Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

monsteru.....danas pratim desavanja u Novorusiji i spazih novo oruzje,tj tehniku nasih.....verujem da bi ti uzivao u njoj,sta kazes?



http://www.youtube.com/watch?v=ov-L7HcO3ao

Hurricane

Napad Albanaca na Vucicievu kolonu


...koje ponizenje i koji kukavicluk, pa ja bih sam izasao na ovu sacicu, pa makar poginuo, a ne ko curica neka jos sa ovoliko naoruzanog obezbedjenja..

ne znam, verovatno imaju neki politicki izgovor... opet!

botovi STOP!

mrle

a zamisli da se ovo desilo kod nas, koji god da je dr¾avnik u pitanju, bilo bi progla¹eno kao skandal, propusti u obezbeðenju...

Hurricane

...fakticki gledano, ovo se i jeste desilo kod nas, i sto je jos gore ovo je cist pokusaj atentata, tj teroristicki akt bez presedana..  ;D

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 13 Januar, 2015, 16:09
Citat: mkt poslato 13 Januar, 2015, 15:50
Èeoni sudar odltajmera i modernog automobila:

...logicno mislis da ce biti skroz drugacie jbg :wtf: ...da ce moderan plastikanac da se raspadne a gvozdeni oldtimer da bude neogreban ili ti autu nista a unutra svi mrtvi...sta ti je tehnologija...poucno...poucno... [klanjam_se]
ja koliko sam uspeo da primetim,u oldtajmeru fali motor

mareskin

Citat: mrle poslato 15 Januar, 2015, 11:04
a zamisli da se ovo desilo kod nas, koji god da je državnik u pitanju, bilo bi proglašeno kao skandal, propusti u obezbeđenju...
Citat: hurricane poslato 15 Januar, 2015, 11:08
...fakticki gledano, ovo se i jeste desilo kod nas, i sto je jos gore ovo je cist pokusaj atentata, tj teroristicki akt bez presedana..  ;D

Na ovaj način napadati kolonu sa premijerom bilo koje države je ozbiljan prekršaj.
Čudi me da se nije ovo više isforsiralo od strane medija da se pokaže kako i koliko funkcioniše "evropska" uprava na Kosovu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

Citat: hurricane poslato 15 Januar, 2015, 10:54
Napad Albanaca na Vucicievu kolonu


...koje ponizenje i koji kukavicluk, pa ja bih sam izasao na ovu sacicu, pa makar poginuo, a ne ko curica neka jos sa ovoliko naoruzanog obezbedjenja..

ne znam, verovatno imaju neki politicki izgovor... opet!


botovi STOP!
Sve sto vam se servira gutate...Prvi komentar objasnio..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

...da je monta¾a u pitanju, onda bi na snimku bilo kako nareðuje da se zaustavi kolona i u stilu Norisa Èaka razbacuje sve samo nogama...


©eki

Ovde je neki V2 predpostavljam....

castor

Jebali vas i Vuèiæ i Albanci. Zajedno...
It's the ride that matters, not the bike…

djolefer

najbolje od svega je sto nije mogao da izadje iz ovog na kraju :D :D :D
:D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

ma to im sunce ide u oci hahah

goranvojska

jbt.cime se vi zaludjujete.el ne radite niste el imate vremena na pretek.pustite te politikarije bre.em sto nemozemo nista da promenimo em svoje dragoceno vreme trosimo.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

penzos

ajde zajebite takve teme, nemamo mi uticaja na to. Evo malo opu¹tene zajebancije
Karl Johan: Limbo time!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


UFF

dobre slajdere ima kava :)

VR 46

Twist of wrist!