Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Joker poslato 02 Februar, 2015, 22:53
Ne vidim razlog zasto se ne bi desilo.. Mozda je fake ali nemoj da iskljucujes mogucnost da zaista ima zena koja moze da bije i tebe i mene da nam neda da placemo..

znam da ima ali je ovo sooo fake.....
suvise providno..
pogotovu kad prvi tip pada u nesvest ko u kineskim karate filmovima i ne probudi se vise heheh....drugi tip malo sacekuje scenu da bi promasio pesnicom,dok kreti malko okoslise da bi dobio nogu preko face...
pogledaj i sam sve pa ce ti bitni jasno....

podseca me na onog mikija rurka kad nokautira onog boksera pesnicom u dupe  [rofl]


mareskin

Citat: eclipse4 poslato 03 Februar, 2015, 02:01
Citat: Joker poslato 02 Februar, 2015, 22:53
Ne vidim razlog zasto se ne bi desilo.. Mozda je fake ali nemoj da iskljucujes mogucnost da zaista ima zena koja moze da bije i tebe i mene da nam neda da placemo..

znam da ima ali je ovo sooo fake.....
suvise providno..
pogotovu kad prvi tip pada u nesvest ko u kineskim karate filmovima i ne probudi se vise heheh....drugi tip malo sacekuje scenu da bi promasio pesnicom,dok kreti malko okoslise da bi dobio nogu preko face...
pogledaj i sam sve pa ce ti bitni jasno....

podseca me na onog mikija rurka kad nokautira onog boksera pesnicom u dupe  [rofl]



Oèigledno je insert iz nekog filma na kom pregledaju kamere sa video nadzora.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

....ma nemoj....sad cete jos da kazete i da deda mraz ne postoji.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

castor

Postoji, postoji. Ako bude¹ dobar, uvaliæe ti tuki pred novu godinu… [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

ako citas kurir redovno i deda mraz postoji ali ce po odluci aleksandra vucica biti procesuiran od strane poreznika da se utvrdi da li redovno placa porez.
mada mislim da je i to previse,prosle proslogodisnje acine odluke da se dedamrazu smanji vozni park i oduzmu 6 irvasa i prodaju na licitaciji.....

verovatno to tako i ide...seselju je okrenuo ledja kada ga ovaj izucio zanatu a dedamrazu verovatno ovo radi iz osvete jer mu je kad je bio dete poklonio

http://ecx.images-amazon.com/images/I/31rWf1hHJDL._AA160_.jpg

medjutim...deca ko deca...odmah trpaju to u usta.....ovaj jos nije ispljunuo....

zVuk

Citat: castor poslato 03 Februar, 2015, 11:35
Postoji, postoji. Ako bude¹ dobar, uvaliæe ti tuki pred novu godinu… [rofl][rofl][rofl]

....jel to bio pokusaj duhovitosti, ili si bio dobar, pa znas ..??...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

castor

Poveden onim jednim vicem, a nadovezano na tvoj komentar.
It's the ride that matters, not the bike…

zVuk

jbg....nesam upucen....

Dule vic
Ko se ljuti, uleti mu kruti

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Twist of wrist!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti


mkt

svasta mogu da gledam ali kod ovakvih klipova mi se oznoje dlanovi


dzimika

jel se meni cini ili mu se ne obrcu propeleri dok je padao

UFF

pa to je u vecini slucajeva razlog pada :)

bigbad86

Cak i kad ne rade motori, propeleri moraju da se okrecu zbog autorotacije. FPS je sranje pa ti se zbog toga cini

VR 46

Twist of wrist!