Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 29 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

da je samo jedan bacio koktel medju njih prosli bi

eclipse4

pa zar nisu bacili baklju medju njih,zar onaj nije pokusao da mu poturi baklju u usta,udara ih ciglom po glavi pa sta je trebalo vise da ubij nekog?

evo sutra da idem da bacim panduru ciglu na glavu da vidim sta ce da mi kaze hehehe

Plazma Keks

Ukrajina nece u EU jer su shvatili da ne bi mnogo dobili time. tako su izracunali i zakljucili su da treba reci ko te jebe EU

UFF

tvoji postovi (vec dugo unazad) su ko deteta i osnovne skole
ako nemas sta pametno da napises zasto pises ono sto je svima ocigledno?


Plazma Keks

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 01:53
tvoji postovi (vec dugo unazad) su ko deteta i osnovne skole
ako nemas sta pametno da napises zasto pises ono sto je svima ocigledno?
kao sto si rekao u PP-u. sad odjebi ;)

UFF

hoces da te citiram ako mislis da ovo sto sam napisao nije tacno?
kenjas ko klinac iz osnovne skole i kuliram te a ti stalno nadjes da se "salis" na neki moj post a sad kad kazem ono sto je ocigledno omah se pecas deriste jedno  [facepalm]

Plazma Keks

na ciji se nisam salio do sada?

UFF

sali se na racun onih koji ti to dozvoljavaju i kojima je to ok i nemoj da me teras da trazim dalje, evo samo dva kom od poslednjih par dana ali nije mi problem da ti skrenem paznju kad se sledeci bude pojavio do kojeg verujem nece dugo da prodje


Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 10:32
Citat: Plazma Keks poslato 29 Novembar, 2013, 10:13
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 01:40
Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
a tvoj sajt je jako posecen i bas ce svi da primete tu vest


Ne mora njegov sajt biti poseæen, ali ako ga ja linkujem i jo¹ gomila ljudi onda æe verovatno biti proèitan.

[doh]  [facepalm] [samoubistvo]

Citat: VR 46 poslato 30 Novembar, 2013, 22:22
Kako ga samo brzo oprao....

Citat: Plazma Keks poslato 30 Novembar, 2013, 22:28
to je 10m3 vode kada se prospe na auto

ma keve ti? ja mislio 2-3 litre

eclipse4

Japanska reklama za gume,ne razumem poentu ali bitno je da su naopaki kao i uvek
hehehe
s tela saljem pa neznam dal je link ok,ako nije,UFFe ispravi ga (link)

http://youtu.be/jGFWEoCGhi8


Major

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 03:16
Japanska reklama za gume,ne razumem poentu ali bitno je da su naopaki kao i uvek

Poenta je da su imali letnje gume ne bi ukocili i nista od ovoga se ne bi desilo jer bi je dezintegrisali [rofl]

eclipse4

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 03:16
Japanska reklama za gume,ne razumem poentu ali bitno je da su naopaki kao i uvek
hehehe
s tela saljem pa neznam dal je link ok,ako nije,UFFe ispravi ga (link)

http://youtu.be/jGFWEoCGhi8

sa telefona nije htelo da se pojavi youtube "ekran" evo ovde bolji link:


【閲覧注意】雪道コワイ

eclipse4

Citat: Major poslato 04 Decembar, 2013, 08:45
Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 03:16
Japanska reklama za gume,ne razumem poentu ali bitno je da su naopaki kao i uvek

Poenta je da su imali letnje gume ne bi ukocili i nista od ovoga se ne bi desilo jer bi je dezintegrisali [rofl]


znaci meni bolje da imam letnje gume i pregazim je jer nemogu da zakocim  ;) ;) ;)

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 04 Decembar, 2013, 02:38
sali se na racun onih koji ti to dozvoljavaju i kojima je to ok i nemoj da me teras da trazim dalje, evo samo dva kom od poslednjih par dana ali nije mi problem da ti skrenem paznju kad se sledeci bude pojavio do kojeg verujem nece dugo da prodje


Citat: mareskin poslato 29 Novembar, 2013, 10:32
Citat: Plazma Keks poslato 29 Novembar, 2013, 10:13
Citat: monsterbnt poslato 29 Novembar, 2013, 01:40
Voleo bi da vidim kako ce da skinu sa mog sajta...... Hosting nije u srbiji, a americkoj firmi se jebe da skida sajtove korisnicima koji placaju po naredbi tamo neke banana drzave za koju ne znaju ni gde je...
a tvoj sajt je jako posecen i bas ce svi da primete tu vest


Ne mora njegov sajt biti poseæen, ali ako ga ja linkujem i jo¹ gomila ljudi onda æe verovatno biti proèitan.

[doh]  [facepalm] [samoubistvo]

Citat: VR 46 poslato 30 Novembar, 2013, 22:22
Kako ga samo brzo oprao....

Citat: Plazma Keks poslato 30 Novembar, 2013, 22:28
to je 10m3 vode kada se prospe na auto

ma keve ti? ja mislio 2-3 litre
mozda je bilo 12m3 vode. rekao sam to zato sto sam gledao tu emisiju i rekao sam samo tacnu kolicinu vode, to je inace galileo. ;)
ne znam da li su pustali kod nas, ali sam gledao na svapskoj televiziji, kanal se zove prosieben

Major

Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 08:58
Citat: Major poslato 04 Decembar, 2013, 08:45
Citat: eclipse4 poslato 04 Decembar, 2013, 03:16
Japanska reklama za gume,ne razumem poentu ali bitno je da su naopaki kao i uvek

Poenta je da su imali letnje gume ne bi ukocili i nista od ovoga se ne bi desilo jer bi je dezintegrisali [rofl]


znaci meni bolje da imam letnje gume i pregazim je jer nemogu da zakocim  ;) ;) ;)

To ti pricam ;D Nikad ne stajte devojcici u mraku moze da vas izede :D

ЯЭВОЛУТИОН

ko ovo pocne da prodaje ima da se obogati na sirotim motorciklistima

https://www.youtube.com/watch?v=DZrjXSsfxMQ
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

...ovo je do jaja za wc solju.....pre sranja, naspricas i ne moras posle da ribas cetkom.....prava stvar....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

hahahhahahahhahahahahhaha

dusankobgd

Mozes i pedu da naprskas pre kenjanja pa posle ne mora da se brises. hahahhaha