Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

rboban

Kakva vasarska seljanija u visokom stilu!!!!
Ride It Like You Stole It

Radanovic


beli-nsr


VR 46

Twist of wrist!


mkt


eclipse4

#13906
Citat: bucko poslato 30 Novembar, 2014, 23:39
За ополченцев воююÑ, иносÑ,ранцы, разочаровавшиеся в западныÑ... ценносÑ,яÑ...
http://www.youtube.com/watch?v=TqSWjsenZ44#t=516

zalost sta se danas desilo.....verovao sam ovom putinu stvarno....sad vidim da je najobicni pijun,marioneta cionizma i globalizma i nista vise,rusijom vladaju ipak petokolonasi....zelim svu srecu sveta ovim momcima iz Novorusije,nazalost rusija vise ne zasluzuje ni veliko pocetno slovo. :( :( :(

ako se putin uskoro ne otrgne iz ove hipnoze...zasluzuje na lomacu.....

armija LNR je otvorila danas vatru na polozaje Kozacke Nacionalne Garde,ubijeni su glavni komandant a mnogi ranjeni,ubijen je Prapor i Sahtjer dok je Kozicin a samu naredbu za napad je izdao plotnickij!!!!

znaci rezija je direktno iz kremlja da se ovo izvede......sopstven narod ubiti.....da nije mozda kao kostunica...neobavesten?

otislo je sve u kurac,jeben smo mi narod sloveni.....sorta nam takva.....

moram ispraviti komentar......al ovo nema veze sa ovim danas....svi znamo da su rusi pomagali Novorusiji...budimo realni,kada je krenuo rat,ukropi su nase sateri u cose (da vas podsetim da su nasi krenuli s prackama u rat),a onda su iz skoro otcepljenog dnr-a i lnr-a najavili ofanzivu.

kada je ofanziva nasih krenula,ukropi nisu znli sta ih je snaslo,prosto su ih nasi oduvali,da ne napominjem da avijaciju vise nemaju,koliko samo zarobljene tehnike,koliko unistene

http://lostarmour.info/spoils/

http://lostarmour.info/armour/

postalo je pitanje sta se transportuje tim gasovodnim cevima ;)

ameri i euronacisti nisu glupi znali su da su rusi u redovima novorusije,ali nazalost (njihovu) nikakvih dokaza nisu imali.....

i onda,da,nasi krecu u ofanzivu,ukrajinci dezertiraju,prelaze masovnu u rusiju u nase redove.....kada su nasi objavili da imaju ukropi preko 15.000 mrtvih svi se smejali,sada nekako istina izlazi na videlo i mada jos uvek ne zele da priznaju,vec je jasno da je preko 25.000 mrtvih ukrajinaca.

e onda jednog usranog dana iz kremlja stize naredba da se obustavi ofanziva i smislio se nekakav minski mirovni sporazum i sve krece lose po nase i to po drugi put...nasi gube hrabre borce,vise ih je poginula za vreme jebenog primirija nego za vreme ofanzive......i cim nasi razbiju negde ukre,rusi zatvaraju slavinu za snabdevanjem..... eto tako,oligarsi i jevreji vladaju putinom i koce nase.pretpostavljam sve to zbog zaharcenka koji je sada na vlasti,koji ce verovatno rasprodati sve sto se rasprodati moze,kao kod nas vucic.....na kraju kad narod izgubi volju za zivotom ovaj ce erovatno nestati negde u rusiji ko zna gde sa milionima u banci i na kraju ce mu neko maknuti lovu iz banke i ubiti ga ko pseto na ulici.

hrabri strijelkov je sada u rusiji,povukli ga,prizrak brigada rasformirana mozgavoj povucen u rusiju,bes skinut poslat na odmor,kozake pobise danas,oploti ubijaju dobrovoljce i prolaze nekaznjeno....jedini koji su ostali je motorola i givi (naravno ima jos dosta heroja ali kljucni ljudi su maknuti)

pre neki dan je drejemov izneo dokaze o kupoprodaji uglja (izmedju plotinckog i ukropa) i izgleda da je to zapalilo sve......onda su ovi (rezim u lnr) ovu "crnu operaciju" nazvali kao borba protiv bandi......

razmisljam s jos jedne strane,sta da je rusija odmah pristala da pomogne novorusiji i intervenisali,ukropi bi sigutno izgubili donbas,ali bi zato odmah zapad i ameri povukli ukrajinu u nato itd.....ne bi doslo do rata izmedju rusije i nata sigurno jer nemaju muda ni jedni ni drugi da se kace.....ali mislim da na ovaj nacin rusija kontrolise celu ukrajinu i sve mutne radnje,transakcije i kradje se rade upravo sada ispod stola.....


raspisah se....poceo sam ko kosta da pricam sam sa sobom ;)

a 90% vas ovo nece ni procitati nit zanima....

UFFE,mozes ovo i prebaciti na drugo mesto....ili obrisati,neznam ni zasto sam pisao....verovatno razocaran kremljem i sahovskim vele majstorom...

zaboravili rusi da su kozaci stvorili rusiju i borili se na svim frontovima ne pitajuci koliko je veliki protivnik.


STOP.gasimo svetla...iskreno se molim za ove heroje neka im bog podari svu srecu ovoga sveta,jedno je sigurno da nikada nece biti zaboravljeni u ocima svoje dece,unuka i ljudi Novorusije.....









VR 46

Twist of wrist!

eclipse4


mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man



Ivicat


sremac

#13917
budala na leru, mudonja u kontra smeru

K_A_W_A


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion