Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Ma niko ne voli da ga partner vara a svi vole da prevare. Ko kaze suprotno laze
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

najbolji fazon ili ti idiotizam kako je kome lakse je imala drugarica, decko joj non stop nesto ljubomorise i krene bukvalno da je uhodi, u jednom trenutku spomene neke stvari koje niko osim nje i najbolje drugarice nije mogao da sazna, sto je njoj vec bilo sumnjivo
na kraju ispadne da on ima drugu vec neko vreme, da je stavio neke programcice da vidi sta ona radi na netu, bubicu da cuje sta prica u stanu a sve to da bi mogao da ide filozofijom, napad je najbolja odbrana

TEEfqd

#14222
ja sam uvek imao neke duge veze....to pripisujem tome sto imam tesku ruku :D

Andreja

Interesantna tema u ove 'ladne dane :D ©to se tièe prevare, ne volim da budem prevaren a iskreno ne volim ni da varam (Njanjo, nemam za¹to da la¾em na ovom forumu, neæu da tra¾im ¾enu ovde :) ) a kad smo kod ¹amaranja qrtzem po èelu i obrazima, meni je to pointless, jedino ako jebavam neku te¹ku droljetinu pa da je ponizim, mada izbegavam takve :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

a bukake i drty santchez

Hurricane


TEEfqd

Citat: hurricane poslato 06 Januar, 2015, 17:36
..e preterasmo smo ga, on topic:

https://www.youtube.com/watch?v=iigrmdEu-7A
ovo na 2:43 se meni za malo desilo. samo tako su mi klecnule noge ali ih nisam spustio dole
oduzeo naglo gas motor krenuo naglo da pada dole ja nabodem gas opet on opet u svecu.
i to kad sam prvi put dizao motor na zadnji..sa nekih 1500km na satu :D
kako tad nisam pao bog sam zna

bigbad86

Citat: Havarisan poslato 05 Januar, 2015, 21:14
https://www.youtube.com/watch?v=01VBKJvaBk0

Pazi na 2:48 sto ga lik cepa u crveno!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]

Ne mogu da provalim dal je 600 ili 1000cc ali koji od ta dva i u kojoj brzini idu 36kmh u crvenom? Kolko znam oba idu u crvenom debelo preko 100 cak i u prvoj brzini...

Hurricane

..idu na leru  :P

mareskin

Citat: balcan girl poslato 06 Januar, 2015, 14:21
zato sto su deèaci obièno sebièniii i ne vole da deleeee :D

Ako ja ne mogu dvaput, vala neæe moæi ni ona :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 06 Januar, 2015, 13:37
...ima narodna:

...kurcem po èelu da ne luta po selu...  ;D

...eto,  i onda ka¾u da je ovaj forum samo zajebancija i niko nije ozbiljan,  a gle kakve ¾ivotne mudrosti ovde nauèih. Zahvaljujem se bratu Hurricane...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

UFF

Citat: njanja poslato 06 Januar, 2015, 15:31
Ma niko ne voli da ga partner vara a svi vole da prevare. Ko kaze suprotno laze

tebra glupo je ali stvarno da pricas o ljudima koje ne poznajes, nit njih a jos manje njihov nacin razmisljanja

Citat: Darko poslato 06 Januar, 2015, 08:55
A ako je u tvom komentaru vsecem = kurcem , onda nisam do sada izvalio da si to mislio hahahaha

Mada , svakako ne samaram ribe qrcem po obrazima hahahah

BDSM
U narodu poznatiji pod radnim nazivom sado-mazo. Mislim, jasno je, sado si ti, mazo nisi ti. Ona je. Ve¾i je. Izolir trakom, svilenim gajtanom, konopcem… Zajebi bièeve i gluposti iz seksi ¹opa, koj æe ti da tro¹i¹ pare na to, ima¹ kai¹, ima¹ ruke. Ve¾i joj oèi, pojaèaæe se njen oseæaj neizvesnosti. O¹amari je, jednom lagano pa jaèe, razjebi joj ¹minku, pa malo zastani i budi ne¾an, a onda joj uteraj strah u kosti, jer ni¹ta nije tako zajebano kao dodir hladnog metalnog no¾a i gole ko¾e. Naravno da je neæe¹ povrediti. Ti je voli¹, tako da zna¹ da èuva¹ granicu izmeðu o¹trice i njene naje¾ene, drhtave ko¾e. Lepo skupi na gomilu sav njen strah, sav svoj oseæaj dominacije, i zajednièku ¾elju za eksplozijom supernove i u¾ivajte u afterpartiju. Ne zaboravi da je poljubi¹ u èelo posle.


freepartyman

I ne zaboravi da je na kraju poljubis u celo :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

..Uff opet èitao 50 nijansi sive...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Nije 50 nijansi sive veæ ovo ¹to je freepartyman okaèio
Citat: freepartyman poslato 06 Januar, 2015, 23:59
CArski tekst na tu temu
http://www.tarzanija.com/kako-vole-da-ih-bijes/
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ja bi te sto èitaju 50 nijanse sive lupao gorskim vjencem dok ne postanu 50 nijansi modre hahahahah :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4