Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

koja je poenta ovog klipa?
o nekom matorom budz majstoru koji pravi sleljane od tjinung & budzing golfova?


freepartyman

#14404
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2015, 16:11
koja je poenta ovog klipa?
o nekom matorom budz majstoru koji pravi sleljane od tjinung & budzing golfova?
Poenta je  u strasti prema automobilizmu i energiji i mladom duhu koji covek ima sa 70 godina.,,,Opet vas golf boli.. :P :P bilo bi vam lakse da je preradio nekog megana ili astru..Nije golf prica ko je pogledao klip mogao je to da zakljuci, nego covek koji je napravio nesto sa svojih deset prstiju..Da se razumemo ja nisam ljubitelj slicnih budzevina ali respekt za gospodina..A sto se tice poente klipa, mnogi klipovi slike a i teme ovde nemaju poentu tako da... :-*
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Citat: freepartyman poslato 21 Januar, 2015, 20:07
Citat: UFF poslato 21 Januar, 2015, 16:11
koja je poenta ovog klipa?
o nekom matorom budz majstoru koji pravi sleljane od tjinung & budzing golfova?
Poenta je  u strasti prema automobilizmu i energiji i mladom duhu koji covek ima sa 70 godina.,,,Opet vas golf boli.. :P :P bilo bi vam lakse da je preradio nekog megana ili astru..Nije golf prica ko je pogledao klip mogao je to da zakljuci, nego covek koji je napravio nesto sa svojih deset prstiju..Da se razumemo ja nisam ljubitelj slicnih budzevina ali respekt za gospodina..A sto se tice poente klipa, mnogi klipovi slike a i teme ovde nemaju poentu tako da... :-*
Slazem se free-jom,svaka mu cast,vidi se da voli to da radi,pa kad pogledas da ljudi njegovih godina sede na kalisu i igraju sah a on radi u garazi,onaj golf izgleda lepo,vidi se da je ulozeno mnogo truda u njega i lepo kaze onaj,lako je otici i kupiti auto od 100000e,a sasvim druga prica je kad ti sam napravis da auto izgleda i da radi onako kako ti zelis...i oupste se ne radi o golfu,bilo koji drugi auto da je uradio opet bih imao isto misljenje i drago mi je sto je nas covek,a ne neki stranac... [clapp] [clapp] [clapp]
Twist of wrist!


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 22 Januar, 2015, 20:08
UU dobra fora !

Russian Trucker's Dream

Odlièna ideja. Kada bi imali ovako ne¹to na kolima gde bi nam bio kraj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat


durmitor2000

Kakvi originali nasi znaju da otpevaju na pravi nacin 😃
http://www.youtube.com/watch?v=EaLnq4pA2Gk

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mrle

kakve cigan¹ture

VR 46

Ma ja bih joj razvalio samarcinu prvi put kad je udarila kameru
Twist of wrist!

mkt




freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


mkt