Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ma taj snimak je fake, neko bi je vec zgazio do sad (npr ovaj poslednji u dzipu sto je prosukla sejk po njemu i kolima pre nego sto je ubacila kesu)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Da li i dalje neko realno lupa minuse za postove koji su bili? Auuuu brate..
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ljupche92

Citat: njanja poslato 18 Septembar, 2014, 15:19
Da li i dalje neko realno lupa minuse za postove koji su bili? Auuuu brate..
Evo ti +  :D
[cheers] [cheers] [cheers]

clutch&brake

Brate hvala ali nije poenta + ili - vec sta je sa mozgom... :-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

kako sta je sa mozgom jbt?
sta je sa mozgom onih koji se bune oko necega a posle kazu da ih za to nije briga? pa sta se bunis onda jbt?

+ i - je smisljen da bi korisnici mogli da izraze da li im se taj post svidja ili ne

ako je vec bio u temi na istoj toj strani (par postova iznad tvog konkretno okacio ga darko i jos sam ga ja komentarisao) ili skoro a neko ga okaci opet onda im se verovatno nece svideti i njihovo je pravo da ocene post a sasvim je logicno da ocena nece biti pozitivna zar ne? (niko se nikad bunio nije kad je dobio gomilu pluseva za klip koji nije njegov vec ga je samo okacio u temi)

eto sad je valjda jasno, ili pazis sta kacis ako ti je +/- bitan ili kacis sta hoces i puca ti kurac za ocene, ne pominjes ih, ni ne razmisljas o njima

gledas svoja posla i citas/pises dalje, nema potrebe o tome da se raspravlja, pogotovo ne u temi za video klipove

Ivicat


clutch&brake

Aj dugo se nisam sa tobom raspravljao...
od samog pocetka mi na jaja ide to sto minusiraju za te postove... i uvek dam plus onome ko je minusiran zbog toga... po tvojoj reakciji si ti dao minus posto nisi mogao da izdrzis na pitanje sta je sa mozgom. Sto se tice ocena... sve je to ok i nemam problem sa tim...darko nema minus ja sam imao sto znaci da je njegov klip bolji nego moj??? I opet pitam sta je sa mozgom???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

njegov klip je bio PRE TVOG
i to na istoj strani
sta je sa mozgom da ga postavljas opet?

clutch&brake

Da li si se mozda pitao da nisam video klip i da sam ga postavio? Cak i kada vidim da je neko postavio dupli klip ja mu napisem da ga skoni bas iz razloga da ga nebi minusirali... ali no dobro u svemu imamo razlicite stavove pa i ovde. Aj vidimo se sutra na svadbi
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: njanja poslato 18 Septembar, 2014, 16:35
Da li si se mozda pitao da nisam video klip i da sam ga postavio? Cak i kada vidim da je neko postavio dupli klip ja mu napisem da ga skoni bas iz razloga da ga nebi minusirali... ali no dobro u svemu imamo razlicite stavove pa i ovde. Aj vidimo se sutra na svadbi

pa brate zato sam i napisao ovo :

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2014, 16:20
+ i - je smisljen da bi korisnici mogli da izraze da li im se taj post svidja ili ne
ako je vec bio u temi na istoj toj strani ili skoro a neko ga okaci opet onda im se verovatno nece svideti i njihovo je pravo da ocene post a sasvim je logicno da ocena nece biti pozitivna zar ne?

a i ovo:

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2014, 16:20
ili pazis sta kacis ako ti je +/- bitan ili kacis sta hoces i puca ti kurac za ocene, ne pominjes ih, ni ne razmisljas o njima
gledas svoja posla i citas/pises dalje, nema potrebe o tome da se raspravlja, pogotovo ne u temi za video klipove

ne da bi se raspravljao vec da bih ti objasnio zasto je minus, uostalom - moze bilo ko od bilo koga da dobije i bez razloga, eto ne svidja mu se klip ili gif kao ja kad su mislili da otac stvarno udara dete, razlog nije bitan a onaj ko ocenjuje nije duzan da ga obrazlaze ili se pravda pa sto onda da se raspravljamo oko toga umesto da se  [motor] i pijemo  [cheers] ?

TEEfqd

Citat: njanja poslato 18 Septembar, 2014, 16:26
Aj dugo se nisam sa tobom raspravljao...
od samog pocetka mi na jaja ide to sto minusiraju za te postove... i uvek dam plus onome ko je minusiran zbog toga... po tvojoj reakciji si ti dao minus posto nisi mogao da izdrzis na pitanje sta je sa mozgom. Sto se tice ocena... sve je to ok i nemam problem sa tim...darko nema minus ja sam imao sto znaci da je njegov klip bolji nego moj??? I opet pitam sta je sa mozgom???
MA STA JE BRE BILO BREEEEEEE !?!?!?!??! :D:D:D:D :* :*
evo ti plusic bejbi nemo se nerviras :D

Darko


clutch&brake

Citat: redshadow poslato 18 Septembar, 2014, 18:49
Citat: njanja poslato 18 Septembar, 2014, 16:26
Aj dugo se nisam sa tobom raspravljao...
od samog pocetka mi na jaja ide to sto minusiraju za te postove... i uvek dam plus onome ko je minusiran zbog toga... po tvojoj reakciji si ti dao minus posto nisi mogao da izdrzis na pitanje sta je sa mozgom. Sto se tice ocena... sve je to ok i nemam problem sa tim...darko nema minus ja sam imao sto znaci da je njegov klip bolji nego moj??? I opet pitam sta je sa mozgom???
MA STA JE BRE BILO BREEEEEEE !?!?!?!??! :D:D:D:D :* :*
evo ti plusic bejbi nemo se nerviras :D

izvini

:-*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo



clutch&brake

Ova dvojca su mi najsimpaticniji u celoj prici... ko bi rek'o... qquuu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


Hurricane

...gospocki nema ¹ta..  [clapp]