Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

nesic1



eclipse4

evo moj stariji sin trenira da radi u AAE-u ;)

nije lose ispalo jos malo korekcija i bice profi......... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=LJMIXO2LfU0&feature=youtu.be



Hurricane


vlada_dee

Trazim ali ne mogu da nadjem, u stvari ne znam da li postoji ovakav video u slowmotion-u, narocito trenutak kad opruge ne mogu da stignu da se u potpunosti vrate  [panic]

goranvojska

Citat: vlada_dee poslato 20 Maj, 2014, 15:05
Trazim ali ne mogu da nadjem, u stvari ne znam da li postoji ovakav video u slowmotion-u, narocito trenutak kad opruge ne mogu da stignu da se u potpunosti vrate  [panic]
zato pojedine masine imaju duple opruge i dosta jace da bi se postiglo to.

Andreja

Zato Ducati ima Desmodromic :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

vlada_dee


djolefer

volvo...sta reci
:D

Plazma Keks

ne znam da li si video izbliza kamionske kocnice, reci cu ti priblizno, zamisli disk precinka kao guma od skutera, e, samo jos veci disk, i tako na svih 10 tockova...

djolefer

cudo da mu sva roba nije izasla na soferku,, jednom liku su tako 5 ili 6 cevi proletele kao metak otpozadi
:D

Plazma Keks

zavisi od robe.. jednom pokojnom kamiondziji se desilo prilikom naglog kocenja da su celicni limovi poletli napredi i presekli celu kabinu... jbg, nisu bili dobro pricvrsceni, a i limovi se pakuju u buntove pa to i nije toliko cvrsto

eclipse4




Andreja

Citat: Plazma Keks poslato 20 Maj, 2014, 22:53
zavisi od robe.. jednom pokojnom kamiondziji se desilo prilikom naglog kocenja da su celicni limovi poletli napredi i presekli celu kabinu... jbg, nisu bili dobro pricvrsceni, a i limovi se pakuju u buntove pa to i nije toliko cvrsto

Moj roðeni deda kog nikada nisam upoznao je poginuo ba¹ tako. S' tim ¹to nije u pitanju bilo jako koèenje veæ udarac u drugi kamion, valjda... Deda spavao u kabini a vozio je kolega kome se prispavalo...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin


Ovde je jedan poznanik stajao pored puta kad je èovek naglo zakoèio na ulici, a sa krova auta poletele metalne cevi i ovome pro¹le kroz stomak. On mi je prièao da su mu ispala creva i da ih je on skupio rukama dr¾ao nekom tkaninom, a da su lekar i sestra kad su do¹li na lice mesta povraæali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

tokio


mkt

koliko jaka zena jbt