Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le


VR 46

Twist of wrist!

Joker

E ovo se zove teranje... Ne spusta ispod 9k, agresivno... Moj covek!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Sirokougaona kamera cini svoje. Deluje mi kao da nigde ne spusta ispod 150 a realno svuda vozi 70-120. Ne kazem da ne zna, ni ja ne znam ni priblizno ovome ali deluje brze nego sto jeste.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: bigbad86 poslato 14 Septembar, 2015, 13:12
Sirokougaona kamera cini svoje. Deluje mi kao da nigde ne spusta ispod 150 a realno svuda vozi 70-120. Ne kazem da ne zna, ni ja ne znam ni priblizno ovome ali deluje brze nego sto jeste.

Brzina je u miljama, verovatno mu je tako lakse imajuci u vidu da je Amer. Nije moguce da u drugoj na (oko) 11-12.000 rpm on gura samo 112 kmh/h... Mozda gresim, 'bem li ga.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle


bigbad86

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 14 Septembar, 2015, 13:16
Citat: bigbad86 poslato 14 Septembar, 2015, 13:12
Sirokougaona kamera cini svoje. Deluje mi kao da nigde ne spusta ispod 150 a realno svuda vozi 70-120. Ne kazem da ne zna, ni ja ne znam ni priblizno ovome ali deluje brze nego sto jeste.

Brzina je u miljama, verovatno mu je tako lakse imajuci u vidu da je Amer. Nije moguce da u drugoj na (oko) 11-12.000 rpm on gura samo 112 kmh/h... Mozda gresim, 'bem li ga.


E onda se izvinjavam sto serendam :P

castor

Ma ni¹ta, samo povuci vodu kad zavr¹i¹… ;D ;D ;D :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Evo sa èim se igram ovije' dana :D

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Danas snimio usput, igrao se malo sa radilicom ko malo dete :D Kako radi radilica, ja sam klip :D

! No longer available

UFF


Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 14 Septembar, 2015, 13:12
Sirokougaona kamera cini svoje. Deluje mi kao da nigde ne spusta ispod 150 a realno svuda vozi 70-120. Ne kazem da ne zna, ni ja ne znam ni priblizno ovome ali deluje brze nego sto jeste.

Milje su 100% ;)
Sa druge strane, neæe se ovaj glave nanosati... razumem ja i ¾i¾¹ku i sve, neosporavam da ume, al taj put je previ¹e optereæen saobraæajem i on preèesto vozi u suprotnoj traci...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Septembar, 2015, 08:53
Citat: bigbad86 poslato 14 Septembar, 2015, 13:12
Sirokougaona kamera cini svoje. Deluje mi kao da nigde ne spusta ispod 150 a realno svuda vozi 70-120. Ne kazem da ne zna, ni ja ne znam ni priblizno ovome ali deluje brze nego sto jeste.

Milje su 100% ;)
Sa druge strane, neæe se ovaj glave nanosati... razumem ja i ¾i¾¹ku i sve, neosporavam da ume, al taj put je previ¹e optereæen saobraæajem i on preèesto vozi u suprotnoj traci...

To sam bas hteo reci nije bas neki umetnik previse vozi u suprotnoj traci u nekim delovima skoro pa ode skroz levo kao da je u Britaniji.. Da je jednosmeran put pa ajde, ovako previse rizikuje i to bespotrebno.

Joker

Ovako da vozis i da ostajes u svojoj traci je nemoguce.. Onda se vozis a ne teras posto je voznja o kojoj ti pricas do 100 km/h... Ovo je teranje i to dobro, i nigde ne rizikuje bas nesto previse, osim ociglednog naravno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Hohštapler

Osim kad je preticao bus pa mu ovaj iz suprotnog smera blicao, a garant je zalepio i koènice da ga ne ubije.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

Imao je on tu jos prostora. Ti nisi merodavan... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

eclipse4

majstor svog zanata
http://www.youtube.com/watch?v=QriGtuLzuBg&feature=youtu.be


offtopic vidim da je joker online :)

jokeru jos mi nisi odgovorio na p.p

TEEfqd


Bishke

Citat: VR 46 poslato 14 Septembar, 2015, 11:36
! No longer available
Ala vozi ovaj avala ring  :o

Jbt ala diskutujete o ovoj voznji :)

Lik pegla i to je to...ja isto secem krivine kada vidim da imam prostora jer onda prolazim brze.

Ovaj vozi u neki trenucima i 180kmh po ovom putu.
You should do one thing every day that scares you