Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 38 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ja ne razumem ove retadirane zene
cega se plase koji qrac? umesto da uzivaju u voznji,  nije da se voze svaki dan tako

Joker

Aj Uffe ne seri... Strah je normalna stvar...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

jeste, kad te vozi neko ko pojma nema ali ne i kad te vozi profi vozac
onda si samo retard koji ne ume da se kontrolise

grber

Meni nisu jasni oni koji se plase kad ih profi vozaci driftuju po stazi u kontrolisanim uslovima.

Al recimo, iako volim brzinu, uvek sam se pitao kako bi se ponasao i dal bi se uplasio da me provoza neki WRC vozac.  [neampojma]

Best of Rally 2013 WRC Action [HD]

mareskin

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2014, 11:22
jeste, kad te vozi neko ko pojma nema ali ne i kad te vozi profi vozac
onda si samo retard koji ne ume da se kontrolise

Zajebi ti to.
Mene vozim 99.9% vremena samo i lièno ja.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Uffe, aj jos jednom da ti kazem.. Ne seri... Da vidim tebe da se ne useres od straha da te neko tako provoza.. SVAKO ko ne oseca strah u takvim situacijama ima neki psihicki poremecaj. Cak i sam vozac mora da ima strah ili ne bi ziv zavrsio trku... To je stvar kontrole tog straha i osecaj istog..

Druga stvar je ispoljavanje tog straha kroz grimase i paniku ali 70% ljudi panici..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mareskin

Citat: Joker poslato 30 Jul, 2014, 12:07
Uffe, aj jos jednom da ti kazem.. Ne seri... Da vidim tebe da se ne useres od straha da te neko tako provoza.. SVAKO ko ne oseca strah u takvim situacijama ima neki psihicki poremecaj. Cak i sam vozac mora da ima strah ili ne bi ziv zavrsio trku... To je stvar kontrole tog straha i osecaj istog..

Druga stvar je ispoljavanje tog straha kroz grimase i paniku ali 70% ljudi panici..

Kad samo pomislim koliko ljudi je zamrzelo motore kada ih je neko povezao i onda roknuo gas do daske. Ljudi dan danas pamte strah koji su pretrpeli.
Meni to nikad nije bilo jasno. Jo¹ ti neko ka¾e da se pla¹i, jo¹ rizikuje¹ da se trgne i oboje poginete.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

ja sam se usrao kad sam prv i put bio vozen na motoru
i dan danas kad sednem iza nekog osecam se lose i ne prija mi

Bori¹a

ja sedam na motor samo sa par ljudi, u koje imam poverenja, ostali nek se vozaju meni nije svejedno :D

Dukags


UFF

Citat: Joker poslato 30 Jul, 2014, 10:50
Aj Uffe ne seri... Strah je normalna stvar...

Citat: Joker poslato 30 Jul, 2014, 12:07
Uffe, aj jos jednom da ti kazem.. Ne seri...

posto je drugi put aj i ja tebi da kazem:
ne jedi...

ja sam se plasio visine pa sam resio da se bavim padobranstvom i pobedio svoje strahove
nigde nisam rekao da je strah nenormalan a ti pises o stvarima koje su cinjenica i svima poznate (ja ti napisem da ne razumem razlog za njihovu rekaciju a tvoj odgovor je "strah je normalna stvar" ma keve ti? stvarno? si siguran?? kao kad bi ja tebi napisao aj ne seri bre pa naravno da je mrak napolju u 03.00h ali to nije razlog da se neko plasi mraka  [facepalm] i jos manje da vristi panicno ako nesto susne a on ne moze da vidi sta je susnulo)  [ludak]

strah je dobar ali panicna rekacija nije, samosvest i kontrola, ko je nema ili nikad nije radio na tome sto je po meni glupo ili je jebeni retard a u tom slucaju mu je oprosteno :)

Radanovic


Hohštapler

Citat: mkt poslato 30 Jul, 2014, 13:10
ja sam se usrao kad sam prv i put bio vozen na motoru
i dan danas kad sednem iza nekog osecam se lose i ne prija mi

I ja uvek isto ka¾em.... kad mi neko ka¾e "suziki srad" a meni muka.... setim se vo¾nje sa neopevanom budalom kroz ZR, ni dan danas ne znam ¹ta mi bi da sednem sa tim likom, ne bi suv orah od njega uzeo a ne da me vozi (u su¹tini toliko sam voleo motore a nisam imao svoj da sam prihvatao svaku priliku i da im budem blizu a kamoli da me voze)...
I sad sedam ali samo onim koga znam kako vozi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Joker

@Uff, aj vrati se i procitaj sta si napisao.. Post iznad i post na predhodnoj strani su dva razlicita pojma.. Ok ako si ti mislio na isto ali tvoj post sa prosle strane govori o tome kao je ona retardirana jer se plasi a ne zato sto panici..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Ja kada me neko vozi se userem kao picka... mislim da sam 100 puta seo iza nekoga i da mi je srce u grlu bilo... u autu hocu da probijem pod koliko kocim... i ne mogu toga da se oslobodim...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 31 Jul, 2014, 15:38
Ja kada me neko vozi se userem kao picka... mislim da sam 100 puta seo iza nekoga i da mi je srce u grlu bilo... u autu hocu da probijem pod koliko kocim... i ne mogu toga da se oslobodim...

Ko bi od vas dao svojoj devojci da ga vozi u autu ili na motoru svejedno?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Ja sam svojoj dao auto... jer ce svakako napraviti manju stetu nego ja pijan...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 31 Jul, 2014, 15:53
Citat: njanja poslato 31 Jul, 2014, 15:38
Ja kada me neko vozi se userem kao picka... mislim da sam 100 puta seo iza nekoga i da mi je srce u grlu bilo... u autu hocu da probijem pod koliko kocim... i ne mogu toga da se oslobodim...

Ko bi od vas dao svojoj devojci da ga vozi u autu ili na motoru svejedno?


Mene moja vozi svaki dan u autu (i non stop joj popujem - gas, skreæi, ajde kreæi zeleno ti je ¾eno, peglaj bre jebala te ogranièenja, daj ¾migavac prestroj se, gledaj dal iza ide motor prvo pa tek onda menjaj traku, pu¹taj to kvaèilo do kraja ¹ta ga pali¹  [blahblah] - nije joj lako  ;))
Na skuteru me je vozala par puta - e to sam jedva pre¾iveo. Aj ¹to se vozim na skuteru, veæ me ¾ena vozi  [ninja] (nabijem kacigu i spustim naoèare da me niko ne vidi)  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick