Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Citat: freepartyman poslato 02 Decembar, 2014, 21:47
Citat: VR 46 poslato 02 Decembar, 2014, 19:36
kad vidim onog crveno/crnog orla najezim se ceo,glupo je da kazem da mrzim nekog,ali nikako ih ne volim...i te price kako mi imamo komplekse (mislim na nas srbe) uopste nije tacno,jer u poslednjih par meseci,oni su ti koji nas napadaju kako god mogu i normalno je da ih ljudi nece voleti,ne izlazi mi iz glave ona slika kad u centru beograda dron vuce veliku zastavu albanije?I onda vidis nekog kako nosi albansku zastavu i kako da ga ne pljujes?
Nije ista konotacija zastave albanije i velike albanije, nemoj da mesas babe i zabe..
I jedna i druga trenutno izazivaju samo mrznju.
Twist of wrist!


freepartyman

#13942
Citat: VR 46 poslato 03 Decembar, 2014, 16:49
Citat: freepartyman poslato 02 Decembar, 2014, 21:47
Citat: VR 46 poslato 02 Decembar, 2014, 19:36
kad vidim onog crveno/crnog orla najezim se ceo,glupo je da kazem da mrzim nekog,ali nikako ih ne volim...i te price kako mi imamo komplekse (mislim na nas srbe) uopste nije tacno,jer u poslednjih par meseci,oni su ti koji nas napadaju kako god mogu i normalno je da ih ljudi nece voleti,ne izlazi mi iz glave ona slika kad u centru beograda dron vuce veliku zastavu albanije?I onda vidis nekog kako nosi albansku zastavu i kako da ga ne pljujes?
Nije ista konotacija zastave albanije i velike albanije, nemoj da mesas babe i zabe..
I jedna i druga trenutno izazivaju samo mrznju.
Jel mrzis albance ili samo zastave? Ali pazi mozda je neko od kolega sa foruma jednim delom albanac mozda ga uvredis ;)
Elem..Koji retardi..
Kad majstor udara
I became a beast to rid myself the pain of being a man

VR 46

Albanci razaraju Srpsku crkvu na Kosovu

Ne volim one koje ne vole mene i nas (srbe).Ne mislim da su svi Albanci losi ali oni koje pale nase zastave,ruse nase crkve  i slicno sigurno ih necu ni u jednom aspektu braniti,zelim im ono sto i oni nama zele...A sto se tice zastave ne volim ni nju,volim samo jednu onu crveno-plavo-belu  [srce]
Twist of wrist!

Dukags


freepartyman

Citat: VR 46 poslato 03 Decembar, 2014, 18:20
Albanci razaraju Srpsku crkvu na Kosovu

Ne volim one koje ne vole mene i nas (srbe).Ne mislim da su svi Albanci losi ali oni koje pale nase zastave,ruse nase crkve  i slicno sigurno ih necu ni u jednom aspektu braniti,zelim im ono sto i oni nama zele...A sto se tice zastave ne volim ni nju,volim samo jednu onu crveno-plavo-belu  [srce]
Tebra mene svi vole ja nemam taj problem ;)

  :drka:
INSANE FLAMES! Lamborghini Aventador LP720-4 Ft. Liberty Walk/Armytrix/Airrex/Forgiato
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Zato se tako cesto i upale ovi sportaci...

APOSTOLèièak

Citat: idanijel poslato 03 Decembar, 2014, 16:36
Zver iz Torina 28500cm3 pre 100godina  :o pojacajte ton http://www.youtube.com/watch?v=5Cd0W11yRPs#t=46

Kol'ka su muda imali ljudi koji su vozili ovo...

Dukags


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ProjectLord


castor

Kolika usta ima, mogla je bez problema da proguta fla¹icu sa kokakolom...
It's the ride that matters, not the bike…

pittatore

Kad joj je usis toliki koliki joj je tek izduv ;D

eclipse4


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

setim se da smo kao klinci pravili razlièite zvuke. Koristili smo plastiènu èa¹u od jogurta, pa je iscepkamo na listiæe. I u zaviznosti kakav je listiæ, tako se èuje. Tjunung se fino pode¹avao, pomerajuæi po vilju¹ci.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Fiat S76 restauriran i upaljen posle sto godina. 28000ccm :D
The Beast of Turin trailer on Vimeo
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

durmitor2000

http://rs.n1info.com/a17112/Vesti/Ledenica-pogodila-Antica-slem-mu-spasio-zivot.html

E to se de¹ava kad idu po gudurama da daju intervju. Dovoljno ¹to su radnici izlo¾eni riziku samo jo¹ treba brinuti o novinarima i politièarima.