Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

evo ja cu da pocnem da je pratim ako mi das taj frizider na poklon

inace nisam ni fanatik ni mazohista :D

divim ti se koliko vremena i truda ulazes ni za sta
skip all 4 me


eclipse4

Citat: UFF poslato 01 Maj, 2015, 03:12
evo ja cu da pocnem da je pratim ako mi das taj frizider na poklon

inace nisam ni fanatik ni mazohista :D

divim ti se koliko vremena i truda ulazes ni za sta
skip all 4 me

a nije frka uffe,mogu ja i sam da pisem i citam...nije mi tesko....mnogo je mrtve dece dole tamo....i nama je drago kad vidimo da neki tamo negde pise nesto o nasem ratu i kako nas drugi nepravedno maltretiraju.dok nam premijer dovodi glavnog neprijatelja da se rukuje sa njim na glavnim ekranima i pije caj privatno.....

znam da ni mi nemamo nista od toga sto pisu tamo negde lepo o nama srbima.....sigurno da mi ljudi u Novorusiji nemaju nista od ovoga sto ja pisem ovde....ipak,treba zahvaliti ljudima koji daju minuse i kriju se iza njih.....da ih pitas sto daju minus neznaju ni sami....zbog saljivog komentara kog sam napisao da ne prate svi temu o ratu u ukrajini?

mislim i da znam ko je dao,jer sam refresovao u momentu kad je dao minus a bilo ih je trojica ;) sve jedno hvala na minusu zbog sale ;)


CitatTema o ratu u Ukrajini je i nastala da se ne bi trovala ova al ajd, neka ti bude...

o ovome sam vec pisao jednom:

Citatneko postavlja klip u kome se saplete vatrogasac o crevo pa ne vidim neku vezu sa motorima....na nekoj slici kamiondziji strce jaja pa opet nema veze sa motorima,neko pita za savet za pc,neko za auto,nekom treba pomoc po beogradu ili nisu,neko nezna gde je prodavnica za klavire....nista od toga nema veze sa motorima pa ne videh problem....

ja recimo ne volim krosilice iako ima veze sa motorima....tj,nije da ne volim nego me ne interesuju,pa jos nisam nekom dao minus je je napisao nesto u vezi krosa.

minus sam uglavnom dao nekom ko je vredjao i ko je provocirao da bi napravio neki razdor na forumu...inace da mi neko da minus sto sam napisao "nemam s kim ovde sam sam...idem ja za vama opet tamo hahaha"...pa to o meni nista ne govori,govori opet o njemu kakav je slepac...sve jednom napisao sam,da je ziv i zdrav jos 100 god. i rado bih mu pomogao nekad u zivotu ako mu treba a ja mogu...nit sam zlopamtilo nit se sekiram za minuse al neko misli da se time nesto meri....

na klipu kom sam postavio video se ukrajinski vojnik koji pada sa bmp-a,trebalo je da spada u failove ili sta vec....nikakav razlog ne vidim da mi se otvori tema "rat u ukrajini" zbog toga....a i ne smeta,jos od sinoc sam je doziveo ko salu na moj racun  ;)
70% klipova su iz amerike,dal udesi,prankovi,padovi motora pa jos ne videh da je nekom jos napisano "brate pero preterao si sa ovim americkim klipovima evo ti tema pad sa motora u americi pa ih tu postavi" ili ....al ajd....nije bitno...
koga interesuje interesuje koga ne,nemora da gleda...ja bar tako radim i niko mi ne smeta ko ne postavlja ono sto ja zelim da vidim.....

samo opusteno....bar je meni opusteno


a za primanje k srcu...sta ti ja znam......ja sam primer rusofil a ti nisi,zar mislis da ne bih seo sa tobom za sto zbog toga? ja cu svoje stavove da branim za sebe ti ih brani za sebe...a da mrzim nekog zbog toga,ne pada mi na pamet.....
[cheers]


eclipse4


eclipse4


mkt


freepartyman

STa je bre ovo....koja nesreca jbt..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

lvl1

Mars u kur.c,me plasis sa glupostima.  [ludak] [wtf] [panic] [prebicute]

eclipse4




eclipse4


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Darko


bigbad86

Moj cale je uzivo video kako se odvaja kamionski tocak sa prikolice i pogadja poprecno Reno 4 na autoputu. Nekom srecom su preziveli....

Dukags


mi¹ko_kolo



zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti