Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

©ta æe¹ da snima¹, POV home video? To postaje popularno sad :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


mkt

Citat: Andreja poslato 14 Novembar, 2014, 02:12
Danas sam se malo provozao a malo vi¹e trèao da ostavim/pokupim foto aparat pa sam napravio ovo sranje od snimka :D
Goofing around Avala
tebi treba neki exc ako cemo iskreno

Andreja

Ba¹ EXC, 450, narand¾asti? Koji sasvim sluèajno prodaje¹? :D

©alu na stranu, lepe su mi to stvarèice ali ovaj motor koristim svakodnevno, mogu i du¾u turu da opièim a rndalice imaju samo jednu namenu jbg...

Mada, ko zna :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

ma ne zbog prodaje, nego kapiram sa cim bi odlepio totalno
i ne prodaje mi se, ne znam ni sam
Enduro is Amazing

mkt

ja i ortak imamo neki plan tj. on ima neku ideju dda pokrenemo neki posao sa nekim endurom kampom, uglavnom za strance neke pa ce biti neke voznje ako bog da i za domacu ekipu za neku ok cenu
videcemo kako ce se stvari odvijati, uglavnom akcija je sa 5 motora itd. ali bice price o tome
jos je sve u fazi planiranja i dogovaranja

Kostić

Citat: Andreja poslato 14 Novembar, 2014, 02:12
Danas sam se malo provozao a malo vi¹e trèao da ostavim/pokupim foto aparat pa sam napravio ovo sranje od snimka :D
Goofing around Avala
pa¹æe¹ jebemtilebac nato li¹æe :)

Andreja

Citat: mkt poslato 14 Novembar, 2014, 03:42
ma ne zbog prodaje, nego kapiram sa cim bi odlepio totalno
i ne prodaje mi se, ne znam ni sam
Enduro is Amazing

Probao sam ono tvoje èudo vi¹e puta, odlepio svaki put, probao YZ250 cvaju, CR500 cvaju, YZ250 firtaèu, CRF450 i jo¹ par rndalica, pr¾i me to opasno al ako to kupim, ima da radim samo za odr¾avanje, neæu moæi da idem na posao sa tim, da putujem... Opet se vraæamo na moju profilnu sliku na forumu, n+1 :D

Kole, jebeno je li¹æe do jaja, aj ¹to je klizavo nego ¹to ne zna¹ ¹ta je ispod :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CBRR1


BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 14 Novembar, 2014, 03:38
Ba¹ EXC, 450, narand¾asti? Koji sasvim sluèajno prodaje¹? :D

©alu na stranu, lepe su mi to stvarèice ali ovaj motor koristim svakodnevno, mogu i du¾u turu da opièim a rndalice imaju samo jednu namenu jbg...

Mada, ko zna :)
:drka:



mrle


Kostić

ispod li¹æa je uglavnom zemlja, èesto puta humusasta i klizava, pa kad natrèi¹ na brdo sa tim gumama, a motor stane, a nije kros - ili padne¹ ili ne padne¹, a koènica nema svrhu :) lako je krosu sa kramponom :)


eclipse4


eclipse4




kosta92

Kako ih poslagao !! Majstor :D
Sam biras kako zivis ! :)

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...