Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 54 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags

#15160
Citat: PECA BMW poslato 27 Mart, 2015, 13:32
Pa ovo kao kod nas ...

https://www.facebook.com/video.php?v=915684835123561
Ipak, ma koliko to izgledalo apsurdno, kod nas se to odavno radi i malo modernije a naravno posto je i drzavni posao sa manje ljudskog rmbanja (a tih zutih masina za masinsko resetanje, regulisanje koloseka i skretnice ili zamenu pragova ima svaki i malo veci zelzenicki cvor..) samo za razliku od tamo negde oni nemaju toliko velikih direktora, sefova i partijskih drugova na vaznim mestima pa im na sinama sve sa isto tehnike daleko bolje funkcionise.
zeleznice srbiije

Kostić


pajaxsg

http://www.youtube.com/watch?v=T6iE-7q6nsc&feature=youtu.be

hahahhahaha kakva budala, sta je trazila to je i dobila :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

It's the ride that matters, not the bike…


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

©ta nije u redu?

Facebook, Twitter, Instagram i ostala sranja. Jer, ako nije na Fejsu, nije se ni dogodilo. Majko mila debila… Sve to treba preko koljena, pa 100 komada po goloj guzici na sred gradskog trga, pa 5 godina dru¹tveno korisnog rada i NIKAD vi¹e za volan.
It's the ride that matters, not the bike…

PECA BMW

ova ZADNJA JE ZAKON ... i sletela sa puta i nastavila da zeva u telefon ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DraganPavlicevic

Ivicat,ovaj tvoj prilog podsetio me je na moj skoro istovetan postupak 80-te godine u Zagrebu.Boraveæi u tom gradu(silom prilika!),poku¹ao sam da doðem do njihove vozaèke dozvole.Upisao sam auto ¹kolu;instruktor mi je bila ¾ena od 35god.;normalno,nisam pominjao da imam dozvolu.Na prvom èasu obja¹njavala mi je kako se kreæe ,menjaju brzine i sl.Videæi kako ja "brzo" kapiram vo¾nju,sledeæeg èasa pustila me je da na pligonu sam ve¾bam.Kada je iza¹la iz kola(opel astra),poterao sam ga punim gasom izmeðu èunjeva,okretao se pod ruèno i tako se parkirao.Za to vreme ona je vri¹tala,poku¹avajuæi da me zaustavi.Kada sam konaèno stao,ona mi jer pomenula svu dalju i bli¾u familiju.Poku¹avajuæi da je oraspolo¾im pokazao sam joj saveznu(Jugoslovensku) takmièarsku licencu.Normalno,nisam mogao nastaviti "obuku",pa su mi èak zapretili da æe obavestiti policiju.Sreæom pa sam uskoro morao (mogao) napustiti "njihovu lijepu".


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

ono kad narucis kristalne case za vino preko neta i jedva cekas da ti stignu
Do you expect your package?


Dukags


Hurricane

...dobro nemaju bilborde umesto tablica..

mkt


djolefer

:D