a ja odozgo od Bogoslovije sa 120 dolijeæem.

...a jeste milion... :P :-* [srce]

Joker

Tako sam i ja.. Idem iza Juga nekog, on na kocnicu, video komsinu u Mercedesu pa da mu se javi, ja na kocnicu, prednji poceo da proklizava, ja pustim, snisnem opet, upali SKMA, ja u tog Mercedesa, motor u Juga i tako.. :D True story.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

A ¹to je mene taksista puk'o (da prostite) otpozadi dok sam stajao na semaforu, na skuteru? "Zagledao se" :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

pa ko moze da te primeti na tom triciklu iz avatara  [rofl] [rofl]

Andreja

Kad skinem kacigu, ne mogu da me ne vide :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D