Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.


goranvojska


eclipse4

Citat: freepartyman poslato 10 Novembar, 2014, 21:57
Citat: Dukags poslato 10 Novembar, 2014, 20:52
Bike VS Police  Street Bike Stunts Out Runs november 2014.
Carski  [thumb_up] [thumb_up]



ni taj gas mu nista nije vredelo jer su mu bili non stop za petama!mogao je samo da nastrada ili nedaj boze da ubije nekog.

koliko god carski izgledalo nikako ne podrzavam ovako nesto.oces da se ubijes idi pa se besi,nemoj da ubijes nekog nevinog zbog svog hira.

inace goran je upravu,polako i solo dok ih ne navuces tamo gde oni ne mogu,pa im ga posle nabi.

goranvojska


bigbad86

Pa jel pobegao na kraju?

freepartyman

 CArski je pre svega snimak, odlican kvalitet. Sta znam meni ni u jednom trenutku nije izgledalo da tip ne zna sta radi i da je nesiguran. Ja mislim da je on znao za to mesto gde ce da kibne. Koliko on ugrozava druge toliko i jos vise ugrozavaju ostale ucesnike saobracaja panduri.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

kao stunteru njemu je ovo cipkin dim kapiram

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 11 Novembar, 2014, 00:34
..... Koliko on ugrozava druge toliko i jos vise ugrozavaju ostale ucesnike saobracaja panduri. .....

on je pokretac svega da je stao odmah policija ne bi jurila,a svuda u svetu cim vidis rotaciju sklanjas se sa puta,tako da policija nista nije tu ugrozavala.
to nisu nasi pezoi 308 svi raskantani i truli u kojima ti treba kaciga na glavi za voznju do 120km/h.

njihovi automobili mislim(verujem) da imaju preko 300 konja.tako da ne vidim sta motor tu moze posebno da ucini....zavisi samo ko je za volanom u autu i na motoru i koliko je policajac "napaljen" a to je americkim policajcima u krvi.

zato ako je bio maher da ga digne nek bude maher i stane casno i nek plati kaznu.....pa ce sledeci put da ga digne tamo gde nema zive duse po ulici :)

a kao stunteru pickin dim treba da bude na nekom odredjenom mestu za to ili parkingu a ne na ulici ;)


mkt


mkt


freepartyman

Citat: eclipse4 poslato 11 Novembar, 2014, 12:02
Citat: freepartyman poslato 11 Novembar, 2014, 00:34
..... Koliko on ugrozava druge toliko i jos vise ugrozavaju ostale ucesnike saobracaja panduri. .....

on je pokretac svega da je stao odmah policija ne bi jurila,a svuda u svetu cim vidis rotaciju sklanjas se sa puta,tako da policija nista nije tu ugrozavala.
to nisu nasi pezoi 308 svi raskantani i truli u kojima ti treba kaciga na glavi za voznju do 120km/h.

njihovi automobili mislim(verujem) da imaju preko 300 konja.tako da ne vidim sta motor tu moze posebno da ucini....zavisi samo ko je za volanom u autu i na motoru i koliko je policajac "napaljen" a to je americkim policajcima u krvi.

zato ako je bio maher da ga digne nek bude maher i stane casno i nek plati kaznu.....pa ce sledeci put da ga digne tamo gde nema zive duse po ulici :)

a kao stunteru pickin dim treba da bude na nekom odredjenom mestu za to ili parkingu a ne na ulici ;)
Pa auto od 300 konja  i dve tone ne moze da se meri sa motorom od 120ks , pritom koliko vidim oni voze dodge challenger, koji ne moze da udje u krivinu kako treba ...Sto da plati kaznu jer je digao na zadnji i vozio preko ogranicenja.??? Sta je ovo BJbikers?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

stefanalcatraz



bigbad86

Dal znaju nesto drugo sem alahu akbar da kazu...

Darko

#13715
 [rofl]

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 11 Novembar, 2014, 19:03
Citat: eclipse4 poslato 11 Novembar, 2014, 12:02
Citat: freepartyman poslato 11 Novembar, 2014, 00:34
..... Koliko on ugrozava druge toliko i jos vise ugrozavaju ostale ucesnike saobracaja panduri. .....

on je pokretac svega da je stao odmah policija ne bi jurila,a svuda u svetu cim vidis rotaciju sklanjas se sa puta,tako da policija nista nije tu ugrozavala.
to nisu nasi pezoi 308 svi raskantani i truli u kojima ti treba kaciga na glavi za voznju do 120km/h.

njihovi automobili mislim(verujem) da imaju preko 300 konja.tako da ne vidim sta motor tu moze posebno da ucini....zavisi samo ko je za volanom u autu i na motoru i koliko je policajac "napaljen" a to je americkim policajcima u krvi.

zato ako je bio maher da ga digne nek bude maher i stane casno i nek plati kaznu.....pa ce sledeci put da ga digne tamo gde nema zive duse po ulici :)

a kao stunteru pickin dim treba da bude na nekom odredjenom mestu za to ili parkingu a ne na ulici ;)
Pa auto od 300 konja  i dve tone ne moze da se meri sa motorom od 120ks , pritom koliko vidim oni voze dodge challenger, koji ne moze da udje u krivinu kako treba ...Sto da plati kaznu jer je digao na zadnji i vozio preko ogranicenja.??? Sta je ovo BJbikers?

1.ne moze da se meri jedan je auto drugi je motor jedan ima 300 konja drugi 120...dakle zakljucak jeste "ne mogu da se mere".

2.to dal moze da udje u krivinu kako treba ili ne moze je vec za pod tacku "raznu",u ovom slucaju je motociklisti jasno dato do znanja da nemoze da mu pobegne na brzinu,sto mu je i dokazano,a nakon sto je motociklista to i sam ukapirao,poceo je da smanji brzinu....na srecu nasao je "rupu u zakonu",svaka mu cast,ali ako je "stunter"mogao je da odstuntuje nesto drugo umesto da stvara toliko rizika i sebi i drugim ucesnicima u saobracaju.moglo je svasta ispasti,na srecu nije i pozdravljam.

3.kada mu je policajac upalio rotaciju i upozorio da stane,trebao je i da stane "dzo voli,dzo plati,dzo pati" ali izgleda da je dzo ovde pic*a pa resio da bezi,ne razmisljajuci na posledice kojih opet kazem hvala bogu nije bilo.e sad dal bi mu naplatio kaznu sto ga digao i vozio preko ogranicenja ili sasvim drugo,ne ulazim u to,njihov problem nije moj.
poenta je da je cika policajac rekao da stanes i ti trebas stati.

4.ovo je www.motomanijaci.com....cini mi se da sam na tom bj-u jednom narucio nesto a stiglo mi sasvim drugo,sitnica neka 10-ak evra.....a tip koji mi je to prodao se vise nikad nije javio,onda sam shvatio kakav je to "krelacki" forum,kad kolega kolegi uvaljuje robu i nestaje,zato nikad vise nisam ni hteo da koristim njihov forum,nit za citanje,nit za druzenje,nit za dosadu a nit za sprijateljivanje.....onda sam duuugo pratio ovaj forum bez registracije i shvatio da je ovde raja do jaja i da ovde mogu da se nadjem :)
ali,to sto ovo nije bj vec manijaci,to ne znaci da cemo lupati policajce pajserima po glavi da bi se identifikovali sa "manijak",jednostavno ja imam pravo na svoje misljenje koga cu ja postovati....a ti imas na svoje,i bez obzira sto se kosi sa mojim razmisljanjem,ja cu ga ipak postovati,ali ukazivati da nisi upravu.

nismo mi andjeli ni cvecke.....ali jebi ga,ne verujem da svako od nas bezi ovako od policije i reci kako je to sasvim okej staviti i svoju i tudje glave "jos dublje" u torbi....

[cheers] [cheers] [cheers]

TEEfqd

ja ne vidim zasto bi taj lik platio bilo sta. nek drugi postuju zakon meni ne pada napamet. zivim onako kako hocu i tako cu ceo zivot, jebe mi se.
evo eclipse da ti objasnim zasto. on dok je tockirao motor stavljao je svoju glavu u torbu, a posto je profi bas i nije stavljao, kapiram da lik
bolje vozi na zadnjem nego sto ja umem da hodam, al ajde nema veze. policija pali rotacije i bukvalno ga stavlja u poziciju da bira da li
ce da lezi u zatvoru (za tockiranje se ide u zatvor oduzima motor i pitaj kurac sta jos tamo) ili ce svi zajedno da ugrozavaju svoje i tudje zivote.
sta je bolje, da stavljas sam svoju glavu u torbu i da sve kolektivno boli kurac jer je to tvoj izbor, ili da odlukom policije ugrozavate zivote?
svaka cast momku, iako vozio sporiju masinu uspeo je glavom da im pobegne tj pokazao im je misko kako se vozi.

zakon je cist debilizam. gledaj sad ovo, radim ceo dan, placam sve sto treba drzavi (a ne vidim zasto, ko da sam neki kurac ikada dobio od njih, samo dajem)
dodjem kuci mrtav umoran sa posla, i zapalim dzoint pre spavanja da se opustim malo. ulece mi policija na kucu i hapsi me. zasto?
zato sto je droga losa i unistava zdravlje, al evo, oni ce da mi pomognu, stavice me u betnosku celiju dva sa dva u kojoj je 5 stepeni da spavam na klupi nekoj dokle god mi ne bude bolje...a
i verujem to je ipak zdravije.

stavim ja kompletno ceo zakon na kurac, sa sve ljudima koji sprovode i podrzavaju isti.

freepartyman

Citat: redshadow poslato 12 Novembar, 2014, 03:18
ja ne vidim zasto bi taj lik platio bilo sta. nek drugi postuju zakon meni ne pada napamet. zivim onako kako hocu i tako cu ceo zivot, jebe mi se.
evo eclipse da ti objasnim zasto. on dok je tockirao motor stavljao je svoju glavu u torbu, a posto je profi bas i nije stavljao, kapiram da lik
bolje vozi na zadnjem nego sto ja umem da hodam, al ajde nema veze. policija pali rotacije i bukvalno ga stavlja u poziciju da bira da li
ce da lezi u zatvoru (za tockiranje se ide u zatvor oduzima motor i pitaj kurac sta jos tamo) ili ce svi zajedno da ugrozavaju svoje i tudje zivote.
sta je bolje, da stavljas sam svoju glavu u torbu i da sve kolektivno boli kurac jer je to tvoj izbor, ili da odlukom policije ugrozavate zivote?
svaka cast momku, iako vozio sporiju masinu uspeo je glavom da im pobegne tj pokazao im je misko kako se vozi.

zakon je cist debilizam. gledaj sad ovo, radim ceo dan, placam sve sto treba drzavi (a ne vidim zasto, ko da sam neki kurac ikada dobio od njih, samo dajem)
dodjem kuci mrtav umoran sa posla, i zapalim dzoint pre spavanja da se opustim malo. ulece mi policija na kucu i hapsi me. zasto?
zato sto je droga losa i unistava zdravlje, al evo, oni ce da mi pomognu, stavice me u betnosku celiju dva sa dva u kojoj je 5 stepeni da spavam na klupi nekoj dokle god mi ne bude bolje...a
i verujem to je ipak zdravije.

stavim ja kompletno ceo zakon na kurac, sa sve ljudima koji sprovode i podrzavaju isti.
Redshadow odgovorio umesto mene ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m