Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!


mi¹ko_kolo

#15943
Da nije previ¹e sluèajno? ;D
Pazi kad neæe da postavi link do klipa.
http://m.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4

Ipak hoæe.

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Jul, 2015, 22:34
Da nije previ¹e sluèajno? ;D
Pazi kad neæe da postavi link do klipa.
http://m.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4

Ipak hoæe.

Mora da je sluèajno. Pa to je Loto igra na sreæu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Jul, 2015, 22:34
Da nije previ¹e sluèajno? ;D
Pazi kad neæe da postavi link do klipa.
http://m.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4

Ipak hoæe.

Ne moze vise da se pogleda..

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Major

Muljava je cela drzava tako da nista ne moze da iznenadi. Samo je pitanje koliko smo mi spremni da trpimo i cutimo..

mkt

bar da je voditeljka pokazala sisu sve bi im bilo oprosteno

BOKYBOY

Citat: Major poslato 29 Jul, 2015, 10:17
Muljava je cela drzava tako da nista ne moze da iznenadi. Samo je pitanje koliko smo mi spremni da trpimo i cutimo..

...kao da je to pa nesto novo...pa sta mislite odakle se puni budzet i odakle lova za penzije? [neampojma]

bucko

Koliko poznajete dobitnika sedmice?
Do sad je izvuceno na stotine sedmica a nisam ni cuo za nekoga.
U bgd ima oko 1000 vozila gsp i svako malo prodje poneko ,cak se desi da se jednovremeno nadje i po nekoliko na istom mestu a ovih dobitnika nigde ni od korova

Hurricane

..nije problem u dobitnicima, problem je kad niko ne dobije ¹to je i ovde sluèaj..

sve je to farsa naravno..

samo bih ja od danas postavio pajser brigade na uplatnim mestima da biju ko opet doðe da uplati i da im otimaju sve ¹to imaju kod sebe...

bolje im je to da jednom plate i nauèe nego da ceo ¾ivot plaæaju, uèe decu tome i nikad ne nauèe...


durmitor2000

Jutarnje umivanje posle burne veceri  :D
! No longer available

perlx


mkt


UFF

Citat: mareskin poslato 28 Jul, 2015, 22:44
Citat: mi¹ko_kolo poslato 28 Jul, 2015, 22:34
Da nije previ¹e sluèajno? ;D
Pazi kad neæe da postavi link do klipa.
http://m.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4

Ipak hoæe.

Mora da je sluèajno. Pa to je Loto igra na sreæu :D


a zasto je voditeljka u donjem vesu?

Major

Posle oma u krevet :)

Darko

Citat: penzos poslato 29 Jul, 2015, 08:47
mo¾e, evo ovde! kakva mutljavina i prevara  [facepalm]  [povracanje]
http://www.niskevesti.info/evo-kako-se-namesta-loto-u-srbiji-milioni-gledalaca-videli-su-sve-u-direktnom-prenosu/


Vidim da se digla velika frka oko lota, pa æu rizikovati da ispadnem naivan, ali moram da prokomentari¹em ovu histeriju onih koji "imaju dokaz". Prvo, loto ne igram, jer je verovatnoæa da dobijem 1: 15 380 937 (ako uplatim jednu kombinaciju). Veæa je verovatnoæa da me proguta aligator u Knez Mihajlovoj, a o verovatnoæi da me pukne grom neæu ni da govorim. Dakle, suva statistika i logika: da je tip koji tamo kuca brojeve gre¹kom napisao, npr. 28 umesto 21, svi biste se nasmejali i rekli "gle budale!" Meðutim, nije napisao 28, veæ 21. U tom trenutku u bubnju je ostalo 35 kuglica. Kolika je verovatnoæa da æe sledeæa biti ba¹ 21? Pa 1:35! Nije velika, ali nije ni mala. Napi¹ite na papiriæe brojeve od 1 do 35, stavite ih u kutiju, a onda zamislite neki i izvlaèite papiriæ. Sasvim je logièno pretpostaviti da æe vam se nekad dogoditi da izvuèete ba¹ taj koji ste zamislili, zar ne? Ali, uzbudljivije je verovati u HAARP i razne druge zavere... Toliko o matematici-statistici, sada malo o elementarnoj logici. Ko je taj koji name¹ta loto? Voditeljka? Tip zadu¾en za tehniku? Direktor lutrije? Vuèiæ? Ko? Ili svi zajedno dele plen? Ja tipujem da je to onaj ¹to je kucao brojeve pa je znao da æe biti 21, al' se zaleteo i zaboravio redosled. Logièno, zar ne? Pa, da, nije logièno... Ne tvrdim da prevara u lutriji nema, ali ovo nije dokaz da se vara. Ovo je tehnièka gre¹ka.

eclipse4

Citat: Darko poslato 31 Jul, 2015, 00:30
Citat: penzos poslato 29 Jul, 2015, 08:47
mo¾e, evo ovde! kakva mutljavina i prevara  [facepalm]  [povracanje]
http://www.niskevesti.info/evo-kako-se-namesta-loto-u-srbiji-milioni-gledalaca-videli-su-sve-u-direktnom-prenosu/


..... Napi¹ite na papiriæe brojeve od 1 do 35, stavite ih u kutiju, a onda zamislite neki i izvlaèite papiriæ.......

dare ili me ti zezas ili ovo ne funkcionise vec 43 minuta pokusavam i nikako da izvucem broj koji sam zamislio.....napisao na papirice brojeve od 1 do 35 i zamislio sam 92..... ;)

TEEfqd

Citat: Darko poslato 31 Jul, 2015, 00:30
Citat: penzos poslato 29 Jul, 2015, 08:47
može, evo ovde! kakva mutljavina i prevara  [facepalm]  [povracanje]
http://www.niskevesti.info/evo-kako-se-namesta-loto-u-srbiji-milioni-gledalaca-videli-su-sve-u-direktnom-prenosu/


Vidim da se digla velika frka oko lota, pa ću rizikovati da ispadnem naivan, ali moram da prokomentarišem ovu histeriju onih koji "imaju dokaz". Prvo, loto ne igram, jer je verovatnoća da dobijem 1: 15 380 937 (ako uplatim jednu kombinaciju). Veća je verovatnoća da me proguta aligator u Knez Mihajlovoj, a o verovatnoći da me pukne grom neću ni da govorim. Dakle, suva statistika i logika: da je tip koji tamo kuca brojeve greškom napisao, npr. 28 umesto 21, svi biste se nasmejali i rekli "gle budale!" Međutim, nije napisao 28, već 21. U tom trenutku u bubnju je ostalo 35 kuglica. Kolika je verovatnoća da će sledeća biti baš 21? Pa 1:35! Nije velika, ali nije ni mala. Napišite na papiriće brojeve od 1 do 35, stavite ih u kutiju, a onda zamislite neki i izvlačite papirić. Sasvim je logično pretpostaviti da će vam se nekad dogoditi da izvučete baš taj koji ste zamislili, zar ne? Ali, uzbudljivije je verovati u HAARP i razne druge zavere... Toliko o matematici-statistici, sada malo o elementarnoj logici. Ko je taj koji namešta loto? Voditeljka? Tip zadužen za tehniku? Direktor lutrije? Vučić? Ko? Ili svi zajedno dele plen? Ja tipujem da je to onaj što je kucao brojeve pa je znao da će biti 21, al' se zaleteo i zaboravio redosled. Logično, zar ne? Pa, da, nije logično... Ne tvrdim da prevara u lutriji nema, ali ovo nije dokaz da se vara. Ovo je tehnička greška.

Dare, hajde da podjemo od osnovne cinjenice ono prvo jebiga.. Gde zivimo?
Sta ljudi ovde rade za pare? Sta su sve ljudi radili ovde za novac u poslednjih 25-30 godina?
LOGICAN SLED DOGADJAJA JE DA TAMO GDE JE MNOGO NOVCA DA CE BITI PREVARE, pogotovu u zemlji u kojoj zivimo.
Nemojte biti naivni ljudi pogledajte oko sebe na poslu, na ulici nebitno svi grabe i grebu, samo sto ovi na polozaju imaju i sta
da zagrebu. Ja da sam direktor drzavne lutrije srbije i da mi je cista savest pa bog me ne bi naterao da podnesem ostavku dok
se ne utvrdi sta se tu desilo, iz bojazni da me sutra ljudi ne pamte i ne vide kao lopova koji je krao od svih i svojih. Obraz, ne djon.

Sve ovo gore, pa jos da kazemo da se podkrala tehnicka greska, pa ne samo greska da se desila nego i da prodje ta 1:35 sansa
e jebiga. Ko namesta loto? Onaj koji ima pristup tehnici. Kada su tolike pare u igri i u Norveskoj bi bilo sumnjivo da se desilo,
a ne u Srbiji. Sad svi koji su uplatili listic treba da se skupe na jednom mestu da oni utvrde istinu, kakva crna policija vucic i ostali
sve isti sljam, ruka ruku mije.