Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Dukags poslato 23 Maj, 2015, 16:07
pa kliknes na kvadratic za uvecanje pa gledas na celom ekranu PC-a...?

Hajd skini sliku koju sam uploadovao pa mi na njoj obelezi gde je taj kvadratic i postavi sliku opet da vidim gde je  [neampojma]
-------------------------------------

Glava Dole

kliknes prvo na malu sliku da se pokrene video pa onda na ovo za uvecanje :D

UFF

ili jednostavno nikad ne uploadujes video na usrani fb

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 24 Maj, 2015, 01:24
kliknes prvo na malu sliku da se pokrene video pa onda na ovo za uvecanje :D

evo kliknuo sam na tu malu sliku





Citat: UFF poslato 24 Maj, 2015, 03:56
ili jednostavno nikad ne uploadujes video na usrani fb


bas tako uffe,svi ti klipovi sa fb ima ih yt....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

e sad,ovo ce mi biti prvi put za svo ovo vreme provedeno na forumu ali jebi ga jednom se mora,dakle onaj ko minusira (bez razloga) neka se napusi ove moje debele kucine,a kad se napusi nek je ponudi dalje ko mu je najblizi do njega.

bobangsxr

Citat: eclipse4 poslato 24 Maj, 2015, 07:18
Citat: Milos96 poslato 24 Maj, 2015, 01:24
kliknes prvo na malu sliku da se pokrene video pa onda na ovo za uvecanje :D

evo kliknuo sam na tu malu sliku





Citat: UFF poslato 24 Maj, 2015, 03:56
ili jednostavno nikad ne uploadujes video na usrani fb


bas tako uffe,svi ti klipovi sa fb ima ih yt....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

e sad,ovo ce mi biti prvi put za svo ovo vreme provedeno na forumu ali jebi ga jednom se mora,dakle onaj ko minusira (bez razloga) neka se napusi ove moje debele kucine,a kad se napusi nek je ponudi dalje ko mu je najblizi do njega.


Evo.... spasio sam ga kurcine   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1


VR 46

#15586
Twist of wrist!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags

#15588
@eclipse4 nemoj da's toliko neurozis ako vec ne znas nesto a ljudi hoce da ti pomognu,... Nervira i nas ovo sa video snimcima a umesto njih samo YT linkovi pa ne pizdimo na programera sto ne moze ili ne zna nego nekako se snalazimo i sve ok.
Nemora uvek ono "pustis seljaka u kupatilo a on ti pojede sapun"!?

I mene nerviraju ovakvi zumbirani YT video klipovi pa opet pogledam kad nema drugacije.  [cheers]
http://www.youtube.com/watch?v=715XXkv6j7k

Andreja

Dukags, kopira¹ YT link u post, klikne¹ na "pregledaj", izbaci¹ S da ostane HTTP, selektuje¹ ceo link i klikne¹ na dugme "Umetnite Flash". I to je sve  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags

#15590
Citat: Andreja poslato 24 Maj, 2015, 22:35
Dukags, kopira¹ YT link u post, klikne¹ na "pregledaj", izbaci¹ S da ostane HTTP, selektuje¹ ceo link i klikne¹ na dugme "Umetnite Flash". I to je sve  [cheers]
[thumb_up] [klanjam_se] [thumb_up] Hvala!  [cheers] [yahoo]

Havana - Kuba - CZetka? vidi dedin kez kad na Kubi uspes da porpavis i pokrenes ponovo milion godina star motor...

Vimeo

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


Hurricane


dzimika


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: Dukags poslato 24 Maj, 2015, 22:28
@eclipse4 nemoj da's toliko neurozis ako vec ne znas nesto a ljudi hoce da ti pomognu,... Nervira i nas ovo sa video snimcima a umesto njih samo YT linkovi pa ne pizdimo na programera sto ne moze ili ne zna nego nekako se snalazimo i sve ok.
Nemora uvek ono "pustis seljaka u kupatilo a on ti pojede sapun"!?

I mene nerviraju ovakvi zumbirani YT video klipovi pa opet pogledam kad nema drugacije.  [cheers]
nisam ja brate ic neurozan,odakle ti sada to???  [neampojma]   [cheers]
i odakle ideja da neznam nesto?s kompjuterima sam u kontaktu 18h dnevno tako da su retke stvari koje neznam ;)
hteo sam samo da ukazem na to da NEMA svako fb...recimo kao sto ga ja nemam....i da nemogu da se ulogujem itd.....a yt snimcima ima pristup svako (sem naravno onima koji su 18+).....tako da em nemam fb,em uploadovano sa http://m.facebok... (mobilni)....i iskreno fb player je potpuno sranje ali to je druga prica....

a za kurcinu sam rekao i stojim iza toga jer debil daje minus bez obzira sto nikoga nisam vredjao...nego zato sto sam napisao da nema kockide da klikcem na nju....
uostalom svako ima svoj fetis,mozda mi debil daje minus pa posle drka na minusiran komentar.....svet je pun cudaka....zato sam ga nagradio kitom debelom pa kad se nasisa nek je da sledecem/oj do njega....(deca su izuzimana)

a nisam ti koji vredja pogotovu ne preko tastature...al kao sto rekoh....za sve postoji prvi put.....

ostalo je sve ok  [cheers] [cheers] [cheers]


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D