Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: njanja poslato 21 Oktobar, 2014, 00:26
aloooooooo rodjaci frajer skrece iz trake za levo.... sece raku... se drogirate

Edit - pogledao u veæoj rezoluciji video:

Kamion je to uradio kulturno. Na vreme, dosta pre skretanja oti¹ao u levo, ali nije promenio traku. To na konto onih majstora ¹to sekund pre skretanja desno namotaju malo u levo (hvataju zalet?!?). To je opasno. Ovaj nije tako uradio. Blagovremeno se pomerio u levo. Jedino ¹to ipak ne vidim da je dao ¾migavac - ni za jedan manevar. Tako da je kriv. Po polo¾aju vozila, s obzirom da nema ¾migavca, motociklista je kontao da æe iæi levo, pa je produ¾io svojom trakom. Kriv je kamiond¾ija. Jeste to "samo" ¾migavac - ali pravi svu razliku.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

kao prvo,vozacu kamiona nije trebalo onoliko mesta da skrene...mentol hvata luk ko da ima 100 metara duzine kamiona...mogu da komentarisem vozaca kamiona jer imam sve kategorije I znam da vozim sleeper,kamion sa prikolicom itd...drugo,sa manjim lukom iz svoje trake je mogao uci u ulicu I cak da je neko naisao iz suprotnog smera,mogao je da ukoci da ga propusti jer je ulica,kao I sama raskrsnica pregledna...kao trece,obilazenje po zakonu sa desne strane,nije dozvoljeno,tako da je I motociklista malo kriv...a kamiondzija je narocito kriv sto iz leve trake skrece u ulicu....

Slaninar

Kamion je pre¹ao u levu traku - izgledalo je kao da æe skretati levo, a zaboravio je ¾migavac. Ja bih u toj situaciji verovatno krenuo isto da produ¾im svojom trakom (sa desne strane kamiona).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Ma dobro to ko je kriv, nego jer videste vi da motor predje preko pruge sa sigurno 80-90 na sat a kamera se ne zatrese ni malo. Ovde kod nas moras u prvu pa prelaz...

x3mer89

Isto mi se desilo prije 5 godina samo sto nije bio kamion vec Mercedes e190, zavrsim sa 20ak savova i unutrasnjim povredama, 3 dana u bolnici i od tad ne vozim na cesti.

Covjek otisao lijevo skroz na prosirenje sa lijeve strane i onda puni desni u dvoriste svoje. Ja zavrsim na ogradi a moj motor u njegovom dvoristu.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Istrolovali su ga za medalju.....
Smrt SVIMA!!!!

mkt




bigbad86

Kako je ovo uopste legalno?

eclipse4

legalno kurac,covek se penje u prikolicu i vozi ilegalno,ddok ga ne navataju :)

mkt


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

mkt

nemam pojma, nisam mogao da provalim

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

monsterbnt

Skoro je to bilo na vestima.... navodno iz donjecka, bomba krajputasica....
Smrt SVIMA!!!!