Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

 Za sve one koji hoce da nauce da obaraju ili da usavrse ulaz u krivinu,odlican tutorial.

Bike Angle - Pozicija Tela
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

nasi Srbi u Novorusiji (da budem iskren ovog Pocucu od kad otisao tamo jos nisam video u nekoj akciji,sve vise verujem da je mozda licno obezbedjenje kuvara treceg korpusa,ali sve jedno,svaka cast na hrabrosti otici tamo)

pocuca i ? mozda ga neko prepozna

"Ð"РИЗЛИ" И "Ð"ЬЯКОН" - СЕРÐ'СКИЕ Ð"УСАРЫ НОÐ'ОРОССИИ

freepartyman

 A koji jos Srbi postoje :) Meni je ovaj Pocuca antipatican lik.  Jel se puca gore uopste,nesto slabo pratim.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

ima ih mnogo....najbolji i najpoznatiji je Dejan Beric (snajperista) .......a cim pitas dal se puca ti ne da pratis slabo nego ne pratis uopste  [rofl] [rofl]

:P [cheers]

freepartyman

 Cuj najbolji Srbin, pozdravi ga i reci mu da je uspeo u zivotu. Lepu titulu ima :D ;) Inace ne pratim sta se dogadja gore,cujem ali nasim medijima ne verujem jer nisu nezavisni.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

cuo i hocu naravno  [thumb_up]

Andreja

Beograd 1961. Snimak koji je napravio amerièki turista. Kol'ko je bio pun para kad je imao kameru koja snima u boji :)
Belgrade, 1961.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx

A televizijski program u boji uveden je u istoj toj SFRJ 10 godina kasnije.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

Citat: Andreja poslato 06 Februar, 2015, 02:13
Beograd 1961. Snimak koji je napravio amerièki turista. Kol'ko je bio pun para kad je imao kameru koja snima u boji :)
Belgrade, 1961.
Crno beli je snimak,nego je sada ubacena boja ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

bas je bio beograd zar ne? nigde papiriæ,  nigde djubre, sve lepo i sredjeno :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:51
[eng subs] DPR PM Zakharchenko interviews captive UAF soldiers on his presser 20/1/15

Odose ovi ukrajinci u kurac.... Tako je kad si americka marioneta...

znas da je skoro oslobodio ukrajinskog snajperistu koji je ubijao nasu vojsku i bio jedan od glavnih za mucenje zarobljenika i gradjana.....cim je bio pusten napravio je selfi sa poTrosenkom....toliko o tome.
zaharcenko je sitni predratni kriminalac u donbasu koji je sad tu gde jeste uz pomoc kremlja.....

ti isti zarobljenici ce sutra opet uzeti puske u ruke sem,ako,ne ponu da pisaju u krevet nocu i presele se na psihijatriji....

cini mi se da je sad ukrajina i potpisala dokumenat da oficiri smeju da koriste oruzje protiv vojske....verovatno je akcenat na one koji odbiju mobilizaciju.  [rofl] [rofl]

a samo slusajte pricu svih tih zarobljenika obicno su vozaci ili doktori....skoro se niko od njih nije borio,svi su samo vozili ili spasavali ranjenike

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 06 Februar, 2015, 03:11
bas je bio beograd zar ne? nigde papiriæ,  nigde djubre, sve lepo i sredjeno :D
Romanticno vreme, sada je previse ljudi koji ga ne vole u njemu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 06 Februar, 2015, 01:33
Cuj najbolji Srbin, pozdravi ga i reci mu da je uspeo u zivotu. Lepu titulu ima :D ;) Inace ne pratim sta se dogadja gore,cujem ali nasim medijima ne verujem jer nisu nezavisni.


nasao sam,malo pre sam trazio pa odustao ;)

evo vidis ukropima je stigla pomoc iz Hrvatske:




vidis,takve Srbe nemozes naci nigde u Novorusiji....koji ce se slikati sa rukom ispred.....

pazi sad da ne dodje do zabune,meni su Hrvati isto ko i Srbi.....naravno mislim na normalne ljude,ne na ovakve otpadnike i ljudski sljam kao ovi sa slike,naciste.

e vidis zato zelim Dekiju i dalje ostro oko....i da ostane najbolji Srbin....zato sto ih Deki uci osnovnom pravilu ratovanja kojem ih nisu izucili njihovi dedovi i pradedovi a to je....da oni koji krecu ovakvi u rat i jos na Ruse.....ti se vracaju s nogama napred kuci....



freepartyman

 Ovo su kreteni, svaki normalan Hrvat se gnusa ovih fasista..Istorijski gledano ko god se namerio na Ruse nije dobro prosao ..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

OKi

Novi hit za BUS - plus, ali ipak nije za temu muzika  :violina:
KOMUNALNI HIT - Validirajte drugovi 2015

penzos

Izvinjavam se ako je bilo, ali vredi opet pogledati!
https://www.youtube.com/watch?v=5qnTiFqZu5Y
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

#14577
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags

#14578
Licno i iskreno nemam petlju ni na onu severnu zimu a ne jos gde se roka, ranjava i gine, ali srecom ovde na forumu ima hrabrih ali na daljinski pa ne moramo da brinemo  :P [rofl]
-
[cheers]

Gyrocopter Girl on Vimeo

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen