Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Nije smeo vise,ipak suza stoji na stenderu :D  [rofl]
Twist of wrist!

freepartyman

Koja seljana majko mila...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

a tek elitni odredi i slicno kad zakupe ceo rent-a-car asortiman... to je tuga
zeljko bebek snimao spotove na livadama i rekama i boleo ga kurac... ovima niko nece da gleda spot ako nema dobrih riba i auta

VR 46

Twist of wrist!


idanijel


Havarisan

Citat: con3 poslato 05 Januar, 2015, 21:32
Citat: Havarisan poslato 05 Januar, 2015, 21:14
https://www.youtube.com/watch?v=01VBKJvaBk0

Pazi na 2:48 sto ga lik cepa u crveno!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
ide 27 km/h :) A ti sli slusao ovo i gledao do 2:48 .
na TV-u ide spot i vidim baja cepa 30, reko dal' mi se ucinilo aj da pogledam na youtube kad ono stvarno...

UFF

https://www.facebook.com/video.php?v=935640966457578&set=p.935640966457578&type=2&theater

kazu ne treba je udariti pa ni sa vsecem   hehehe cek da porastes da se kladimo da ces necim da je udaras :D

Darko

ne mora da znaci ? zasto bi ? ja moju nisam , evo , vec ,celu deceniju ...a i nemam nameru...

pa ne zenis se ti zato sto "tako treba"ili ne znam ni ja zbog cega , nego zato sto ti prija taj neko... da mi ne prija ili da imam potrebu da je mlatim , ne bih ni ziveo sa njom....ccc

UFF

dakro sunce mu jebem pa tebi covek treba da crta

nisi je nikad sljapnuo po dupetu dok je guzis i vuces za kosu? (ko nije neka se ne zacudi ako ona trazi kitu sa strane, bez uvrede, ne odnosi se ni na koga)
i reci mi da je nisi nikad (ok da ne bude neukusno da pricamo o tvojoj zeni vec bilo koju) samarao kitom po obrazima ili lupao po celu?

ranko


Darko

Citat: UFF poslato 06 Januar, 2015, 03:00
dakro sunce mu jebem pa tebi covek treba da crta

nisi je nikad sljapnuo po dupetu dok je guzis i vuces za kosu? (ko nije neka se ne zacudi ako ona trazi kitu sa strane, bez uvrede, ne odnosi se ni na koga)
i reci mi da je nisi nikad (ok da ne bude neukusno da pricamo o tvojoj zeni vec bilo koju) samarao kitom po obrazima ili lupao po celu?

Pa video ne kaze da je sljepnes po dupetu dok je guzis , nego da je udaris...jako

Darko

A ako je u tvom komentaru vsecem = kurcem , onda nisam do sada izvalio da si to mislio hahahaha

Mada , svakako ne samaram ribe qrcem po obrazima hahahah

PECA BMW

Citat: Havarisan poslato 05 Januar, 2015, 23:03
Citat: con3 poslato 05 Januar, 2015, 21:32
Citat: Havarisan poslato 05 Januar, 2015, 21:14
https://www.youtube.com/watch?v=01VBKJvaBk0

Pazi na 2:48 sto ga lik cepa u crveno!!!!  [rofl] [rofl] [rofl]
ide 27 km/h :) A ti sli slusao ovo i gledao do 2:48 .
na TV-u ide spot i vidim baja cepa 30, reko dal' mi se ucinilo aj da pogledam na youtube kad ono stvarno...
To je ljudi zbog ovog novog zakona o saobracaju i one cenzure na TV-u , El ` rekla ministarka da mora i sundjer bob da se veze kad vozi kola, tako i ovi motorom . 30 pored skole ....

nego meni vise u ovom spotu one Gitare , bubnjevi i klavijature koji su tu da prave guzvu u kadru , zar bi neko stvarno pomislio da oni sviraju ? .. strasno
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

Citat: Darko poslato 06 Januar, 2015, 08:55
Mada , svakako ne samaram ribe qrcem po obrazima hahahah

e vis to ti je greska :D

Hurricane

...ima narodna:

...kurcem po èelu da ne luta po selu...  ;D

OKi

Citat: hurricane poslato 06 Januar, 2015, 13:37
...ima narodna:

...kurcem po èelu da ne luta po selu...  ;D
Jes vala onda ne moze da luta. Ne vidi>> jer kada je kurac na celu na oci su joj pala ....  ;D

dzimika

jos odavno mi je jedan drugar rekao "ne ocekuj da ce ona sedeti kuci dok ti svrljas i sve sto ti radis moze i ona da radi, ako ti to ne smeta onda samo napred"

UFF

pa sto bi ti smetalo ako si prvi poceo

balcan girl

zato sto su deèaci obièno sebièniii i ne vole da deleeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!