Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

jedne zime januar ja i komsija oko 65 god imao (nazalost umro je) bacamo varalicu.....ali smo uhvatili jedan s jedne strane takoreci nasipa drugu s druge strane (zamisli kao marinu na vodi) i sad nemozemo da se vidimo a i nesmemo da pricamo mora bude tisina da ne plasimo ribu....

i tako bacam ja varalicu i bacam,kad u jednom momentu od iza nasipa pluta njegova kapa (starinski kacket),kako prodje kapa tako nakon par sekundi izadje i on...nit vice upomoc nit vristi nit galami....cas pod vodu cas vadi glavu,ja bacam stap na obalu i sreca bio camac tu od jednog sto mu je kuca na samoj obali i krenem za njim....sustignem ga nakon dva tri minuta....i izvukoh coveka u vodu....sto je najgore bio srcani bolesnik...ali mu nista nije falilo,umro je godinu dve nakon toga.kaze da mu se vilica ukocila nije mogao ni da vice ni  da vristi...a sve natrontan u jakne i duserice,sreca nije imao ribarske cizme...


eclipse4


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Ovaj neki Kostin voli sa R om u blato :D

castor

Ovaj je neki Kostin roðak...
It's the ride that matters, not the bike…

makinjo


freepartyman

 Lik sedi na tank-u , a pritom tank nije modifikovan kao kod stunt vozaca.. [clapp]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Ka¾em ti, Kostin roðak...
It's the ride that matters, not the bike…


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

#15411
Sta je bre ovo???   [pop]
Uffe ako si prisutan na casu ispravi link na tel sam.

http://youtu.be/7SAvIbyGR70

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


mkt


VR 46

Twist of wrist!


Joker

Ovo me je izbacilo iz takta, nasmejalo, bacilo u depresiju, navelo misli na samoeksploziju, da promenium veru, uletim na sledecu skupstinu i da iz petnih zila se razderem ALAHU AKBAR!!!!
Ljudi, stvarno je neophodna jedna katastrofa!!!


Marija MaXima - Vucic Aleksandar
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

Citat: Joker poslato 28 April, 2015, 10:25
Ovo me je izbacilo iz takta, nasmejalo, bacilo u depresiju, navelo misli na samoeksploziju, da promenium veru, uletim na sledecu skupstinu i da iz petnih zila se razderem ALAHU AKBAR!!!!
Ljudi, stvarno je neophodna jedna katastrofa!!!
Marija MaXima - Vucic Aleksandar

...ono kad èmarousta peva o picoustom...eee Srbijo jadna li si... [samoubistvo]

Mare70a

#15419
Ma ovo je on sam pisao tekst i platio nasim parama curku da peva...siguran sam u to 100%
Javlja mi se osecaj sramote u stomaku dok ovo gledam. [neslusam]
Joker objasnio  [clapp]
veloce come un proiettile