Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Kostić

gurnuo je rukom klinca na skuteru pa je mali pao. jel to u redu? ja¹ta je nego je jajara. nije kriminalac nego deri¹te, jel treba da slomi nogu, ruku? ima li taj pandur dete? e kad i ono tako poène, pa ga neko sru¹i, videæemo dal æe da mu bude pravo.

UFF

Snimali juce u mom kraju na nbg
Komunalci vode dva civila ko stoku vezana lisicamama a tu su i neki cigani sa dijanom i natovarenim dvosedom pozadi, ja bio zbunjen wtf?  
ok rekoh neka parodija na komunalce treba sto pre da se snimi i emituje dok su jos uvek aktuelni
Trebao sam ko indijanac da uletim u kadar da peglam komunalce i postanem poznat ka onaj zemunac "sveeeee"  [rofl]

predpostavljam da ce to biti u sledecoj epizodi  [kralj]



Komunalci epizoda #2

mkt

Citat: kosta66 poslato 16 April, 2015, 00:43
gurnuo je rukom klinca na skuteru pa je mali pao. jel to u redu? ja¹ta je nego je jajara. nije kriminalac nego deri¹te, jel treba da slomi nogu, ruku? ima li taj pandur dete? e kad i ono tako poène, pa ga neko sru¹i, videæemo dal æe da mu bude pravo.
a ok
izvini\
mislio sam da mislis na klinca
sve ok

makinjo

Kada smo kod komunalaca . Ja danas vozio malo biciklistickom stazom i spazim njih i namerno pre nego sto cu parkirati ispred kladionice predjem preko one trave koja deli
biciklisticku i trotoar ispred lokala .
Gledaju me mrko ali nisi ni prisli da procaskamo :D
A vec sam bio naelektrisan zbog ovih iz poste da bi mi oni bas lepo seli :)

UFF


makinjo

Jbg imam u planu u skorije vreme da uzmem neku solidnu kameru pa ce biti svega.
Inace danas sam imao dve situacije da me lik bukvalno izgurava na srednje ostrvo iako ja sviram i u ravni sam
sa njegovim vratima .
Bio je toliko uporan da sam morao da dam gas da pobengnem da me bizon ne bih srusio .

I cica sa kojim sam uporedo vozio bar sto metara da bih samo u jednom trenutku namotao na mene ......
Moram hitno kod Andjela da se resim ovog fena :D

UFF

hatrick i ja idemo sutra

makinjo

Idete na pivo ili?
Posto koliko se secam ti si vec radio svoj auspuh kod Andjela :)

Kostić

mrzim iz dna du¹e ljude, koji koriste sliu nad slabijem od sebe, a ovo je oèigledan primer èoveka, koji zaslu¾uje da ga zgazi kamion. ne mrzim pandure, naprotiv, treba da ih ima, ali treba da brinu za bezbednost, a ne da se sile nad ovakvim 'sluèajevima'. nikome ne ¾elim da ga zgazi kamion, al ovom konju ¾elim od srca. da je moje dete ovako gurnuo, zato ¹to je 'divljao' sa skuterom, bilo bi mu poslednje u ¾ivotu.

UFF

Citat: makinjo poslato 16 April, 2015, 01:00
Idete na pivo ili?
Posto koliko se secam ti si vec radio svoj auspuh kod Andjela :)

radio vise toga, a radim i jos nesto kao i kolega :)
ko zna mozda provozamo i peglicu :D

makinjo

Citat: kosta66 poslato 16 April, 2015, 01:01
mrzim iz dna du¹e ljude, koji koriste sliu nad slabijem od sebe, a ovo je oèigledan primer èoveka, koji zaslu¾uje da ga zgazi kamion. ne mrzim pandure, naprotiv, treba da ih ima, ali treba da brinu za bezbednost, a ne da se sile nad ovakvim 'sluèajevima'. nikome ne ¾elim da ga zgazi kamion, al ovom konju ¾elim od srca. da je moje dete ovako gurnuo, zato ¹to je 'divljao' sa skuterom, bilo bi mu poslednje u ¾ivotu.

Klasicni debili . Kurce se jer vijaju klinca. Bas se mislim da bih smeli da pridju tako nekom zatamljenom dzipu ... Mogli su da ga prate dok mu ne nestane goriva .
I onako su pedeset puta brzi od njega :)
Bilo mi zao sirotana koliko se usrao od straha :(

mkt

alal mu kurac kako je ustao i nastavio da pegl;a
ALAL MU KURAC

mkt


UFF

gluposti, isamaras ga dobro dva puta pre emisije i moze da ga drka do sutra, ma moze i da klekne da ga sisa sve jedno jer ionako nista ne osecas

Bori¹a

Citat: makinjo poslato 16 April, 2015, 01:05
Klasicni debili . Kurce se jer vijaju klinca. Bas se mislim da bih smeli da pridju tako nekom zatamljenom dzipu ... Mogli su da ga prate dok mu ne nestane goriva .
I onako su pedeset puta brzi od njega :)
Bilo mi zao sirotana koliko se usrao od straha :(

ne znam dal bi mogao bas onim autobusom da se provlaci kroz dvorista kao ovaj.. i kroz one putice ;D
al da pegla mali, skidam kapu, usro se jadan ispade mu fon

clutch&brake

Koliko god ga samarao... kada je nova riba u pitanju... jebem 30 min... 29 min se izvinjavam
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ma tebra moz mi dovedes i 10 novih ali dzaba
ako sam ja vec zavrsio posao dva puta za to vece mogu samo sutra da dodju ili dumru pokusavajuci da izvuku nesto od njega
nije da ne mogu, radi se o tome sto ne zelim, jer nema poente tj cilja, otupelo bre, ne oseca nista vise, ide da spava, salter zatvoren, hvala dodjite sutra :D

mareskin

Citat: UFF poslato 16 April, 2015, 01:42
ma tebra moz mi dovedes i 10 novih ali dzaba
ako sam ja vec zavrsio posao dva puta za to vece mogu samo sutra da dodju ili dumru pokusavajuci da izvuku nesto od njega
nije da ne mogu, radi se o tome sto ne zelim, jer nema poente tj cilja, otupelo bre, ne oseca nista vise, ide da spava, salter zatvoren, hvala dodjite sutra :D

Kad te jednom dohvati nimfomanka i babe se pla¹i¹. Jo¹ se budim uplakan svake noæi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.