Glavni meni

Video klipovi

Započeo UFF, 17 Oktobar, 2010, 17:58

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Major


bigbad86

Pitanje: Da je vozac motorcikla imao upaljeno dugo svetlo danju, da li bi ga vozac automobila video?
Driver Pulls In Front Of Motorcyclist

Gvozden

mozda je mogao da ga izbegne......pogle kad je skontao auto...

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2013, 15:57
Pitanje: Da je vozac motorcikla imao upaljeno dugo svetlo danju, da li bi ga vozac automobila video?

Da li je ukinuto obavezno dnevno svetlo?
U poslednje vreme skoro nikome nisu upaljeni farovi i skontao sam da mnogo te¾e primetim auto dok sam na motoru.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Dukags

#10805
Citat: mareskin poslato 28 Novembar, 2013, 16:53
Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2013, 15:57
Pitanje: Da je vozac motorcikla imao upaljeno dugo svetlo danju, da li bi ga vozac automobila video?

Da li je ukinuto obavezno dnevno svetlo?
U poslednje vreme skoro nikome nisu upaljeni farovi i skontao sam da mnogo te¾e primetim auto dok sam na motoru.

mani vise izgleda kao da je ukinuta saobracajna policija, gledam i danas na autokomandi ljudski se zagusilo samo sto ne izlaze da se lemaju medjusobno a organ nezainteresovano, valjda ispunio kvotu pa turio ruke na ledja u onom zuckastom prsluku a pogled mu se gubi u daljini  [dunce]
...............................................................

hrc
Team HRC CRF 450 Rally

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Major

Nije dzaba ali opet dosta jeftinije.. Ni mi nista nismo bolji ;D

CitatPre neki dan na Novom Beogradu otvoren je tr¾ni centar Idea. I kao pri otvaranju Merkatora, dogodio se i narod. Znaèi, stampedo. ©to se ka¾e, navalili k’o da je d¾abe. Dodu¹e i jeste bila d¾abana, ali samo za svakog stotog kupca. Pa bilo i jeftinih televizora, i jo¹ jeftinijeg kupusa - svega jedan dinar za kilo. Birale su se, naravno, glavice koje lièe na lubenice. Ma, op¹tenarodno veselje.

Stevan

Citat: bigbad86 poslato 28 Novembar, 2013, 15:57
Pitanje: Da je vozac motorcikla imao upaljeno dugo svetlo danju, da li bi ga vozac automobila video?
Driver Pulls In Front Of Motorcyclist

ja sam otprilike ovako prosao...

dr32

Bratja Dubailjani (sto bi reko' Sojic), cekamo odgovor srpske im brace po znacki :D
http://www.youtube.com/watch?v=zIukUgSACYI#t=173
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Jefta

Citat: UFF poslato 28 Novembar, 2013, 19:55
:o  [facepalm] kao da dele dzabe jbt

Black Friday Shopping Chaos [Super Cut Compilation]

Ово ме подсећа на сцену из "Борилачког клуба", цитирам:"God damn it, an entire generation pumping gas, waiting tables – slaves with white collars. Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don't need"- Tyler Durden


makinjo


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

idanijel


vlada_dee

THIS IS WHAT HAPPENS WHEN YOU GIVE GRAFFITI ARTISTS AN ABANDON WAREHOUSE AND AN UNLIMITED AMOUNT OF PAINT.

https://www.youtube.com/watch?v=Pv-Do30-P8A#t=215

Major

Citat: dr32 poslato 28 Novembar, 2013, 22:57
Bratja Dubailjani (sto bi reko' Sojic), cekamo odgovor srpske im brace po znacki :D
http://www.youtube.com/watch?v=zIukUgSACYI#t=173

A sto nemaju pojma da se parkiraju ;D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major


Plazma Keks