Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
ja ne vidim zasto bi taj lik platio bilo sta. nek drugi postuju zakon meni ne pada napamet. zivim onako kako hocu i tako cu ceo zivot, jebe mi se.

tvoja stvar je sta cinis od i sa svojim zivotom,niko ti nije gazda nad njim :) ali isto tako nisi ni ti gazda nad tudjim zivotom i nad tudjim misljenjem.i to sto ti neces da postujes zakon to ti na sudu nista nece vredeti,sve jedno ako te za nesto osude imas da platis ili robijas :) nema tu nikakve matematike.


Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
evo eclipse da ti objasnim zasto. on dok je tockirao motor stavljao je svoju glavu u torbu, a posto je profi bas i nije stavljao, kapiram da lik
bolje vozi na zadnjem nego sto ja umem da hodam, al ajde nema veze.

stavljao je svoju glavu u torbu i to je trebao da bude i zadnja granica dokle treba ici,nije ni trebao da pomisli da cini postupke kojima bi trpao i tudje glave u  torbi.
znas bio je jedan koji je rekao ocu "daj mi kljuceve od auta idem da se udavim u dunav" otac mu je odgovorio na to "idi sine pa se obesi ili se udavi bez auta,jeste da je jugo,ali ti on nista nije kriv a meni auto treba".
a to dal je profi ili nije profi itd,nit mu pise na celo,nit ce ikom znaciti nesto ako napravi neko sranje.da je nedaj boze udario neko dete sigurno mu na sudu ne bi rekliu "oslobodjen je krivice jer je pokazao diplomu profija na sudu"....ako se razumemo.



Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
policija pali rotacije i bukvalno ga stavlja u poziciju da bira da li
ce da lezi u zatvoru (za tockiranje se ide u zatvor oduzima motor i pitaj kurac sta jos tamo) ili ce svi zajedno da ugrozavaju svoje i tudje zivote.
sta je bolje, da stavljas sam svoju glavu u torbu i da sve kolektivno boli kurac jer je to tvoj izbor, ili da odlukom policije ugrozavate zivote?
svaka cast momku, iako vozio sporiju masinu uspeo je glavom da im pobegne tj pokazao im je misko kako se vozi.


jel to policija palila rotaciju jer je covek vozio na dva tocka i po propisu?da nije nesto kriv pa bezao?izbo nekog?ukrao motor?opljackao banku?ubio porodicu?komsiluk?pise mu na kacigu zasto bezi?
i policija ga nnije stavila ni u koju poziciju,sam je sebe postavio u tu poziciju u kojoj je bio.brate ja samo govorim realnost.
i u prethodnom postu sam napisao "dzo voli,dzo plati,dzo pati" :)


Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
sta je bolje, da stavljas sam svoju glavu u torbu i da sve kolektivno boli kurac jer je to tvoj izbor, ili da odlukom policije ugrozavate zivote?
svaka cast momku, iako vozio sporiju masinu uspeo je glavom da im pobegne tj pokazao im je misko kako se vozi.


hehehe,aman brate ostavi tu policiju od njega je policija trazila DA STANE ;) ne da bezi,ne da juri,ne da stavlja svoju glavu u torbu ili bilo sta drugo....;)
tu se mi ne razumemo,ostalo ja tebe sve kapiram sta govoris.ali je on PO PRAVILU trebao da stane.on nije stao vec je bezao...sta tu ima vise da se objasnjava.
a posle dal ce u prdekanu li da plati kaznu,to ce sud da resi.

a pokazo je on njima kujac kako se vozi,da nije bilo tu te "rupe u zakonu" najebao bi ga on ko zuti...a ne sumnjam da su ga uhvatili ubrzo nakon toga a tek tad ima da ga kazne i za to bekstvo +,ako ga nisu uhvatili onda mu svaka cast :)

Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
zakon je cist debilizam.

dal je zakon debilizam ili nije ja i ti tu nista nemozemo ciniti,ako pitas mene licno onda cu ti ja reci DA mnogo je debilizma u njemu,ne samo u saobracaju nego uopsteno.

Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
gledaj sad ovo, radim ceo dan, placam sve sto treba drzavi (a ne vidim zasto, ko da sam neki kurac ikada dobio od njih, samo dajem)


nisi ti jedini na ovoj zemaljskoj kugli koji radi ceo dan....zapravo svaki covek na planeti koji moze,radi i placa sve to sto ti placas drzavi (u nekoj drzavi manje u nekoj vise ali sve funkcionise na isti princip) gde je ta drzava koja ti nesto daje za dzabe??? i to sta je dzabe od drzave ti si to vec platio u porezu....tako da nista tu cudno nema sto ti placas drzavi a ona tebi nista ne daje. ;)

Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
dodjem kuci mrtav umoran sa posla, i zapalim dzoint pre spavanja da se opustim malo. ulece mi policija na kucu i hapsi me. zasto?
zato sto je droga losa i unistava zdravlje, al evo, oni ce da mi pomognu, stavice me u betnosku celiju dva sa dva u kojoj je 5 stepeni da spavam na klupi nekoj dokle god mi ne bude bolje...a
i verujem to je ipak zdravije.

stavim ja kompletno ceo zakon na kurac, sa sve ljudima koji sprovode i podrzavaju isti.

nije tako,ako dodjes kuci i zapalis dzoint pred spavanje a policija ti bane na vrata,to znaci brate da si diler :) da si vec poznat u kraju,imas teritoriju,druknule te komsije,smrdi ima vutra iz tvog stana,sumljivo ti drustvo na gajbi,pratili te da redovno pazaris  :)

inace da si zapalio i niko te nije video i omirisao i nemas frku sa komsilukom i kolicinom,niko ni nece znati da si zapalio :) :) :)

i za jedan dzokavac te niko nece turiti u betonsku celiju,siguran sam :)

a da ugrozavas druge,po meni ne,ne ugrozavas,svako je formirana osoba,znaci ako karakter kaze ne on to nece konzumirati,ako je labilan onda ce koristiti....nemoj samo pred decom to koristiti i to je sve.

evo kazu za kosmajca "koliko njih do sada spavaju vecnim snom,zahvaljujuci kosmajcu".....a ja kazem,nije to zahvaljujuci kosmajcu,vec je kosmajac sagradio imperiju zahvaljujuci njima....da oni nisu konzumirali drogu,kosmajac bi bio slepac nebi imao kome da je proda,zar ne?

ali u zivotu nije sve tako.


[cheers] [cheers]






Dukags


TEEfqd

#13723
@eclipse
realnost je da ti ne moras da radis nista sto neces.
sto bi sebi dozvolio da ti neko sudi ili da te tera da platis zato sto se neko tako dogovorio?
boli te kurac.
lik je vozio na zadnjem i gledao svoja posla, policija je njega pocela da juri (ili trazila da stane) sto lik ocigledno nije hteo jer zasto bi stao? gleda svoja posla i boli ga kurac a neko hoce da ga kazni.
pocela je potera odlukom policije sto znaci da je policija samim tim inicirala problem koji je mnogo veci od problema coveka koji gleda svoja posla
a to je sve ono sto si naveo ugrozavanje zivota itd.

sta je vece ugrozavanje zivota, lik koji vozi na zadnjem ili potera gde ne znas koliko je neko hladan i kako ce da reaguje i dal ce da napravi sranje jer ga je grunuo adrenalin pa ne zna gde bije.
i to sve oko gluposti. ja licno kad vidim policiju slosi mi se jos od onda od kad su ubili decka ispred crkve svetog dimitrija i uvek cu pre da bezim interventnoj nego sto cu da im stanem jer se licno osecam ugrozeno
i znam da ako stanem bicu primoran da se raspravljam sa cetiri naoruzana balvana iz prijepolja koje seva kompleks i ko zna sta ce da se desi. jednom sam im samo stao, pre petlje su upalili rotacije
i dao sam gas da prodjem petlju, i stao da ih sacekam, sva cetvorica poiskakali sa rukama na oruzju i krenuli da se deru. sta sam trebao da stanem na petlji? tebra njima to ne dolazi do mozga, to je previse kompleksno.
od tog puta od mene dobijaju samo prstenac i zbogom u vidu niza niza pun gas

Kostić

u celoj prièi, ¹ta je starije, koka ili jaje, je najveæe ugro¾avanje ¾ivota, to ¹to zakon hoæe da mu oduzme imovinu zato ¹to je digao motor na zadnji toèak. u tom sluèaju i treba da be¾i i da im poka¾e srednji prst. lièna imovina je svetinja. neka ga kazne parama, zatvorom, sibirom, ali da mu uzmu motor, pa nije lud da stane. uostalom, to otimanje imovine se tretira kao razbojni¹tvo. tu nema dileme.

bucko

U CH kad te uhvate da tockiras ides na obuku i polaganje voznje na dva tocka, ne umes da vozis na dva pa ce da te nauce.

Kostić

fabrika napravi vozilo sa opasnim performansama, zakon dozvoli da se to kupi, ali ti uzme ako koristi¹ performanse. mislim, sme¹no, jel. da je zakon ono za ¹ta se predstavlja, bio bi pisan u korist svih uèesnika u saobraæaju. na primer, obori¹ li pe¹aka na pe¹akom - te¹ka robija ili smrtna kazna, bez ikakvih olak¹ica tipa, nisam ga video izleteo je. pa ja mislim da niko ne bi sebi dozvolio takav luksuz i svi bi vozili ko da su u bostonu. obori¹ pe¹aka van pe¹aèkog, te¹ka robija, ukoliko si prekoraèio dozvoljenu brzinu, sa pravom na olak¹ice, zavisno od scenarija nezgode (bahat - robija, 'samoubica' ili pe¹ak sa mobilnim, olak¹ice. i tako, ima tu mesta za zdravorazumno razmi¹ljanje na temu zakona o saobraæaju. al to ne ide u prilog kasi.


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


eclipse4


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D



Dukags


Andreja

Danas sam se malo provozao a malo vi¹e trèao da ostavim/pokupim foto aparat pa sam napravio ovo sranje od snimka :D
Goofing around Avala
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

jes vala sranje
sledece god kupujem go pro i snimam a tebi dajem da seces, obradjujes i uploadujes

Andreja

Da imam gopro, ni moji snimci ne bi bili sranje (o tom - potom), ovde nije bilo jurcanja ni peglanja, akcenat je na li¹æu, jeseni, ovo-ono :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

kakvo jurcanje i peglanje te spopalo bre moj akcent ce biti na qrvama :D