Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 40 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Kao ona bankarska reklama za laki ke¹: "Uðe¹. izaðe¹ i gotovo!"  [ninja]
drugi snimak pljačke
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


eclipse4

Citat: perlx poslato 12 Mart, 2015, 23:28
Sad ce komunalci da ga slikaju tabletom i salju kaznu za parkiranje
Crazy Helikopter ADAC in Blankenburg

100 puta sam ihu becu video,imam slican snimak od ispred zgrade,bukvalno mi prosli pored terase,ali mi jedno samo nije jasno...od tih 100 put,bar 60% kao na ovom snimku,baja,izlazi,pa se nesto prenemaze,pa uzima ranac,pa polako noga pred nogu...pa razglabljuje s policijom jos koji minut,vozac gasi heli da uspara gorivo....pa onda se vraca ponovo u heli razglaba sa ekipom uzimaju sta treba i onda laganica po pacijenta....cemu koj kurac onda dolaze sa njim ako nije hitno?

verujem da im je bitnija satnica helihoptera nego dal ce pacijenat da prezivi...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić


Kostić

Citat: PECA BMW poslato 13 Mart, 2015, 21:19

Mozda i bilo ali valja da se vidi opet

https://www.facebook.com/video.php?v=10152966893326743&set=vb.155927831742&type=2&theater

¹to peci minus? mi smo kao neki anðelèiæi? jesmo kurac, i mi smo govna, kao i ostali.

beli-nsr

Sta tu valja da se vidi, jeza me prolazi...i dece i svega...strah me sad da izadjem iz kuce, a ne da sednem na motor...

Kostić

evo ja odgledao ceo video. ja bi ovo pod obavezno kao teorija u auto ¹kole. sa vse ovim kadrom

http://s22.postimg.org/ftyu9s98x/image.jpg

èisto kao dokaz da niko nije nevin

Kostić

umesto da je peca dobio more pluseva, neko mu ¹utno minus. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, gordost je boles....

PECA BMW

Citat: beli-nsr poslato 13 Mart, 2015, 22:27
Sta tu valja da se vidi, jeza me prolazi...i dece i svega...strah me sad da izadjem iz kuce, a ne da sednem na motor...

i treba da nas podseti sta sve moze da nam se desi kad sednemo na motor ... krece lepo vreme , automobilisti su zaboravili na nas pa treba da poveamo opreznost .. nista drugo
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Cuj zaboravili,a kad nas se pa secaju :D  [doh]
Twist of wrist!

Radanovic


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Twist of wrist!

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 13 Mart, 2015, 22:12
Citat: PECA BMW poslato 13 Mart, 2015, 21:19

Mozda i bilo ali valja da se vidi opet

https://www.facebook.com/video.php?v=10152966893326743&set=vb.155927831742&type=2&theater

¹to peci minus? mi smo kao neki anðelèiæi? jesmo kurac, i mi smo govna, kao i ostali.

sto me bre napravi na govna ni krivog ni duznog ???  cak nisam ni bio na forumu u to vreme[rofl]

Kostić

na ovom snimku 99 posto gre¹ke motociklista. dajem plus onoj dvojci ¹to izlete¹e i preseko¹e put, prvi pro¹ao drugi se spucao u ladu...


eklipso, ja ni¹ta nisam reko za nas, nego za sebe, al u mno¾ini :)

Kostić

sine Jovane, eve ti plusiæ, za ovo ¹to si okaèio. usput, u prastarom pravilu i zakonu o saobraæaju je uvek stajala obaveza vozaèa, koji se zatekne na ovakvim mestima, da zaustavi vozilo i uka¾e prvu pomoæ, pozove hitnu i td. inaèe postojala je jo¹ jedna obaveza, koja te obavezuje da u sluèaju nailaska na prepreku, recimo kartonska kutija, deo neèega ¹to je ispalo iz vozila, kamen, bilo ¹ta ¹to je prepreka, mora¹ da zaustavi¹ vozilo i ukloni¹ prepreku. ukolkiko je prepreka recimo odron veæe razmere, zaustavi¹ vozilo ukljuèi¹ èetvorke, trougao i obavesti¹ putare, muriju il koga veæ, da ne nastrada neko.

danas, kad se vozaèki pola¾e tipkajuæi poruke, na sisa dekolte, rodbinsku vezu, kolegijalnost, uslugu, te¹ko da neko obrati pa¾nju na ovu stavku, a mo¾da i isntruktore zabole kurac da detaljno obuèe uèenika, jer - srbija ;)


Ivan1979