Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska


mkt


castor

Pussy… Wuss... [doh] [doh] [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

idanijel


Ivicat

Pisanje po narodu

http://youtu.be/PO91Hwm3k5c?t=1m30s

I ovog pedera i nju treba na njivu jedno leto.

mi¹ko_kolo

Па "радило се" по дијаспори.

TEEfqd

gajba je drkanje kurca svaka cast

Joker

Odlican tutorijal za devojke kako biti najlepsa na splavu..

NAJLEPÅ A NA SPLAVU - fejkap tutorijal
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

Citat: Ivicat poslato 18 Avgust, 2014, 09:31
I ovog pedera i nju treba na njivu jedno leto.

ja bas mislim kontra, svaka devojka koja uspe bogato da se uda, zasluzuje orden
sta je boli patka treba li joj pitagorina teorema kad ima jednog klipana (minimum) koji ce da joj nabavi sta god joj treba

mi¹ko_kolo

Naravno, nije sve u  ljubavi - prema parama, ima je i prema zlatu, nekretninama... Bori¹a sine, sviða mi se kako razmi¹lja¹!  [thumb_down] [nono]

Joker

Borisa, zbog tebe i drugih istomisljenika imamo ovakve medije, estradu i vlast... Jer svi podrzavate da se ide linijom manjeg otpora... Laksi put je uvek najbolji put..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivicat


Bori¹a

ja podrazavam devojke koje nadju bogatog muza, dok muzeve koji su retardirani osudjujem, ali toga ce uvek biti, moraju i sponzoruse od necega da zive :)

Andreja

Svaki mu¾ koji o¾eni devojku koja se za njega udala samo zbog para je retardiran. Zna se dobro èemu slu¾e takve devojke, jebe¹ k'o strvina i baci¹.

Kako mo¾e¹ da podr¾ava¹ devojku koja je glupa k'o kurac, koja trpi nekog (verovatno) te¹kog idiota svaki dan, koja zavisi u potpunosti od njega? Mo¾e da je jebe u mozak kako hoæe a ona ne sme da pisne. A tu neæe biti sreæna ni ona ni on. Nije sve u parama.

Mislim, ¹ta znam, ima nas raznih, jeb'o nas pas bolesne u mozak.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

clutch&brake

Vidim da ce borisi buduca zena da tepa moj "meda"
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

...svako naðe ono ¹to tra¾i. I taj sponzor ne tra¾i neku emancipovanu samostalnu da mu kenja i da ga propituje ¹ta radi kad nije kuæi itd...
Ovako mu je lak¹e, ko zlatnu ribicu da je kupio, dr¾i je u stanu, hrani je, ponekad se poigra i æao... a ona iza¹la iz bede i straæare, odjednom je selebriti u svojoj glavi, ceo ¾ivot je to ¾elela, pa sad misli da je sreæna.
I meni drago kad vidim da su ljudi sreæni, i ona sa sponzorom i on sa njom.
A neko mo¾e tako, ja samo znam da ja tako ne bih mogao, ko i veæina nas jer imamo drugaèije ciljeve u ¾ivotu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ko kaze... meni je cilj da nadjem nekog bildera sa malom kitom koji je pun love... malo cu biti potisten kada bude prestao da se sam puca u bulju ali jbga uspeo sam u zivotu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!