Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 44 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

na 4:25...mora da je stvarno bolelo :)

June Fail Compilation

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man


eclipse4

Citat: freepartyman poslato 15 Oktobar, 2014, 02:47
VUCICU PEDERU TISINA TAMO

svaka cast coveku,rekao je ono sto ostali kazu samo kad su sami u toaletu zakljucani.

pukla cenzura :)


eclipse4

ovaj covek je nesumnjivo najbolji srpski standup komicar,koliko on ume da nasmeje ljude njegovim vicevima pa to je cudo.....jos kad napumpa usne na 5 atmosvere....da se upisas.....


Jecko

Obratite paznju na ulazu u tunel....navijac je albanca docekao na volej...

albanci dobili po počki

TEEfqd

bog mu dao srece i zdravlja


mkt


eclipse4


makinjo

Jesu ovi ljudi posuli neko ulje ??? Ovi padaju kao muve na 10:40....

www.youtube.com/watch?v=8d3r2LNNiUA


eclipse4


eclipse4


Hurricane

@makinjo

drastièna razlika u podlozi, tj sa peska gde se snaga na kramponima tro¹ila u pesku nailaze na vodu gde odjednom takvo trenje
prestaje i snaga shodno tome daje toèku skok ubrzanja koji se uglavnom zavr¹ava gubitkom kontrole...

mada verujem da ili nisu znali da ih to èeka pa su nespremni naleteli na situaciju ili je reè o ¾e¹æem neiskustvu..

bucko

#13536

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

makinjo

Citat: hurricane poslato 16 Oktobar, 2014, 11:24
@makinjo

drastièna razlika u podlozi, tj sa peska gde se snaga na kramponima tro¹ila u pesku nailaze na vodu gde odjednom takvo trenje
prestaje i snaga shodno tome daje toèku skok ubrzanja koji se uglavnom zavr¹ava gubitkom kontrole...

mada verujem da ili nisu znali da ih to èeka pa su nespremni naleteli na situaciju ili je reè o ¾e¹æem neiskustvu..
Svakako neverovatno izgleda . Bas sam obratio paznju mnogi da uopste nisu nageti kada prelaze preko tog mokrog dela
ali bez obzira samo skliznu :)

mkt

tesko da je neiskustvo