Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 33 gostiju pregledaju ovu temu.


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Gvozden


Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Dukags

izmedju ostalog jel probao jos neko ovako besplatno uci na aerodromski parking... kako wild taxisti?? :D
Aerodromski TAXI vaucher

BOKYBOY

Citat: Aussweis poslato 28 Januar, 2014, 23:21
KAKVA JE OVO KRPA KOJE P.... MATERINE  [neampojma]  :D

http://www.liveleak.com/view?i=193_1379475235

[wtf] ... ''nesto'' je doslo,pokazalo tuki i nestalo...  [wtf]

dzimika

vise puta sam rekao da su stoka a meni ne veruju

bucko


bigbad86

Koja je fora sa taxistima, ne kapiram...

Dukags

Citat: bigbad86 poslato 29 Januar, 2014, 00:55
Koja je fora sa taxistima, ne kapiram...

Predsednikk udruzenja taksista, svakodnevno uslikavao na aerodromu nelegalne taksiste koji rade na divljaka kao i njihov medjusobni odnos, valjda i to sto ovim neregistrovanim vlas' nemoze nista, dok oni kao legalni moraju da placaju poreze i ostale namete?

Major

Plus su regularne taxiste odvojili u onu rupu dalje od ulaza/izlaza, a ovi se parkiraju na parking kao cekaju "rodjake" i onda jure strance kojima naplacuju od 30-50 eura za voznju do grada.
A jos i ne placaju parking. Ne znam kakva je sad situacija jer sada koliko znam na parkingu tj na izlazu sa parkinga imaju dve rampe sa prednje i sa zadnje strane vozila obe se zatvore kad se udje. Ne znam da li su uspeli i to da sjebu.

pittatore

Znam samo da kada parkiram dole ispred ulaza i docekujem sefa gledaju me popreko ko da im leba iz usta uzimam >(

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

Citat: Dukags poslato 28 Januar, 2014, 23:29
izmedju ostalog jel probao jos neko ovako besplatno uci na aerodromski parking... kako wild taxisti?? :D
Aerodromski TAXI vaucher


bio ja danas ne na parkingu vec dole na medjunarodne dolaske
i prosao rampu bez problema na blef iako je pristup dozvoljen samo za taxiste i rent-a-car vozila

a dzukele tj lesinari su i dalje tamo pored vrata i love musterije

pittatore

A i rent-a-carovi poceli da parkiraju tamo gde ambasade parkiraju pa moram da se vijam gde da parkiram

bigbad86

Citat: Dukags poslato 29 Januar, 2014, 08:54
Citat: bigbad86 poslato 29 Januar, 2014, 00:55
Koja je fora sa taxistima, ne kapiram...

Predsednikk udruzenja taksista, svakodnevno uslikavao na aerodromu nelegalne taksiste koji rade na divljaka kao i njihov medjusobni odnos, valjda i to sto ovim neregistrovanim vlas' nemoze nista, dok oni kao legalni moraju da placaju poreze i ostale namete?
Kod nas u kragujevcu im skidali tablice i oduzimali dozvole samo tako. Sad ne mozes da vidis ni jedan divlji taksi. Tj ima po neko u totalno civilnom autu (kec, lada, neki stari nemac) vozi linisko iz nekih sela i to je to.

damir1994