Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

pa sad ce da bude da je podmetuo obraz za srbiju....stavio glavu na panj....mucenik....kud ga surikenom ne pogodise....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

sto neko nije bacio bombu pa da odu svi zajedno u tri lepe picke materine

Hohštapler

A ¹ta je tra¾io tamo koju pièku mater?
I da Obama dodje na spomenik ¾rtvama NATO bombardovanja i mi (ja) bi ga gadjao fla¹om. Mi gura¹ tu prst u oko...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

evo malo bolji snimak pickoustog heroja.....kako bezi ko picka smrdljiva...samo je u srbiji pred televiziom hrabar jak i smiren.....sto se nije kretao u skladu kao sto govori na televiziji...

kako jedu govna da se nase obezbedjenje potuklo sa bosancima  [rofl] [rofl] ja samo vidim kako bezu....

a kao fora i njihova policija se obracunala sa napadacima...pa pregledah sve snimke danas i nigde ne videh da neko udara napadace.....

! No longer available

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Jul, 2015, 20:15
A ¹ta je tra¾io tamo koju pièku mater?
I da Obama dodje na spomenik ¾rtvama NATO bombardovanja i mi (ja) bi ga gadjao fla¹om. .....


da ali bi zato dobio batine od NASE policije i zavrsio bi ko zna koliko i gde u zatvoru.....

mkt

    gledam na onom  usranom pinku jbt ATENTAT ovo ono panika hahaha dodje mi da povratim od njih
a ovaj spojenoprsti kad krene tugaljivo i pacenici sa pauzama da drzi konferenciju za stampu AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja ne znam samo gde i kome prolazi ta losa gluma

kosta92

Citat: mkt poslato 11 Jul, 2015, 19:10
sto neko nije bacio bombu pa da odu svi zajedno u tri lepe picke materine

hahaha  [rofl] [rofl] [rofl]
Sam biras kako zivis ! :)

OKi

Citat: eclipse4 poslato 11 Jul, 2015, 20:23
evo malo bolji snimak pickoustog heroja....
! No longer available
Kad pre sklonise, ajd ako nadjes taj isti okaci ponovo , pls :)

eclipse4

nakon sto su ga okupali jer je bio sav usran u gace i nakon sto mu se podigla opet "stamina"...evo kako razgovara sa srbima na svojoj teritoriji....

pa sto picko jedna nisi stao danas tamo i da si sa bosancima tako drsko pricao.....

gde mu je....rana od kamena mudrosti???

! No longer available


izvinjavam se...stvar je jasna oko rane i kamena....

ipak je pogodjen kamenom u usnu...a njegove usne su bas onako mesnate....dobre za puckanje...pa samim tim kamen tu nista nije mogao....samo da bude ispusen  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


! No longer available

mkt


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Treba nam ovakva muzika kad krenemo na grupnu vo¾nju :D

! No longer available
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: mareskin poslato 13 Jul, 2015, 05:56

Treba nam ovakva muzika kad krenemo na grupnu vo¾nju :D

! No longer available

mislim se, gledaæu film, ali mi se iz ovoga èini da je veeeliiikooo sranje

mareskin


Film je taèno to ¹to vidi¹. Mada je meni bio zanimljiv tj. nisam se smorio do kraja. Dobio sam u principu ono ¹to sam oèekivao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

makinjo

Film je dobar ako se gleda u bioskopu :D

eclipse4

Citat: mareskin poslato 13 Jul, 2015, 05:56

Treba nam ovakva muzika kad krenemo na grupnu vo¾nju :D

! No longer available

bem ga kad nesto neko napravi....u sledecoj verziji ili izdanju gleda da otkloni mane ili greske...ali da neko sve vise i vise nesto usere....to stvarno ne kapiram....

Andreja

Meni je ovo sme¹no, kao crtani filmovi ili igrice za decu pa kad doðe neki uvrnuti big boss... Al' dobro, interesantno je :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

bas tako....kao na pocetku laksi nivoi pa sve tezi dok na kraju ne stigne glavni za obracun......bem ti kompjutere i ko ih izmisli!!!

da nema kompujtera sad bi kod uffa na livadu vodili forum ;)

Andreja

Sve u svemu, livadski forum mi je dra¾i jedno petsto miliona puta nego ovaj, virtuelni :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mrle

ma jok, na takvim forumima bih postao alkoholièar.

UFF

a ovako nisi ? :D