Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 30 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29
Ne treba ti FB da bi mogao da otvori¹ linkove.

ne treba mi fb ja sam nazalost jedan od onih sto mora da muva i jebe uzivo ne virtuelno  :P :P

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29
Ok, ne koristi¹ FB, kul, svaka èast.

ali stvarno nemam fb ;)

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29

Ako te ne zanima, ti preskoèi.

ama odakle ti ideja da me ne zanima...pa jos vise iritira da kliknes  [kralj]

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29
Ja kaèim ¹ta mi je zanimljivo i na ¹ta naletim, nemam ba¹ toliko entuzijazma da tra¾im ba¹ taj isti klip na Jutjubu jer je naziv redovno drugaèiji pa je te¹ko naæi.

i ja kacim sta stignem al nemam fb pa moram sa yt  ;D a da bi nasao klip iz fb na yt treba ti maximum 5-10 sekundi  ;D

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29
Jedina poprilièno lo¹a strana snimaka na FB je to ¹to ne mogu da se embeduju kao snimci sa YT pa æe mnogo manje ljudi da otvori...

e to je ono sto ubija kad nema preview pa cak nema ni naslov da se vidi...to je jebeno odbopjno a toliko prvlacno...ko kad si bio kinac pa stavis jezik na bateriju....tresa....al te tera da jestavis opet....pa i dan danas kad nadjes neku bateriju ti probas koliko je puna  [rofl]

Citat: Andreja poslato 17 Septembar, 2015, 00:29
Klikni, ni¹ta te ne ko¹ta, neæe¹ da propadne¹ :) I kad vidi¹ kakvih stvari ima na FB, ubuduæe neæe¹ da se ¾ali¹ veæ æe¹ ih otvarati kao i sve druge klipove...

ama klikcem co`ece  klikcem,samo velim....sranje je bez tog pregleda....a fb...nikako....koji ce mi to kurac u zivotu....gde god da je neko uvek mi je tu njegov broj telefona,viber,whatsapp....itd...nit samaram nit smaraju...za sta ce mi fb?da gledam nekom slike?

[cheers] [cheers]

Andreja

FB poslu¾i da bude¹ u toku sa dogaðajima, dosta stvari mo¾e¹ da kupi¹ ako zna¹ ¹ta i gde da prati¹, n'o dobro, svako ima svoje :)

Izvri¹tao sam za bateriju :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

na kupujemprodajem pratim  [rofl] [rofl]


Aussweis

#16264
Izbeglice?

Koga ne mrzi, nek pogleda svih 11 minuta, ima snimaka iz celog sveta , bez cenzure, sta ti ljudi stvarno rade!

! No longer available
Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: Bori¹a poslato 16 Septembar, 2015, 17:16
! No longer available

lazicu moras probati :D [rofl]

probamo na MM rodjendanu, imam gas za upaljace i kocu spremnu :D dam lazicu da testira

UFF

Citat: Aussweis poslato 17 Septembar, 2015, 02:51
Izbeglice?

Koga ne mrzi, nek pogleda svih 11 minuta, ima snimaka iz celog sveta , bez cenzure, sta ti ljudi stvarno rade!

! No longer available

ma jebo bi im svima kevu bre
volis alaha? nemas vizu? mrs iz moje zemlje!
koji bre kurac vise glumimo demokjratiju i slihtamo se svima kad smo i dalje poslednja rupa na svirali?
necete nas u eu? ok onda pusite kitu i vi i vasi zakoni i pravila hapsimo svaku jebenu izbeglicu cim udju u drzavu bez vise i deportujemo ih o nasem trosku na prvu granicu eu koja ce da ih primi ili nazad odakle su dosli
nama treba viza za usa i slicne drzave?
e pa i izbeglicama i svima ostalim treba za Srbiju
i kriterijumi da budu stroziji od njihovih, tipa za usa vizu puknes kolko bese 150$ samo za pokusaj pa ako te odbije ne dobijes refund?
ok za Serbian viza 500eur and no refund!
os? nes? ko te jebe! mrs napolje iz drzave! eto kako se puni budzet i podize cena drzavljanstva/pasosa a ne svima da se ljubi buljson

Aussweis

#16267
Citat: UFF poslato 17 Septembar, 2015, 03:32
Citat: Aussweis poslato 17 Septembar, 2015, 02:51
Izbeglice?

Koga ne mrzi, nek pogleda svih 11 minuta, ima snimaka iz celog sveta , bez cenzure, sta ti ljudi stvarno rade!

! No longer available

ma jebo bi im svima kevu bre
volis alaha? nemas vizu? mrs iz moje zemlje!
koji bre kurac vise glumimo demokjratiju i slihtamo se svima kad smo i dalje poslednja rupa na svirali?
necete nas u eu? ok onda pusite kitu i vi i vasi zakoni i pravila hapsimo svaku jebenu izbeglicu cim udju u drzavu bez vise i deportujemo ih o nasem trosku na prvu granicu eu koja ce da ih primi ili nazad odakle su dosli
nama treba viza za usa i slicne drzave?
e pa i izbeglicama i svima ostalim treba za Srbiju
i kriterijumi da budu stroziji od njihovih, tipa za usa vizu puknes kolko bese 150$ samo za pokusaj pa ako te odbije ne dobijes refund?
ok za Serbian viza 500eur and no refund!
os? nes? ko te jebe! mrs napolje iz drzave! eto kako se puni budzet i podize cena drzavljanstva/pasosa a ne svima da se ljubi buljson

Ma ne zajebavaj, jadni ljudi, trebamo da idemo svi da im pomognemao da se lepo smeste svuda po Srbiji i da im ne bude hladno, da imaju sta da jedu i piju i obuku!

Dok ne stigne oruzje sto im salju u kontejnerima, po celoj evropi - KAO HUMANITARNU POMOC!??

E , a onda kada krene sranje i ubijanje i dizanje u vazduh, onda ce da bude ``mamu im jebem, ja ga hranim i oblacim a on puca na mene i moje``

A onda ce vec da bude kasno...tada cu i novinare i one sto su pomagali slepce, da pitam ``zasto sada ne idete da se gurate da pomognete svojoj zemlji, kao sto ste njima tada, cisto da nas ne pobiju teroristi koje ste hranili i pojili ???``

Takvi ce da odu za Kanadu kad krene sranje ovde, bolece ih kurac za Srbiju i sve u njoj!
Sve ima cenu ili čast!

eclipse4

ali ako ih ne pomazemo i ne damo im jednu sobu u nasem stanu,odela itd.....onda niko iz eu nece da tapse vucica po ledjima a mi ipak treba da mislimo na pickoustog....

vidis kako nas svi u regionu hvale da smo najbolji?sto ne hvale tako i madjare?

dokle god su kod nas usiskani ceo svet nas voli,jos dzamije da im otvorimo i da ih pustamo da nas poubijaju dinamitom....nas ce premijer svaki dan biti potapsan po ramenu a ja i ti imam veeeeelike koristi od toga!!!!!

onaj ministar Volina ili kako se preziva je reko da cemo izgraditi prihvatne centre za izbeglice....naravno....to su izbeglice i eu to postuje.....a svaki prosecni srpski beskucnik ili socijalac nije interesantan za eu,oni mogu po parkovima na -40 ili kartonskim kutijama....ko ih jebe nema tapsanja po ledjima za njih.

doslo vreme da se majmuni vise sekiriaju za tudj nego za svoj narod.....jebem li im ja sve zivo da im jebem i ko me tera da glasam za njih.....

mrle

KOlega me juèe na brzinu sponano snimio telefonom

! No longer available

dusankobgd

#16270
Zamalo me sinoc ne spici zena.
Ukocila na 15cm od noge!

! No longer available

mrle


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Jefta

Citat: dusankobgd poslato 18 Septembar, 2015, 11:10
Zamalo me sinoc ne spici zena.
Ukocila na 15cm od noge!

! No longer available
Gde li je ona htela da skrene??? Dobro se nije sminkala/telefonirala/popravljala brus pa je stigla da zakoci

grber

 [doh] [doh] [ludak] Htela na trotoar da se popne, sta?

dusankobgd

Htela da pravi polukruzno al kao sto se vidi ne ume ni da smota. Sva sreca pa je zakocila.

VR 46

! No longer available
Ceo snimak je dobar ali na 3.39  [wtf]
Twist of wrist!

freepartyman

Amerika,sta se cudis :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

I oni imaju debelog zmaja :D
Smrt SVIMA!!!!

VR 46

Nisam znao da prave s1000rr u pocket verziji :D
Twist of wrist!