Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 28 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

nista gore nego kad svemirska tehnologija padne u ruke seljaku  :o :o :o

Star Wars Episode MMMMDCCCLXXXIII

UFF


freepartyman

Gledao vec,preporuka  [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

OKi

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2015, 18:22
ovo bi trebali svi da pogledamo

http://www.youtube.com/watch?v=RNRJCoDv4E0#t=11
Ni sam ne znam koliko slicnih dokumentaraca sam gledao, ali za ovaj sve PREPORUKE. Ih kada bi ga pustili samo jednom na nacionalnoj frekvenciji, ne bi PICKOLABRNJASTI vladao ni jedan sat vise, a kamoli dan  [clapp] ;D

mkt


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

chengelle

Citat: mkt poslato 09 Februar, 2015, 23:17
ide paprika sve u 16
Africa Twin XRV 750 - Like a Supermoto _ Großglockner Part 1
Ovo me podseca kada sam ja imao triumfa tajgera 900,nije postojao motor koji je mogao da me pretekne do 200km/h
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Hurricane

..asfalt kao iz snova, nigde kamenèiæa, nigde rupe, pejza¾ jo¹ bolji..

a Honda ko Honda, svaki koment je suvi¹an...   ;D

Boban_m

Pomislicu da sam omasio url i otisao na drugi forum. Do sad si ovde jedino mogao da procitas za afriku da ne ide i ne koci, a vidi sad?!  ;D

Bori¹a

ne daju nam mira ovi sa kawama pa moramo da koristimo tajno oruzje, kraljicu trafiku [rofl] [yahoo]

mkt

Citat: Boban_m poslato 10 Februar, 2015, 01:09
Pomislicu da sam omasio url i otisao na drugi forum. Do sad si ovde jedino mogao da procitas za afriku da ne ide i ne koci, a vidi sad?!  ;D
Citat: Bori¹a poslato 10 Februar, 2015, 01:14
ne daju nam mira ovi sa kawama pa moramo da koristimo tajno oruzje, kraljicu trafiku [rofl] [yahoo]
hahahhahahahah

perlx


mkt


Boban_m

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2015, 18:22
ovo bi trebali svi da pogledamo

http://www.youtube.com/watch?v=RNRJCoDv4E0#t=11
Ima zanimljivih analogija i zakljucaka, jedino me malo zulja sto je Englez u pitanju. Posto je vec teorija zavjere u pitanju, mogao bih da se nadovezem i da pomislim da je ovo tipicno englesko maslo jer i onako potkopavaju EU svo vrijeme.

Radanovic


UFF

Citat: Boban_m poslato 10 Februar, 2015, 02:52
Citat: UFF poslato 09 Februar, 2015, 18:22
ovo bi trebali svi da pogledamo

http://www.youtube.com/watch?v=RNRJCoDv4E0#t=11
Ima zanimljivih analogija i zakljucaka, jedino me malo zulja sto je Englez u pitanju. Posto je vec teorija zavjere u pitanju, mogao bih da se nadovezem i da pomislim da je ovo tipicno englesko maslo jer i onako potkopavaju EU svo vrijeme.

ima smisla
ako su toliko mocni sto ga nisu kupili ili enimilisali a na njegovo mesto postavili nekog diskreditovanog sizofrenika da prica istu pricu

freepartyman

 Ma pomisao da nama neko hoce eto da pomogne iz cista mira je debilizam,od ulaska u EU imaju oni veci interes nego mi, ali ja uvek postavim pitanje ali sta da radimo ako necemo u EU? Da li imamo snage da sami kao nezavisna zemlja pravimo neku pricu? Ja iskreno mislim da se Hrvatska zajebala sto je pristupila, jer imaju od cega da pune svoj budzet miljardama evra svake godine,za razliku od nas..Tako da mislim da ce oni da kukaju za koju godinu ako nisu vec krenuli. Slovenci kukaju odavno ..Ali od cega mi da pravimo pare, logika nalaze od poljoprivrede, ali treba drzava da se ozbiljno zabavi time a ne da prepusti seljake same sebi..drugi izvor zarade ja ne vidim osim agrara .
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4


idanijel

#14659