Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 10 Mart, 2015, 21:08
a pivo pre fudbala? :D

Ima i neki kafiæ u toj sali... neam pojma ja ne pijem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Citat: freepartyman poslato 11 Mart, 2015, 15:07
Citat: mareskin poslato 11 Mart, 2015, 12:33
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2015, 12:15
Mislim da nije polomila nogu al svakako... FAAAAAAAAK...


Neæu ni da gledam :(
Toliko sam podizao na Leg Pressu da to nije bilo normalno i nikad mi nije palo na pamet da mo¾e ne¹to da mi se desi. A trpali smo sve ploèe koliko mo¾e da stane, pa onda na ¹ipki preko jo¹ gomilu, a onda neko sedne odozgo.
U èuènju nije bilo ¹anse ni blizu da podignem.
Zato sto je leg press *urac koji je dusu dao za kompleksase da lece svoje ego..Ista stvar i sa lat masinom i zgibovima..Rade lat masinu ubijaju,dodju na zgib jedva pet urade..A sto se tice tehnike na leg presu, ne treba zakljucavati nogu,tj. ona nikad ne sme da odmara. Naravno sa tom tehnikom mozes automatski 100 kila manje da radis.
Ja ne znam koji si ti leg pres radio kad tako pises .

Andreja

Smatram da reagujem krajnje dobro ali ne znam ¹ta bih uradio ovde... Koji debil ovaj ¹to je stao, takvima momentalno oduzeti dozvolu...
There's a car stopped in the middle of street. What do you do?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

imao je srece jbt da niko ne naidje iz suprotnog pravca .. kakav uzas

Boban_m

Realna situacija koja se desava svaki dan. Iza svake nepregledne krivine moze da stoji zaustavljen kamion.

mkt

ovaj stiso muda i pravo u provaliju

UFF

Citat: Boban_m poslato 11 Mart, 2015, 18:07
Realna situacija koja se desava svaki dan. Iza svake nepregledne krivine moze da stoji zaustavljen kamion.


ja to lazica stalno pitam kad se vozimo regionalnim brdovitim krivudavim putevima
rekoh sta ces ako iza ove krivine stoji pokvareni golf 2 sa upaljenim sva 4?
desno bankina i provalija a u susret u levoj traci nailazi autobus ili sleper  :o

razumem ga jbg i ja sam grupu sustizao u krivini dok sam vozio ktm-a jer nisam imao snage da ih stignem na pravcu ali vreme se nadoknadjuje samo u preglednim krivinama, lazic je  [ludak]

Boban_m

Nisam ni ja bolji. Obozavam da peglam krivine, narocito brdske i zajebane. U principu mora tu biti malo paranoje da iza svake krivine ima nesto i da imas spreman odgovor na to. Jednom je ispalo da bas i nemam. U mojoj traci stoji sleper, drugi ga polako mimoilazi. Avgust mjesec, vruc asfalt ali iz nekog razloga ne drzi uopste, kocim ali dzaba. Eskiviram s desne strane i upadnem u frisko iskopan rov profila 2x2m koji tu nije bio ranije.

bigbad86

Meni je tolika paranoja da tesko koga mogu da stignem po krivinama. Nije me strah da padnem strah me je da se zakucam u nekog, ne daj boze u suprotnu traku da odem...

mareskin

Citat: con3 poslato 11 Mart, 2015, 17:20
Citat: freepartyman poslato 11 Mart, 2015, 15:07
Citat: mareskin poslato 11 Mart, 2015, 12:33
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2015, 12:15
Mislim da nije polomila nogu al svakako... FAAAAAAAAK...


Neæu ni da gledam :(
Toliko sam podizao na Leg Pressu da to nije bilo normalno i nikad mi nije palo na pamet da mo¾e ne¹to da mi se desi. A trpali smo sve ploèe koliko mo¾e da stane, pa onda na ¹ipki preko jo¹ gomilu, a onda neko sedne odozgo.
U èuènju nije bilo ¹anse ni blizu da podignem.
Zato sto je leg press *urac koji je dusu dao za kompleksase da lece svoje ego..Ista stvar i sa lat masinom i zgibovima..Rade lat masinu ubijaju,dodju na zgib jedva pet urade..A sto se tice tehnike na leg presu, ne treba zakljucavati nogu,tj. ona nikad ne sme da odmara. Naravno sa tom tehnikom mozes automatski 100 kila manje da radis.
Ja ne znam koji si ti leg pres radio kad tako pises .

Mislim da je ma¹ina bila pokvarena po¹to se ba¹ lako dizalo na njoj :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: freepartyman poslato 11 Mart, 2015, 15:07
Citat: mareskin poslato 11 Mart, 2015, 12:33
Citat: bigbad86 poslato 11 Mart, 2015, 12:15
Mislim da nije polomila nogu al svakako... FAAAAAAAAK...


Neæu ni da gledam :(
Toliko sam podizao na Leg Pressu da to nije bilo normalno i nikad mi nije palo na pamet da mo¾e ne¹to da mi se desi. A trpali smo sve ploèe koliko mo¾e da stane, pa onda na ¹ipki preko jo¹ gomilu, a onda neko sedne odozgo.
U èuènju nije bilo ¹anse ni blizu da podignem.
Zato sto je leg press *urac koji je dusu dao za kompleksase da lece svoje ego..Ista stvar i sa lat masinom i zgibovima..Rade lat masinu ubijaju,dodju na zgib jedva pet urade..A sto se tice tehnike na leg presu, ne treba zakljucavati nogu,tj. ona nikad ne sme da odmara. Naravno sa tom tehnikom mozes automatski 100 kila manje da radis.

Bez zakljuèavanja kolena naravno. Leèio sam tako komplekse i u benèu i u biceps pregibu i u ramenom potisku :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

 Inace benc pres je vezba koja je vise za dizace tegova nego za oblikovanje pectoralisa jer najveci deo posla vrsi prednji deo deltoideusa, i tako se iskljucuju grudi u jednom delu pokreta. Sto se tice stojeceg biceps pregiba najveca greska je sto se sipka pri pregibanju dize skroz do vrha , a u tom se delu pokreta biceps odmara. Za noge samo cucanj i iskorak. ;)
Odosmo u  [offtopic]   ;D ;D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Ja peglam avalski redovno, jeste malo zajeban zbog saobraæaja ali valjda neæe da me saèeka ne¹to ovako iza krivine...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


mareskin

Citat: freepartyman poslato 11 Mart, 2015, 20:31
Inace benc pres je vezba koja je vise za dizace tegova nego za oblikovanje pectoralisa jer najveci deo posla vrsi prednji deo deltoideusa, i tako se iskljucuju grudi u jednom delu pokreta. Sto se tice stojeceg biceps pregiba najveca greska je sto se sipka pri pregibanju dize skroz do vrha , a u tom se delu pokreta biceps odmara. Za noge samo cucanj i iskorak. ;)
Odosmo u  [offtopic]   ;D ;D

Imao sam potrebu da di¾em tegove, a ne da pravim definiciju. U¾ivao sam u tome. Godinama sam trenirao.
Nagledao sam se lo¹e forme za milion godina. Retko ko je mogao da se izbori sa svojom "radnom" te¾inom, ako krenemo da radimo pravilnom formom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: Andreja poslato 11 Mart, 2015, 17:42
Smatram da reagujem krajnje dobro ali ne znam ¹ta bih uradio ovde... Koji debil ovaj ¹to je stao, takvima momentalno oduzeti dozvolu...
There's a car stopped in the middle of street. What do you do?

a ovi sto voze preko ogranicenja sta njima treba raditi ??? ;)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

makinjo

Pa koliko je puta rekla iphone meni se zavrtelo u glavi :D

clutch&brake

Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2015, 01:38
Citat: Andreja poslato 11 Mart, 2015, 17:42
Smatram da reagujem krajnje dobro ali ne znam ¹ta bih uradio ovde... Koji debil ovaj ¹to je stao, takvima momentalno oduzeti dozvolu...
There's a car stopped in the middle of street. What do you do?

a ovi sto voze preko ogranicenja sta njima treba raditi ??? ;)

njima naplatiti kaznu za prekoracenje brzne a njemu uzeti dozvolu za izaivanje opste opasnosti po bezbednost saobracaja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!