Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

MarkoMZ

Ovo me malo plasi, kad ga oboris u sumi i nabodes pun gas umesto da dupetom drzis dupe od motora ti pljuckas zemlju i kamenje iz usta :-( ali dobro je sto moze da se izredukuje i ugasi prednja vuca da ne padas bas u svakoj krivini :-D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

PECA BMW

Ono kad ti sve ide od ruke ... ili noge ...

Zvranie level expert
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

DraganPavlicevic

Ne vozim se gradskim prevozom i ne odobravam svercovanje bez karte.Mozda sam ekstreman, ali da ovako dignu ruku na mene, verovatno bi nekome od njih to bilo zadnje sto bi uradili u zivotu.Drskost i bahatost u obavljanju svog posla moze se nazvati svim imenima, samo ne normalnim i kulturnim.Pitanje je vremena kada ce ih neko postaviti uza zid.I to ce se desiti vrlo brzo,u to sam siguran.

freepartyman

Za ove bi isao na robiju, ne bi mi bilo zao..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

zVuk

Citat: DraganPavlicevic poslato 23 Mart, 2015, 19:51
Pitanje je vremena kada ce ih neko postaviti uza zid.


postavio ih onaj divlji taksista na aerodromu....pa su odlucili da na aerodromu problema nema, pa su se vratili na sirotinju.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

U komunlanoj javljaju da ih je prvo on dva puta pesnicom u grudi udario i vredjao na nacionalnoj osnovi... Sad jbm li ga.

Hurricane

..ne znam za vas ali ja im ne verujem i neæu nikad...

dzimika

na kojoj nacionalnoj osnovi? kolko sam primetio u komunalnoj nema nijedan jedini predstavnik manjina niti bilo sta slicno
znam samo da ima pun djavo kompleksasa i pickica, mozda ih je vredjao po seksualnoj osnovi, posto normalni nisu sigurno
u svakom slucaju treba ih ukinuti, pola poslati u zatvore zbog krsenja ustava i zakona a drugu polovinu u mentalne institucije posto za drugo i nisu

bigbad86

Ovde kod nas u KG ima gulanfera. Just sayin`. Al zato ima i bivsih skinhedsa, jedan se seta gradom kod da ga je oslobodio `44 :P

VR 46

Twist of wrist!

eclipse4

zar vas ovo ne podesca na ameriku.....ubijanje crnaca...neodgovaranje za upotrebu prekomerne sile itd......auuu,izvinjavam se za ovo "prekomerna sila",odgovaraju vec neki panduri za to...oni isti panduri koji su imali naredjenje da brane skup furunasa od huligana...samo se zajebali...ovi izbiveni huligani imaju poznanstva kod jos vecih huligana,tako da ce posteni panduri sada da odgovaraju.

da je kojim slucajem naisao huligan koji nema protekciju kod vecih huligana isti bi zavrsio negde u urgentnom bez medijske paznje,a panduri bi dobili orden hrabrosti od najpoznatijeg srpskog grobara i kovaca ordenja.

zakljucak:

prvo treba sjebati huligane sa vrha piramide,a onda ce oni sami za sobom povuci ostale...i narod bi konacno bio oslobodjen jedne garniture budala.medjutim to ima za posledicu jednu stvar:

-neznas koji ce sledeci da naidju (ali niko narod ne sprecava da uzme u ruke govnjivu motku i isteraju gamad posle mesec ili pet)

a najgore od svega je to sto nema amera da plati opoziciju da upali bager i pojavi se ispred skupstine.....mada,cak i da se neko nadje da dobrovoljno pali bager verovatno ce pussylips odmah izaci na tv i reci da ce povisiti plate i penzije za 20% i samim tim bager ce biti brze ugasen nego sto je i upaljen....

da samo neko krene da negde protestvuje,ili daj boze krene u obaranju prodanih dusa sa vlasti,prvi bih bio da pomognem u tome,,makar na ulici spavao.....unistice domovinu mojoj deci,jebem li im mater prodanu i raspalu!

Kostić


Kostić


Dukags

A pe¹kirèe ti je za vruæinu,  od ovih ¹to vozaju Ko¹utnjak u kontra smeru?

s.i.m.a

svaki snimak sve vise vezica na motoru :D
probaj malo kasnije da ulazis u krivine  [thumb_up]

monsterbnt

#15138
Ovaj ne mora uopste da prska komarce..... samo startuje masine...

http://www.youtube.com/watch?v=J1xKhc77VXk#
Smrt SVIMA!!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!