Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 32 gostiju pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

©to bre objavljujete postove ko sa ovim degenerikom?Pogledao sam iz èiste znati¾elje i izdr¾ah jedno 20-tak sekundi!Na ovom forumu èesto se zezate pominjuæi pedere i sl.Nemojte preterivati.Svaka ¹ala ima svoju meru,pa i to pedersko zezanje.Ako ovde ima onih "koji rade na struju i na baterije"neka menjaju forum.Ovakvog skota bih polio teènim katranom i uvaljao ga u ¹areno perje,pa neka posle skakuæe ceo dan.

Darko

Citat: castor poslato 13 April, 2015, 14:40
Jbte Dare, to je bilo jo¹ prije 2-3 godine...

a ako se vec kurcimo , nije bilo pre 2-3 god nego pre 7 godina ... frajeru !!!   hi hi hi hi



castor

It's the ride that matters, not the bike…

Darko


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

rboban

Ni prvi, ni zadnji.... mene je kombijem udario od pozadi slican debil
Ride It Like You Stole It

Dukags

Citat: njanja poslato 14 April, 2015, 14:28
[ludak] [ludak] [ludak] [panic] [panic] [pop] [pop] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
https://www.facebook.com/video.php?v=855200944527145&set=vb.130096423704271&type=2&theater
Namerno... :o  [djavo]  za ovog je onda ona Uffova sveæica kao stvorena!  [zvizdi]

Ru¹e i kad te i "vide" samo nam treba jo¹ i namerno da poènu.


Motorcycle Goes Unnoticed



mkt


eclipse4


bigbad86

Meni ove ne izgledaju ko deca, devojke bre. Da je odvratno, jeste.

PECA BMW

Meni ovo uopste nije odvratno ja bi isao ovo da gledam !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ovako je jedan zamalo opalio perlu kad smo se vraæali iz sremèice. za takve valja sekira u èizmi i po ¹oferki bez pardona, pa nek rebnu robije do ¾ivota. ili bolje dva zrna kroz boèno staklo bez pardona. to su najveæe sise i pièketine koje majka rodi, kad namerno udari slabijeg.

BOKYBOY

Citat: PECA BMW poslato 14 April, 2015, 21:31
Meni ovo uopste nije odvratno ja bi isao ovo da gledam !

...i ja...i ja... ;D

UFF


djolefer

:D

Darko

oprostite mu ... pogresi covek ;)

dare vicoteka

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

al ga je spucao adrenalin
svaka mu cast

UFF

ja mislio da je fake
ali kad sam video da se usro u cega i da mu se trsu ruke i da je klinac onda shvatih da nije, trebao je odmah preko livade da im bezi, i kad je stigao kuci nije trebao da drka telefon vec da utera skuter u dnevnu sobu si spusti sve jebene roletne

Kostić